Онкомамологія: консультація мамолога-онколога в Києві
Онкомамологія — розділ медицини, що поєднує у собі мамологію та онкологію та зосереджується на діагностиці, лікуванні та профілактиці пухлинних захворювань молочних залоз. Новоутворення у грудях можуть виникнути у будь-якої людини, у жінок та чоловіків. Головне — знати, де звернутися до висококваліфікованого мамолога-онколога в Києві: у клініці МЕДІКОМ.
При яких симптомах необхідно звернутися до онкомамолога
Консультація мамолога-онколога потрібна, якщо:
- у грудях виникло ущільнення будь-якого розміру та консистенції;
- з'явилася або помітно посилилася асиметрія грудей, різниця їх розміру;
- шкіра на молочній залозі змінила колір, стала товстішою, з нерівностями на поверхні, змінами пігментації;
- втягнувся сосок;
- з'явилися виділення із соска;
- почали прощупуватися та боліти лімфовузли під пахвами, в області ключиці.
Якщо було виявлене новоутворення у грудях, протягом лікувального курсу будуть проводитися повторні консультації онколога-мамолога.
Крім того, онкомамолог проводить профілактичні огляди, коли жінку нічого не турбує стосовно здоров'я грудей. Пухлинні захворювання на ранніх стадіях розвиваються без симптомів, але спеціаліст вже може їх діагностувати та почати лікування: воно є найефективнішим саме на початкових етапах розвитку.
Як проходить прийом
Під час прийому мамолог-онколог проводить опитування пацієнта щодо скарг на здоров'я молочних залоз, наявності чи відсутності симптомів. Лікар дізнається, чи був у близьких родичів діагностований рак грудей. Також важливою є інформація про перебіг менструального циклу, наявність в анамнезі вагітностей, пологів та абортів, гінекологічних захворювань, прийом лікарських препаратів, зокрема — гормональних (оскільки пухлини у грудях часто є гормоназалежними).
Далі проводиться огляд молочних залоз, перевіряються будь-які зміни кольору та характеру поверхні шкіри, соска та ареоли, наявність деформацій, набряку, виділень із соска. Виконується пальпація для виявлення можливих ущільнень у грудях.
За результатами огляду онколог-мамолог визначає, чи є необхідність у подальшій діагностиці та лікуванні, дає направлення на дослідження, якщо вони потрібні. Також лікар надає рекомендації щодо профілактики пухлинних хвороб та їх ускладнень, повідомляє дату наступного огляду.
Діагностика онкозахворювань молочної залози
Сучасні методи діагностики онкомамології — це:
- мамографія;
- УЗД;
- МРТ;
- аналізи на наявність генетичних мутацій;
- біопсія (з гістологічним або цитологічним дослідженням біоматеріалу);
- аналізи крові на онкомаркери, рівень гормонів.
Методи лікування онкології грудей
Завжди, коли це можливо, пацієнту проводиться хірургічне видалення виявленої пухлини. Можуть проводитися курси радіотерапії, хіміотерапії, таргетної терапії, імунотерапії. Найчастіше застосовується комбінація методів, яка дозволяє усунути новоутворення, запобігати поширенню метастазів або знищити їх, якщо вони вже виникли.
Переваги діагностики та лікування в МЕДІКОМ
Пропонуємо звернутися до МЕДІКОМ для консультації онкомамолога в Києві, оскільки наша клініка забезпечує:
- Доступ до найсучасніших, сертифікованих в Україні методів діагностики та лікування раку, включаючи МРТ і КТ діагностику з алгоритмами АІ.
- Широкий спектр досліджень для встановлення точного діагнозу та диференційної діагностики доброякісних та злоякісних пухлин.
- Наявність добре оснащених операційних блоків та стаціонару для хірургічного лікування.
- Експерти з двадцятирічним досвідом в хірургії онкопатологій молочних залоз.
Питання-Відповідь
Які послуги надає мамолог-онколог?
Спеціалісти у сфері онкомамології діагностують, лікують та допомагають забезпечити профілактику доброякісних новоутворень та онкозахворювань грудей.
Чи потрібно записуватися на консультацію онколога-мамолога, якщо немає підозр на рак?
Так, щорічний огляд онкомамологом допомагає уважно стежити за станом молочних залоз та вчасно виявляти пухлини на доклінічних стадіях розвитку, коли симптомів ще немає.
Які поради може дати онкомамолог для профілактики раку грудей?
Знизити ризик розвитку онкопатологій молочних залоз та їх небезпечних для життя наслідків допомагають:
- відмова від самолікування гормональними препаратами та іншими лікарськими засобами;
- дотримання здорового способу життя;
- регулярне самообстеження грудей вдома;
- проведення скринінгу раку молочних залоз — регулярних оглядів онкомамолога та УЗД або мамографії (у відповідності до віку та рекомендацій лікаря).
Лікарі
Хвилюєтеся за здоров'я молочних залоз і не знаєте, де знайти кращого мамолога-онколога в Києві? Довірте діагностику та лікування компетентним фахівцям, які працюють у клініці МЕДІКОМ. Записатися на консультацію до нашого лікаря можна за телефоном (044) 503–77–77, за допомогою повідомлення у Тelegram bot або на сайті у чаті.
Ціни
На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.