Цілодобово:
+38
(044)503-00-00
+38
(044)503-77-77
15-55
Візовий центр США:
+38
(050)422-62-61
запис на прийом
exit
search serach
lechenie prostatita

Лікування простатиту

Простатит (запалення передміхурової залози) — патологічний стан, який доставляє чоловікові масу неприємних, болючих відчуттів, викликає порушення сечовипускання та проблеми в сексуальному житті, а на їхньому тлі — стрес і навіть неврологічні розлади. Запалення простати може стати причиною безпліддя та розвитку онкозахворювань. Пройти ефективне лікування простатиту в м. Київ можна в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську. Тут компетентні фахівці допоможуть вам повернутися до повноцінного життя, призначивши адекватно підібране лікування простатиту, спираючись на якісні своєчасно проведені діагностичні дослідження.

Причини простатиту:

 • переохолодження;
 • аутоімунні процеси;
 • гормональний дисбаланс;
 • сидячий / неактивний спосіб життя;
 • невиконання правил особистої гігієни;
 • нерегулярне й безладне інтимне життя;
 • мікроорганізми (бактерії, хламідії, уреаплазми, мікоплазми, віруси та ін.).

Консультація

Чоловіки рідко звертають увагу на перші слабко виражені прояви простатиту. І дарма. Адже, це захворювання може призвести до серйозних наслідків, аж до безпліддя та розвитку злоякісних новоутворень. Виявити ранні ознаки простатиту допоможе консультація уролога й вчасно проведена діагностика простатиту.

Симптоми простатиту

Симптоми гострого й хронічного бактеріального простатиту відрізняються. Крім того, фахівці окремо виділяють небактеріальні різновиди запалення простати — синдром хронічного тазового болю (СХТБ), калькульозний і конгестивний простатити.

Симптоми гострого простатиту:

 • лихоманка;
 • посилене потовиділення;
 • зниження потенції;
 • хвороблива дефекація;
 • порушення сечовипускання;
 • біль в області попереково-крижового відділу;
 • сильні болі в промежині та області прямої кишки;
 • загальне нездужання, що супроводжується суглобовими й м'язовими болями.

Клінічна картина хронічного простатиту та СХТБ:

 • сечовипускання супроводжується болем і палінням;
 • прискорені позиви до сечовипускання в нічний час доби;
 • підвищена тривожність, психоемоційна нестабільність;
 • виражений характер больових відчуттів в статевих органах і промежині;
 • сексуальні дисфункції (зниження потенції, порушення ерекції, прискорене сім'явиверження й ослаблення оргазму).

Калькульозний простатит, симптоми й лікування якого відрізняються від вищеперелічених видів, найчастіше, зустрічається у літніх чоловіків, які вже мають хронічні процеси. Характерна особливість захворювання — наявність в передміхуровій залозі та вивідних протоках каменів, що викликають запалення навколишніх тканин.

Діагностика

Діагностика простатиту проводиться на консультації уролога по клінічній картині (скаргах пацієнта), результатах огляду, даних лабораторних та інструментальних досліджень. Клініка МЕДІКОМ володіє всією необхідною діагностичною апаратурою для встановлення діагнозу.

Діагностика простатиту включає наступні методи:

 1. Урофлоуметрия.
 2. Біопсія простати.
 3. УЗД передміхурової залози.
 4. Лабораторне дослідження секрету простати.
 5. Пальцеве ректальне обстеження простати.
 6. Комп'ютерна томографія простати та органів малого тазу.

Лікування простати призначають виходячи з отриманих даних.

Методи лікування простатиту:

1. Масаж простати.

Активізує кровопостачання в місці запалення, підвищує ефективність протимікробної терапії.

2. Оперативне втручання.

Проводиться при гнійному запаленні простати. Осередок запалення розкривається та дренується, забезпечуючи відтік гною.

3. Симптоматичне медикаментозне лікування простатиту.

Лікування препаратами, що розслаблюють гладку мускулатуру та сприяють відтоку сечі, протизапальними й знеболювальними засобами.

4. Антибактеріальна терапія.

Перед призначенням антимікробного препарату проводять посів біоматеріалів, виявляють збудника, а також ступінь його чутливості до антибіотиків. До моменту отримання остаточних результатів про інфекційного агента, призначають протимікробні засоби широкого спектру дії.

4.Фізіотерапевтичні процедури.

Позитивний ефект у лікуванні запальних процесів простати мають: лікувальна фізкультура, мікроклізми, вібромасаж, лазерна терапія, електростимуляція простати, трансректальна мікрохвильова гіпертермія, лікарський зовнішній і ректальний електро- й ультрафонофорез, магнітотерапія. 

Лікування простатиту залежить від форми його перебігу, занедбаності та наявності супутніх ускладнень. Хронічна форма запалення передміхурової залози вимагає тривалого комплексного лікування. Тому, фахівці клініки МЕДІКОМ радять не допускати перехід захворювання в хронічну форму, а застосовувати терапію, призначену за підсумками діагностичних досліджень, своєчасно, якою б інтенсивною й тривалою вона не була.

Профілактика простатиту

Для того, щоб уникнути розвитку простатиту, досить дотримуватися наступних простих правил:

 • намагатися уникати стресів;
 • дотримуватися раціонального харчування;
 • підвищувати загальний імунітет організму;
 • дотримуватися правил особистої гігієни;
 • регулярно приділяти час фізичній активності;
 • своєчасно лікувати інфекційні захворювання;
 • вести регулярне, впорядковане сексуальне життя.

Вторинна профілактика простатиту має на увазі попередження загострень і рецидивів хронічного захворювання й включає: масаж простати, прийом вітамінних комплексів. Дієта при простатиті виключає вживання міцної кави, чаю, гострих і солоних страв, газованих напоїв, обмеження мучного і солодкого, бобових.

Лікарі

Висококваліфіковане лікування простатиту м. Київ ви можете пройти в багатопрофільному медичному центрі МЕДІКОМ. Зателефонуйте на номер колл-центру клініки, й наш оператор запише вас на прийом до лікаря-уролога та проконсультує вас в таких питаннях як: скільки коштує масаж простати в Києві, яка в лікування простатиту ціна тощо.

Білинський Олег Львович
Лікар-уролог вищої категорії
comment 7
Меллін Євген Володимирович
Лікар-уролог першої категорії, дитячий оперує уролог другої категорії, фахівець із УЗД
comment 0
Чепурнатий Михайло Володимирович
Лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, лікар онколог, лікар УЗД
comment 5
Чорний Владислав Іванович
Лікар-уролог вищої категорії
comment 18

Лікар додому

З якихось причин ви особисто, ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом лікаря-уролога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому. Такий візит включає: огляд, збір анамнезу, встановлення діагнозу, призначення лікування. Також, вдома може бути проведений ряд діагностичних досліджень для уточнення діагнозу — УЗД, ЕКГ, забір крові та сечі й тому подібне.

Відгуки

02.04.2019 16:54
Евгений

Хочу от всей души поблагодарить врача-уролога Черного Владислава Ивановича, за высокий профессионализм, ответственный подход к работе, доброжелательное отношение, внимание и отзывчивость. Остался, несказанно доволен, результатом, сделанной операцией. Советую клинику Медиком! Огромное вам человеческое спасибо!

15.03.2019 20:41
Коля

Братцы, не запускайте, простатит как раз опасен тем, что в хронической форме может вызывать рак предстательной железы, у меня у родственника так было, поэтому, как только у меня начало потягивать, я сразу побежал к врачу. Попал на прием к Чепурнатому Михаилу Владимировичу в клинику по адресу ул. Анри Барбюса, 37/1. По итогу для лечения простатита мне назначили медикаментозное лечение. Курс еще не завершен, но улучшения уже чувствуются.

18.02.2019 13:38
Ден

У меня, последние пол года побаливала простата. Обратился по рекомендации в клинику Медиком. Врач-уролог Никула Борис Тарасович провел осмотр, назначил несколько анализов. Ситуация была не запущена поэтому было достаточно массажа простаты. Весьма интимная, но очень действенная процедура. Врач очень хорошо понимает, что лучше назначать в какой ситуации.

31.01.2019 18:25
Елисей

Врач Никула Борис Тарасович подходит с чувством, с толком, с расстановкой. Осмотр сделал тщательный. И времени выделено на прием столько, что можно и вопросы задать, и ответы услышать.

06.12.2018 11:56
Игорь

Большое спасибо урологу Саввину Константину Эдуардовичу за помощь в столь интимном вопросе. Теперь я чувствую себя полноценным мужчиной.

23.10.2018 14:17
Павел Иванович

Выражаю признательность и благодарность коллективу урологического отделения клиники Медиком. Обратился сюда так как в течении нескольких месяцев был дискомфорт при мочеиспускании и ситуация только усугублялась. Врач-уролог Билинский Олег Львович провел осмотр, также была назначена ультразвуковая диагностика и перечень анализов. По итогам Олег Львович рекомендовал медикаментозное лечение простатита, на что я согласился. Уже прошло два месяца, и я чувствую себя отлично, все работает, как часы. Спасибо за профессионализм.

10.09.2018 17:03
Этирам

Благодаря Вам у меня появилась возможность вновь жить нормальной, полноценной жизнью. Это не первая клиника, в которую я обращался, но первая, в которой я получил не только квалифицированную помощь, но и долгосрочный результат. Безмерно благодарен Билинскому Олегу Львовичу!

26.07.2018 13:45
Тарас

Пришел в клинику на пр-т Героев Сталинграда, 6Д для проведения компьютерной томографии простаты и органов малого таза. Все сделал, и остался доволен. Больница чистая, аппаратура современная, да и персонал не подкачал. Сейчас прохожу лечение в клинике МЕДИКОМ, наблюдаюсь у Чепурнатого Михаила Владимировича. Очень доволен и могу рекомендовать. Михаил Владимирович чутко и деликатно относится к здоровью своих пациентов, на приеме не чувствуешь себя как на иголках. Вполне комфортная атмосфера.

14.05.2018 20:06
Богдан

Обратился в клинику медиком с проблемой мужского характера.. Попал на прием к Савину Константину Эдуардовичу. Отличный мужик, то есть врач. Осмотрел, назначил анализы. Выдал рекомендации на массаж простаты. Честно говоря, к такой процедуре отнесся с недоверием и зря. Сейчас моя сексуальная жизнь вошла так сказать в нормальное русло. Большое спасибо за помощь.

22.03.2018 15:28
Владислав

Появился ряд проблем мочеиспускательной системы. Обратился в клинику, ибо пускать все на самотек не вариант, госучреждениям я не доверяю. Попал на прием к Саввину Константину Эдуардовичу. Врач провел осмотр и урофлоуметрию. Лечение простатита было проведено при помощи лекарств и физиотерапевтических процедур. Результат порадовал, сейчас никакого дискомфорта, а уж тем более болезненных ощущений нет. Константин Эдуардович, низкий вам поклон! Вы лучший уролог, в которому я обращался!

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down