Аноскопія у Києві
Візит до лікаря щодо захворювань прямої кишки часто спричиняють у пацієнтів почуття сорому, внаслідок чого вони потрапляють до фахівця вже із занедбаною патологією. Тому дуже важливо при перших же неприємних симптомах у задньому проході звертатися до лікаря. У клініці МЕДІКОМ проводиться найделікатніша та високоточна аноскопія, завдяки наявності сучасного обладнання та досвідченим фахівцям.
Аноскопія — це метод дослідження внутрішньої поверхні прямої кишки із застосуванням ендоскопічного обладнання. З її допомогою діагностуються геморой, анальна тріщина та інші захворювання нижнього відділу прямої кишки та анального каналу.
Показання до проведення аноскопії
Аноскопія виконується лікарем-проктологом після візуального та ректального пальцевого огляду та є основною частиною проктологічного огляду. Вона дає можливість дослідити пряму кишку й анальний канал на глибину 12 см.
Показаннями для аноскопії є:
- геморой;
- патології сфінктера;
- свербіж в анальній ділянці;
- підозри на пухлинні утворення;
- дискомфорт, відчуття стороннього тіла у прямій кишці;
- свищеві ходи, поліпи, тріщини, кондиломи, крипти;
- болючі відчуття під час дефекації;
- відчуття неповного випорожнення кишечника;
- контрольні огляди під час та після лікування;
- патологічні виділення із прямої кишки;
- обстеження у жінок перед операцією щодо ендометріозу матки та яєчників, у чоловіків перед хірургічним лікуванням із приводу епітеліально-куприкового ходу.
Також метод застосовується для профілактичного огляду після 45 років, коли немає жодних симптомів захворювань прямої кишки. Аноскоп використовується і для проведення низки лікувальних та діагностичних процедур:
- блокади анальної тріщини;
- біопсії пухлинних утворень;
- склерозування та лігування збільшених гемороїдальних вузлів;
- видалення поліпів слизової оболонки.
Щоби пройти аноскопію в Києві якісно та швидко, запишіться на консультацію проктолога до медичного центру МЕДІКОМ.
Протипоказання до проведення аноскопії
Абсолютних протипоказань до проведення аноскопії немає.
У низці клінічних випадків процедура може бути неінформативною або мати негативні наслідки для пацієнта. Іноді її неможливо провести через певні фізичні фактори.
Відносні протипоказання до аноскопії:
- гостра стадія опіків;
- останній триместр вагітності;
- гострі запальні процеси;
- спазм анального сфінктера;
- стенозуючі пухлини;
- гостра форма парапроктиту;
- значне звуження анального каналу через рубцеві зміни;
- циркулярний тромбоз гемороїдальних вузлів.
При гострих запальних процесах аноскопію проводять, коли симптоми будуть куповані зі стабілізацією стану пацієнта.
Підготовка до аноскопії
Підготовка до аноскопії полягає в очищенні прямої кишки від калових мас. Для цього ставиться мікроклізма об'ємом 150 мл безпосередньо перед дослідженням (максимум за 1 годину перед дослідженням). Особливих обмежень у прийомі їжі немає.
Дослідження без підготовки проводиться в окремих випадках і за умови, що перед цим у пацієнта було випорожнення. Оптимальний спосіб підготовчих заходів до маніпуляції визначається лікарем з огляду на анамнез.
Як проводиться аноскопія?
Аноскопія — неприємна, але абсолютно безпечна та безболісна процедура. Якщо пацієнт скаржиться на болючі відчуття, використовується мазь з анестезуючим ефектом. У разі високої чутливості робляться внутрішньом'язові ін'єкції аналгетичних препаратів.
Аноскоп — це невелика трубка зі світловодом для візуального огляду. Він має гладкий стрижень до 10 см завдовжки та діаметр до 2,5 см. Прилад дає змогу не тільки оглянути слизову, але також взяти мазки та провести біопсію (забір фрагмента тканини для лабораторних досліджень).
Введення аноскопа здійснюється акуратними круговими рухами. Зазвичай тривалість процедури не перевищує 10–15 хвилин. Використовуються одноразові насадки та проводиться ретельна стерилізація всіх інструментів, що гарантує повну безпеку для пацієнтів.
Що вказує аноскопія?
За допомогою обстеження лікар може оцінити стан слизової оболонки, виявити патології анального відділу прямої кишки. Для дослідження всього товстого кишечника призначається колоноскопія. Вона потребує ретельної підготовки з повним очищенням кишечника та проводиться під загальним наркозом через високу болючість.
Переваги аноскопії у нашій клініці
У МЕДІКОМ проводиться сучасна діагностика різних захворювань за допомогою найінформативніших, найефективніших і визнаних у всьому світі методів. До послуг наших пацієнтів комфортні медичні кабінети, які обладнані за міжнародними стандартами, а також досвідчені лікарі. Відгуки пацієнтів про аноскопію повністю підтверджують результативність, безпеку та відносну комфортність цієї процедури. Величезною перевагою є й доступна ціна аноскопії.
Питання-Відповідь
Чи боляче робити аноскопію?
Проведення аноскопії пов'язане з певним дискомфортом, враховуючи делікатність ділянки процедури. Але сучасне ендоскопічне обладнання та методики дозволяють виконувати обстеження безпечно та безболісно завдяки застосуванню місцевої анестезії та аналгетиків.
У чому відмінності аноскопії та колоноскопії?
Головна відмінність маніпуляцій у галузі дослідження. Аноскопія призначена для огляду товстої кишки на глибину 8-10 см. Колоноскопію призначають для обстеження всього товстого кишечника, але іноді й нижньої частини тонкого. Аноскопія не вимагає підготовки, проводиться швидко та завдає мінімального дискомфорту. Під час колоноскопії потрібне очищення кишечника та застосовується наркоз через інтенсивність больових відчуттів.
Скільки триває процедура аноскопії?
Аноскопія часто проводиться на первинній консультації проктолога. Вона виконується швидко, займаючи лише кілька хвилин. Серйозна підготовка та повторне відвідування лікаря для проходження процедури не потрібні.
Лікарі
Аноскопія проводиться лікарем-проктологом у спеціальному процедурному кабінеті із прогресивним оснащенням. Наші висококваліфіковані фахівці роблять усе необхідне, щоби дослідження пройшло безболісно та комфортно. Записатися на консультацію та діагностику захворювань прямої кишки можна у медичному центрі МЕДІКОМ на Оболоні чи Печерську. Запис ведеться телефоном та на сайті. Можна також заповнити форму для зворотнього дзвінка.
Вартість аноскопії
На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.
113. Аноскопія
|
800 грн
запис на прийом
|
Ліцензії та сертифікати
Вiдгуки
Проходила обстеження за призначенням лікаря. Запис простий, сама процедура безболісна.
Я погодилася на таку процедуру, бо маю негативну генетичну схильність. У рідної тітки була хронічна хвороба прямої кишки. Без особливого лікування вона сильно мучилася. Тому з першими симптомами я відразу пройшла обстеження і розпочала лікування. І те, і інше проходжу під наглядом лікарів Медікому.
Мені діагностику проводив Володимир Меркотан. Якщо в когось є подібні проблеми до того, як описано в цій статті, можете спокійно звертатися.
Все максимально чітко і не затянуто по часу. Лікар абсолютно компетентний. Претензій - нуль.
Всем рекомендую доктора Григория Александровича Гаврилова. Он принимает на ул. Василия Тютюнника 37/1. Весьма тактичный и интеллигентный врач. К тому же с отличным чувством юмора))) Что касается профессионализма, то это наверное один из лучших проктологов в Киеве. Делала у него аноскопию. Очень боялась, но процедура прошла хорошо. Слава Богу, опасения по болезни не подтвердились!
Хочу отметить работу и профессионализм замечательного врача-проктолога Войнаровского Василия Романовича! При всем том, что к процедуре аноскопии нужно подготовиться не столько физически, сколько морально, Василий Романович провел осмотр очень деликатно и бережно. Таким врачам смело можно доверить свое здоровье. Успехов в вашем нелегком, но таком необходимом и полезном труде!
Після численних походів по різних медзакладах, нарешті знайшов той, де мені реально допомогли. Счастний Володимир Михайлович, дякую вам за ваш непростий труд. Мій випадок був досить таки запущений, довго не наважувався звернутися до лікаря за допомогою. Після того, як здав аналізи і пройшов аноскопію, було вирішено все-таки зробити операцію. Хоча її і операцією складно назвати. На все пішло хвилин 15-20. Був у свідомості, лікар, як то кажуть, весь час перебував на зв'язку - коментував те, що відбувається. Відновився теж досить швидко, за пару днів. Для тих хто ще сумнівається, куди звернутися за допомогою: і клініка, і персонал гідні усіляких похвал. Не пошкодуєте!
В эту среду я записался на прием к Сердюкову Виталию Витальевичу. Проктолог сказал, что избавиться от "проблемы" я смогу с помощью аноскопии. Все делается под наркозом и я ничего не почувствую. Так оно и оказалось. Единственной проблемой был стул после операции. Но он нормализовался через пару дней. Отношения между врачом и пациентом были на высшем уровне. Не в каждой клинике такой подход. Я обратилась сюда по рекомендации, и я бы рекомендовала ее всем. Спасибо!
Хочу подякувати лікарю-проктологу Олександру Володимировичу Корнієнку! Дуже допоміг мені позбутися геморою. Вузли вилізли після народження другої дитини і буквально не давали нормально жити. Рада, що звернулася саме сюди. Аналізи взяли швидко, процедура по видаленню пройшла майже без дискомфорту. Спасибі!
Показати ще 3
Всього 9 відгуків