Тонзилектомія дітям у Києві
Піднебінні мигдалики захищають організм дитини від проникнення інфекції. Але їх запалення іноді важко піддається консервативному лікуванню та загрожує ускладненнями. У такому випадку лікар може призначити видалення мигдаликів, яке допоможе уникнути небезпечних ускладнень, частих хвороб і хронічного тонзиліту.
Тонзилектомію дітям в Києві проводять в клініці МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9. Тут створені комфортні умови для лікування пацієнтів молодшого віку.
Показання до видалення мигдаликів у дітей
Тонзилектомію проводять лише при наявності певних медичних показань, а саме — при:
- відсутності ефекту від консервативної терапії хронічного тонзиліту;
- частих рецидивах, з розвитком гнійно-запального процесу;
- ускладненому диханні (у тому числі — із зупинками дихання у нічний час);
- проблемах із ковтанням;
- високому ризику розвитку ускладнень з дисфункцією внутрішніх органів.
Методи тонзилектомії
Існує два основних методи тонзилектомії:
- тотальна тонзилектомія — повне видалення піднебінних мигдаликів, проводиться переважно у дорослих пацієнтів;
- часткова тонзилектомія (тонзилотомія) — часткове видалення мигдаликів, застосовується переважно у дітей.
ЛОР-хірурги клініки надають перевагу сучасним малотравматичним методам, так звана «хірургія одного дня». Операція проводиться під повним знеболенням, тож у дитини не формуються негативні спогади або страхи.
Зокрема, застосовується кобляційна тонзилектомія (холодно-плазменним методом) для безболісного та ефективного видалення мигдаликів. Цей метод дозволяє швидше відновитися з найменшим дискомфортом після операції.
Підготовка до тонзилектомії
При активному запальному процесі хірургічне втручання виконується після курсу антибактеріальної терапії. Обов'язково проводиться передопераційна підготовка, яка включає обстеження:
- загальний аналіз крові;
- біохімічний аналіз крові;
- коагулограма;
- визначення групи крові та резус-фактору;
- ЕКГ;
- консультації анестезіолога, педіатра, кардіолога та інших спеціалістів — при необхідності.
Дитячий отоларинголог проводить ендоскопічний огляд горла за допомогою спеціальної відеокамери з додатковим освітленням, якщо дозволяє вік дитини.
Перед тонзилектомією дітям в Києві у клініці МЕДІКОМ можна пройти всі основні і додаткові дослідження та консультації дитячих лікарів.
Операція з видалення мигдалин у дітей
Тонзилектомія проводиться протягом 1-1,5 годин з використанням загального наркозу. У більшості випадків дітям видаляють піднебінні мигдалики частково. Під час операції проводиться санація вогнищ гнійно-запального процесу.
Протягом 1 доби після тонзилектомії дитина залишається у стаціонарі під наглядом лікарів. В палатах клініки передбачене додаткове спальне місце для батьків, тож ви можете залишатися поряд і підтримувати свого малюка.
Одразу після операції лікар проінформує вас про режим першої доби. В період реабілітації потрібно дотримуватися призначеної лікарем дієти, обмежити контакти зі сторонніми людьми, уникати купання у водоймах та басейнах, впливу високих температур.
Ускладнення після тонзилектомії
Можливими ускладненнями після операції є розвиток кровотечі, біль та дискомфорт у прооперованій зоні, запалення. Але при виконанні тонзилектомії у надійній клініці та дотриманні рекомендацій лікарів ризик таких наслідків зведено до мінімуму.
Чому варто обрати МЕДІКОМ
Проведення тонзилектомії дітям в МЕДІКОМ у Києві — це безпечне та ефективне лікування за сучасними стандартами завдяки тому, що:
- Наші лікарі ретельно оцінюють кожен клінічний випадок та обирають оптимальний метод лікування.
- У нас створені умови для якісного медичного супроводу маленьких пацієнтів.
- Ми знаходимо підхід до кожної дитини, щоб вона почувалася комфортно.
Крім того, у нас встановлена доступна вартість операції з видалення мигдаликів. Точну ціну лікування ви можете дізнатися після консультації з лікарем.
Питання-Відповідь
В якому віці краще видаляти мигдалики?
Операція може бути проведена при наявності показань у будь-якому віці, починаючи з 2-3 років.
Чи є протипоказання до видалення мигдаликів у дітей?
Тонзилектомію дітям не проводять при цукровому діабеті, тяжких порушеннях зсідання крові, деяких неврологічних та психічних захворюваннях, нирковій, печінковій та серцевій недостатності, активній формі туберкульозу. Тимчасово відкладають операцію, якщо у пацієнта наявне гостре інфекційне захворювання, стоматологічні або шкірні хвороби.
Яку анестезію використовують при тонзилектомії?
Застосування місцевої анестезії при тонзилектомії у дітей ускладнене, тому операція зазвичай проводиться під загальним наркозом.
Чим годувати дитину після видалення мигдаликів?
Після тонзилектомії дитині можна їсти лише на наступний день. Слід дотримуватися щадної дієти. Їжа має бути м'якою або рідкою, кімнатної температури, без твердих часточок та різкого смаку (гострого, кислого, дуже солоного або солодкого).
Як довго триває відновлення після тонзилектомії?
Період реабілітації дітей після тонзилектомії триває близько 2,5 тижнів.
Лікарі
Ми розуміємо хвилювання батьків у випадку, коли дитині необхідна операція з видалення мигдалин. Ви можете довірити здоров'я свого малюка нашим лікарям і бути впевненими, що все пройде спокійно, а ваша дитина буде під надійною медичною опікою. Питання, які турбують вас, ви можете поставити лікарю під час консультації, запис проводиться за телефоном (044) 503–77–77, на сайті у чаті, а також за допомогою Тelegram bot.
Вартість тонзилектомії
На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.
885. Консультація дитячого отоларинголога
Дитячий
|
1200 грн
запис на прийом
|
1600 грн
запис на прийом
|
683. * Тонзилектомія
|
15000 грн
запис на прийом
|
14000 грн
запис на прийом
|
|
5006. * Тонзилотомія у виконанні КМН лікаря-отоларинголога Миронюка Б.М.
|
10500 грн
запис на прийом
|
Ліцензії та сертифікати
Вiдгуки
Спасибі лікарям клініки і всьому персоналу за ефективну роботу! Ви своею роботою справді даєте весь набір послуг на одужання. І навіть якщо це операція, то для дитини вона не стає глобальним стресом.
Помітила, що син інколи під час ковтання почав кривитися. Потім розпитала у нього, що він відчуває при цьому дискомфорт. Саме тому звернулись до лікаря. Потрапили на запис до Лесі Яніогло, яка врешті й проводили операцію, бо іншого варіанту в нашій ситуації не було. Головне, що син почувається значно краще.
Проводили таку процедуру моїй доньці. Сильно переживала. Але розуміючи вміння та досвід лікарів клініки, ми були впевнені в позитивному результаті тонзилектомії. Врешті-решт все закінчилося нормально. Курс реабілітації пройшов успішно.