exit
search search serach
exit
search search serach
phone down
Укр down
Укр down
запис на прийом
Вакцинація MMR у Києві
3970. * Вакцинація MMR (кір, краснуха, паротит)
605 грн.
Більше Згорнути down

Вакцинація MMR у Києві

Щоб пройти вакцинацію MMR у Києві, звертайтеся до клініки МЕДІКОМ у підрозділи на Оболоні та Печерську. Ми проводимо імунізацію з дотриманням міжнародних норм якісною вакциною MMR, схваленою ВООЗ. А наші кваліфіковані фахівці проведуть консультацію і дадуть відповідь на всі запитання щодо щеплення.

Вакцина MMR — це комбінований препарат, що містить суміш ослаблених вірусів трьох захворювань: краснухи, кору, епідпаротиту. Вакцина MMR вперше вводиться у віці 12–15 місяців і повторно — в 6 років. Інтервал між щепленнями має становити не менш як місяць. Після введення 2 доз у 97 % людей виробляється імунна відповідь до кору і краснухи, у 88 % — до паротиту. Негайне введення вакцини MMR у перші 3 доби після контакту з хворим полегшує перебіг інфекції або захищає від зараження.

Відкрити Згорнути down

Показання вакцинації MMR

Препарат призначений для первинної та вторинної вакцинації MMR. Вірусні штами були вирощені в клітинах людини й тварин. У процесі виготовлення використовувалися Штам Едмонтон (кір), RA 27/3 (краснуха), Джеріл Лінн (епідпаротит).

Щеплення MMR входить до календаря планової вакцинації. Вперше препарат вводиться дітям до року (12–15 міс.). Друга доза показана у віці 4–6 років.

Якщо дитина в 6–11 міс. виїжджає за кордон, її прищеплюють для тимчасового захисту. Позапланова вакцина КПК не дає постійний імунітет, тому таким дітям необхідно буде ввести ще 2 дози препарату. Мінімальний інтервал — 30 днів.

Дорослі також потребують вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи. Люди від 18 років та які народилися після 1956 року, обов'язково вакцинуються хоча б один раз.

Винятком є ситуація, коли людина перехворіла на ці захворювання або вже отримувала дозу вакцини MMR раніше.

Інші показання до щеплення:

  • щеплення жінок, які не народжували та є сприйнятливими до інфікування епідпаротитом, краснухою і кором;
  • імунізація людей із груп підвищеного ризику - медпрацівників, військовослужбовців тощо;
  • вакцинація дітей від року, вагітні матері яких не мають імунітету до цих трьох захворювань, особливо до свинки та краснухи;
  • введення вакцини MMR не пізніше 3 діб після контакту з хворим, що забезпечить захист від зараження або знизить ризики ускладнень;
  • вакцинація неімунних осіб, які виїжджають за кордон;
  • імунізація в період епідемій.
Відкрити Згорнути down

Допускається введення 2 живих вакцин на день. Застосування неживих і живих вірусів одночасно не має обмежень.

Відкрити Згорнути down

Від яких захворювань захищає вакцина MMR

Вакцина MMR створена для захисту від таких частих дитячих інфекцій, як епідпаротит, кір, краснуха. Останнім часом інфекція більше зустрічається у підлітків і дорослих, викликаючи серйозні ускладнення. Віруси передаються повітряно-крапельним шляхом і мають високу контагіозність (заразність), провокуючи епідемії.

Кір призводить до виникнення важкої діареї, патологій легенів, вушних інфекцій. У гірших випадках вірус вражає головний мозок, центральну нервову систему, зустрічаються випадки летального результату. Хвороба протікає з високою температурою, нежитем, сильним кашлем, висипом на шкірі, почервонінням і сльозогінністю очей.

Паротит небезпечний такими наслідками, як глухота, менінгіт, енцефаліт, набряклість яєчників у жінок і яєчок у чоловіків. Вірус викликає головний біль, зниження апетиту, біль у м'язах і в районі слинних залоз, підвищення температури, стомлюваність.

Краснуха провокує виникнення артриту у 50 % заражених жінок і висип. Під час вагітності вірус може стати причиною викидня, або дитина народиться з важкими вадами в розвитку: глухотою, катарактою, серцевою вадою, енцефалітом тощо. Заразність цих захворювань наближається до 100 % при контакті.

Відкрити Згорнути down

Протипоказання до вакцинації MMR

Вакцина проти кору, краснухи й паротиту має деякі обережності та протипоказання:

  • гіпогаммаглобулінемію;
  • гострий туберкульоз;
  • дисгаммаглобулінемію;
  • проведення імунодепресивного лікування;
  • рак крові та інші види онкології, що вражають кістковий мозок;
  • підвищену чутливість до компонентів у складі препарату;
  • алергічну реакцію на попередню дозу щеплення MMR, яка загрожувала життю пацієнта;
  • патології дихальної системи та гострі інфекції, які супроводжуються високою температурою тіла;
  • алергію на неоміцин та інші компоненти, що містяться в лікарському засобі, в тому числі на желатин, курячі яйця;
  • імунодефіцит (первинний, вторинний при СНІДі, ВІЛ тощо) або вроджений імунодефіцит у близьких родичів;
  • недавнє переливання крові або прийом лікарських засобів з антитілами;
  • наявність патологій, при яких легко з'являються кровотечі, гематоми.
Відкрити Згорнути down

Не можна прищеплюватися вагітним і жінкам-годувальницям, після вакцинації бажано відкласти запліднення на термін щонайменше на три місяці.

З обережністю вводиться вакцина MMR особам, які страждають від судом, пошкоджень тканин головного мозку та інших станів, що викликають лихоманку, а також при простудних захворюваннях, що протікають важко.

Центр вакцинації для дорослих - Вакцина MMR

Відкрити Згорнути down

Підготовка, порядок проведення, особливості вакцинації MMR

Вакцинація дорослих проводиться після консультації терапевта, дітей має оглянути педіатр. Це необхідно, щоб зібрати анамнез і виявити можливі протипоказання. У деяких випадках пацієнту потрібно здати додаткові аналізи ЗАК і аналіз на антитіла, а також отримати консультацію імунолога, алерголога.

Важливо дотримуватися загальних правил імунізації:

  • препарат вводиться за 1,5 тижні до виїзду за кордон;
  • небажано приймати в їжу нові продукти за 3 дні до щеплення, щоб уникнути алергічної реакції;
  • не можна вживати алкоголь за 72 години до імунізації.

Перед введенням щеплення MMR перевіряється випаровування дезінфектант з пробки флакона і зони вакцинації, оскільки подібні речовини блокують або знижують активність вірусів. Попередньо лікар готує препарат, застосовуючи розчинник для відновлення. Щеплення від кору, краснухи та паротиту вводиться в дозуванні 0,5 мл підшкірно або внутрішньом'язово. Вакцинуватися у вену суворо заборонено.

Організм виробляє антитіла до вірусів і забезпечує імунітет в середньому до 11 років. Після уколу бажано залишатися в клініці протягом пів години, щоб виключити алергічні реакції та швидко відреагувати, якщо такі виникнуть. Місце проколу не можна 5–7 днів чесати й мочити. При підвищенні температури можна випити жарознижувальний препарат.

Відкрити Згорнути down

MMR щеплення: побічні ефекти

Зазвичай щеплення КПК переноситься легко, серйозні побічні реакції розвиваються рідко. Можлива поява висипу на шкірі, припухлість слинних залоз за вухами та незначне підвищення температури. Протягом 1–2 тижнів після імунізації можуть турбувати судоми, біль у суглобах, посмикування кінцівок.

Основні побічні ефекти вакцини MMR:

  • кашель;
  • алергічні реакції;
  • діарея;
  • підвищення температури;
  • інфекції верхніх дихальних шляхів;
  • безсоння у дітей, нетипова нервозність;
  • висип;
  • блювота;
  • збільшення лімфовузлів і навколовушних залоз;
  • кон'юнктивіт.
Відкрити Згорнути down

Рідко виникають стани, схожі за клінічним проявом з паротитом короткого періоду інкубації, а також виникнення короподібного синдрому. Приводом викликати невідкладну допомогу можуть стати такі фактори:

  • розвиток пневмонії, бронхіту;
  • численний зливний висип;
  • висока температура, яка не збивається жарознижувальними препаратами;
  • виникнення судом з лихоманкою;
  • отит тощо.
Відкрити Згорнути down

Якщо помилково вакцина MMR була введена внутрішньовенно, розвиваються серйозні ускладнення, що вимагають термінової госпіталізації.

Програми вакцинації

Вакцинація MMR проводиться тільки після огляду у лікаря, який оцінить стан здоров'я, виключить протипоказання і попередить про можливі ускладнення.

Наша клініка в Києві пропонує ефективні програми для введення щеплення MMR:

  • профілактика захворювань для виїзду за кордон;
  • вакцинація дорослих, які схильні до зараження або знаходяться в групі ризику;
  • негайна імунізація протягом 72 годин після контакту із зараженим;
  • планова вакцинація дітей.
Відкрити Згорнути down

Оператори нашого кол-центру завжди готові надати додаткову інформацію про вакцину MMR. Ціна програми розраховується індивідуально для кожного клієнта.

Програма вакцинації MMR

Відкрити Згорнути down

Переваги вакцинації MMR у нашій клініці

Перед імунізацією обов'язково проводиться огляд у педіатра або терапевта з подальшою можливістю підключення фахівців вузького профілю, включаючи дорослого і дитячого імунолога. Вирішивши зробити щеплення MMR у нас, ви отримаєте низку переваг:

  1. Вакцинація проводиться сертифікованим препаратом, який пройшов клінічні дослідження.
  2. Препарат зберігається з дотриманням оптимальної температури та умов зберігання у спеціально відведеному холодильнику.
  3. Перед імунізацією кожен пацієнт може здати аналізи на антитіла.
  4. Доступна термінова позапланова профілактика вакциною MMR — відгуки наших клієнтів доводять високу ефективність і безпеку препарату.

Ми дбаємо про здоров'я наших пацієнтів!

Ознайомитися з умовами надання послуг з вакцинації можна за посиланням.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

MMR або "Пріорікс": яка вакцина краще?

MMR і «Пріорікс» — це комбіновані вакцини проти кору, епідемічного паротиту та краснухи. Є абсолютними аналогами і показали високу клінічну ефективність. Вони відрізняються між собою тільки виробниками. MMR виготовляють в США, а «Пріорікс» — у Болгарії.

Чи можна мочити щеплення КПК?

Якщо після щеплення КПК не спостерігається температура і реакція шкіри, ванну і душ можна приймати без побоювання намочити місце щеплення. Але якщо раптом з'явилися побічні дії після вакцинації, не рекомендується мочити в день щеплення місце уколу. Обов'язково слід терміново звернутися до терапевта або педіатра.

Реакція на КПК: на який день?

Реакція на щеплення від кору, краснухи, паротиту може виникнути приблизно на 5–14 день після вакцинації. У 4–5 % людей, які зробили щеплення, на 21 день іноді виникають побічні ефекти у вигляді збільшення привушних залоз.

Лікарі

Якщо ви хочете провести вакцинацію MMR у Києві однією вакциною, звертайтеся до клініки МЕДІКОМ. У нас ви отримаєте профконсультацію лікарів, у тому числі й вузьких фахівців, а також зможете здати аналізи на антитіла. Оператори кол-центру готові в будь-який час доби відповісти на ваші запитання. Телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті!

comment 21
Антропова Тетяна Вікторівна
Завідуюча педіатричним відділенням на Оболони, лікар-педіатр вищої категорії
comment 12
Бурчак Олена Костянтинівна
Лікар-педіатр першої категорії, дитячий гастроентеролог
comment 0
Костанопуло Олена Юліанівна
Лікар-гастроентеролог, терапевт
comment 11
Марунчин Тетяна Андріївна
Лікар-педіатр
comment 22
Старунова Тетяна Григорівна
Лікар-алерголог вищої категорії
comment 12
Тичук Надія Віталіївна
Лікар-терапевт вищої категорії

Вартість вакцинації MMR

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Програми
3969. * Програма вакцинації MMR (кір, краснуха, паротит)
1905 грн
запис на прийом

Вiдгуки

26.05.2021 18:56
Людмила

Близька подруга захворіла на краснуху і настільки важко перенесла цю болячку, що мені реально стало страшно. Мені вже трохи за тридцять і думаю всі щеплення дитинства вже навряд чи діють, та до того ж ще й цукровий діабет виявили. Загалом вирушила на прийом до свого ендокринолога Марунчин Наталії Андріївні. Все обговорили, здала аналізи і зійшлися на тому, що прівівочку то КПК зробити все-таки варто. Перенесла все нормально. Дякую медсестрі Ользі з маніпуляційної! Я навіть не відчула, коли вона укол зробила.

12.04.2021 10:14
Олена Вікторівна

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, хто робив щеплення ММР? Як переноситься? У відгуках такого понапішут, аж жах бере! Нам цю вакцину радить педіатр І.М. Метелиця, але в клініці ми спостерігатися стали недавно, не знаю, кому і довіряти.

06.02.2021 11:12
Екатерина

У педиатра Татьяны Викторовны Антроповой наблюдаемся с сыном с самого рождения. Всегда соблюдала график прививок, но из-за пневмонии пришлось пропустить комплексную прививку от кори, краснухи, паротита. Спасибо врачу, подкорректировала наш график )) О вакцине MMR читала много и о побочках тоже. Но у нас все прошло хорошо. Немного поднялась температура в день прививки - и все! У меня много знакомых водят своих детей только в клинику на ул. Г. Сталинграда 6Д и никогда ни от кого не слышала ничего плохого. Поэтому могу смело советовать эту больницу другим мамочкам, которые действительно хотят для своих детей самого лучшего ))).

11.12.2020 13:42
Іван

Доброго дня! Дякую за якісне обслуговування. Робив в клініці щеплення MMR. Саме цю вакцину мені порадила Юлія Володимирівна Лисак. Лікарю довіряю. Щеплення пройшло нормально без побічних симптомів та проблем.

Показати ще 1

arrow

Всього 4 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.


Дякуємо, що допомогаєте нам стати краще!

Ваш відгук з`явиться на сайті medikom.ua після модерації.


Людям цікава ваша думка!


Поділіться, будьласка, вашим досвідом на картах Google.


Текст відгуку скопійований. Натисніть CTRL+V або напишіть новий відгук.


Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
Є питання? Зв'яжіться з нами
page-down