exit
search serach
Гінеколог-ендокринолог
3. Консультація гінеколога
1170 грн.
Більше Згорнути down

Гінеколог-ендокринолог у Києві

Гінеколог-ендокринолог — це лікар, який спеціалізується на лікуванні гінекологічних жіночих захворювань, які виявляються внаслідок порушення гормонального балансу. Функціонування репродуктивної системи жінки багато в чому залежить від нормальної роботи залоз внутрішньої секреції. Тому лікар цієї спеціалізації повинен добре розумітися як на клінічній гінекології, так і в ендокринології. Записатися на прийом до хорошого лікаря нескладно: досвідчений гінеколог-ендокринолог у Києві (Оболонь, Печерськ) консультує пацієнтів у медичному центрі МЕДІКОМ.

Відкрити Згорнути down

Послуги гінеколога-ендокринолога

Ендокринна гінекологія опікується «жіночим» проблеми, які виникли внаслідок гормональних змін в організмі. Допомога гінеколога-ендокринолога може знадобитися в будь-якому віці. До компетенції фахівця входить виявлення порушень обмінних процесів та ураження залоз внутрішньої секреції, нормалізація гормонального фону, нейтралізація наслідків збою, відновлення фертильності, допомога у складанні календаря менструації. Також ендокринолог-гінеколог пояснює правила профілактики гінекологічних захворювань у жінок.

гінеколог-ендокринолог
УЗД гінеколог
Відкрити Згорнути down

Які хвороби лікує гінеколог-ендокринолог?

Зазвичай, до фахівця з гінекологічної ендокринології звертаються жінки репродуктивного віку. Переважно приводом візиту до гінеколога-ендокринолога є симптоми гінекологічних захворювань:

 • Нетипові маткові кровотечі
 • Розлади менструального циклу
 • Невиношування вагітності
 • Патологічний клімакс
 • Набряк молочної залози
 • Метаболічні порушення
 • Епітеліальні зміни, дискомфорт в області статевих органів
 • Наявність ознак чоловічого статевого розвитку у дівчат та жінок
 • Болючі або тривалі менструації
 • Хронічні гінекологічні захворювання
 • Яскраво виражений передменструальний синдром (ПМС)
Відкрити Згорнути down

У разі відставання у статевому розвитку або проявів ознак раннього дозрівання (до 8–10 років) варто записати дитину на консультацію дитячого ендокринолога. Також приводом відвідування підліткового гінеколога-ендокринолога може бути зайва вага, вугрові висипання, ювенільні кровотечі. Особливо потребує корекції прояв у дівчинки чоловічих статевих ознак.

Завітати до гінеколога на Оболоні варто в процесі планування статевого життя, для підбору контрацептивів. Особливої уваги потребує вагітність, що супроводжується гормональними збоями. Спостереження вагітних з ендокринною патологією також входить до компетенції лікаря гінеколога-ендокринолога.

Ендокринологія в гінекології займається зазначеними у списку захворюваннями:

 • Гірсутизм
 • Ендометріоз
 • Гіперандрогенія
 • Сальпінгоофорит
 • Синдром полікістозних яєчників
 • Дисфункція яєчників
 • Міома
 • Мастопатія
 • Хронічний ендометрит
 • Постоваріоектомічний синдром
 • Альгодисменорея, аменорея
 • Надмірний ріст волосся на тілі
Відкрити Згорнути down

Гінеколог-ендокринолог консультує пацієнток із пременопаузою з метою профілактики остеопорозу та розвитку новоутворень. Жінкам після 45 рекомендований прийом гінеколога-ендокринолога не рідше одного разу на рік.

Відкрити Згорнути down

Як проходить консультація гінеколога-ендокринолога?

На первинній консультації лікар здійснює огляд і збирає повний гінекологічний анамнез: дані про менструацію, статеве життя, вагітності та пологи, спосіб контрацепції.

Велика увага приділяється анамнезу ендокринопатій та сімейному анамнезу, зокрема наявність цукрового діабету в будь-кого із родичів.

З огляду на результати прийому лікаря гінеколога-ендокринолога, призначаються гормональні проби, аналізи та інструментальні обстеження. Якщо є на руках результати інших обстежень (гістероскопія, УЗ-дослідження) їх варто показати лікарю.

Відкрити Згорнути down

Обстеження у гінеколога-ендокринолога

Щоби точно поставити діагноз, фахівцю ендокринної гінекології необхідні дані:

Відкрити Згорнути down
аналіз крові
УЗД черевної порожнини

Фахівець з ендокринної гінекології може діагностувати хвороби матки та фалопієвих труб, яєчників та придатків, піхви, внутрішніх та зовнішніх статевих губ, порушення нормальних функцій щитоподібної залози. Іноді виникає потреба в МРТ чи комп'ютерній томографії органів.

Лікар ендокринолог-гінеколог часто залучає до консультування фахівців суміжних профілів для призначення максимально ефективної терапії.

 

Лікування ендокринно-гінекологічних захворювань

За результатами лабораторної та інструментальної діагностики, гінеколог-ендокринолог призначає медикаментозне лікування та дає рекомендації, орієнтовані на корекцію гормонального фону.

Часто вони стосуються корекції режиму дня та раціону. Організація повноцінного нічного сну та фізичної активності має велике значення. Для зниження тривожності іноді застосовується і психотерапія.

При менопаузі може бути показана замісна гормональна терапія.

Відкрити Згорнути down

Переваги консультації гінекологів-ендокринологів в нашій клініці

Лікарі клініки МЕДІКОМ використовують високотехнологічне медичне обладнання експертного класу. Усі діагностичні заходи відповідають міжнародним стандартам та можуть бути оперативно виконані в клініці. Також медичний центр у Києві має свою сертифіковану лабораторію.

У клініці на Оболоні чи Печерську, де приймає гінеколог-ендокринолог, можна отримати необхідні консультації фахівців клініки МЕДІКОМ різних медичних напрямів (ортопед, кардіолог, ендокринолог, психотерапевт).

У стаціонарі МЕДІКОМ на Оболонській набережній, 9 може бути проведене ефективне хірургічне лікування гінекологічних захворювань. Тут забезпечено максимальний комфорт та безпеку для пацієнтів.

Запис до гінеколога-ендокринолога здійснюється через цілодобовий кол-центр у бажаний для відвідування час. Ми практикуємо індивідуальний підхід та якісний медичний сервіс за цілком доступними цінами.

Наші пацієнти часто допомагають вибрати гінеколога-ендокринолога в Києві своїм друзям та близьким, рекомендуючи спеціалістів клініки МЕДІКОМ. На нашому сайті ви можете вивчити відгуки про лікування у гінеколога-ендокринолога, щоби переконатися, що вас приймуть найкращі компетентні фахівці з бездоганною репутацією.

Відкрити Згорнути down

Питання-Відповідь

У чому відмінність гінеколога-ендокринолога від гінеколога?

Робота спеціаліста в галузі ендокринної гінекології відрізняється від звичайної гінекологічної практики тим, що у компетенції цього лікаря діагностика та лікування репродуктивної системи пацієнток у разі виникнення патологічних процесів на фоні гормонального збою (дисбаланс гормонів). Тому такий фахівець повинен мати серйозні знання з ендокринології, клінічної гінекології.

Які аналізи може призначити гінеколог-ендокринолог?

Для встановлення точного діагнозу лікар призначає певні аналізи:

А також УЗД щитовидки, надниркових залоз, органів малого тазу. Іноді потрібні МРТ мозку, гіпофізу, генетичні дослідження.

Чи лікує гінеколог-ендокринолог безпліддя?

Такий репродуктивний розлад як безпліддя на тлі ендокринного дисбалансу потребує корекції гормонального фону. Якщо причиною ненастання вагітності є порушення гормонального балансу, лікуванням патології займається гінеколог-ендокринолог.

Чи потрібна консультація гінеколога-ендокринолога перед плануванням вагітності?

Щоб зменшити ризики, при плануванні вагітності варто проконсультуватися з ендокринним гінекологом. Особливо важливо це зробити жінкам, які вже мають проблеми із ендокринною системою. Це дасть змогу створити сприятливі умови для зачаття, виношування та пологів.

Чи допоможе гінеколог-ендокринолог у разі порушення менструації?

У компетенції гінеколога-ендокринолога лікування захворювань, що супроводжуються відсутністю менструації. До них належить синдром Тернера, хибний та істинний гермафродитизм, гонадальний дисгенез та деякі інші стани, що піддаються гормональній корекції.

Як записатися до гінеколога-ендокринолога на прийом?

Своєчасне звернення до провідного ендокринного гінеколога в Печерському районі або на Оболоні допоможе позбутися багатьох проблем та уникнути ускладнень. Записатися на прийом до гінеколога-ендокринолога в Києві можна будь-яким зручним способом: на сайті клініки за допомогою невеликої онлайн-форми чи телефонного дзвінка.

 

Замовте зворотній дзвінок і оператор повідомить всю необхідну інформацію (включно з вартістю консультації гінеколога-ендокринолога), запише на зручний час, підкаже найближчу адресу медичного центру. Вийти на зв'язок із нами можна й за допомогою месенджерів, щоб оперативно отримувати відповіді в онлайн-чаті.

comment 14
Суханова Ауріка Альбертівна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, д.м.н., професор, науковий куратор напрямку гінекології
comment 14
Бурбель Олена Сергіївна
Завідуюча жіночою консультацією на Печерську, лікар акушер-гінеколог першої категорії, лікар УЗ-діагностики
comment 15
Лічутіна Наталія Леонідівна
Завідуюча жіночою консультацією на Оболоні, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД-діагностики
comment 8
Яшина Олена Григорівна
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, к.м.н.
comment 4
Ященко Людмила Борисівна
Лікар-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД, к.м.н.

Ціна консультації гінеколога-ендокринолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Діагностика
Більше Згорнути down
Аналізи
5313. Рецептор естрогену, ІГХ

1050 грн

Більше Згорнути down
5314. Рецептор прогестерону, ІГХ

1050 грн

Більше Згорнути down
Програми
Більше Згорнути down
Статті на тему
Эндометриоз
Лікування ендометріозу
Полікістоз яєчників
Полікістоз яєчників
Збій менструального циклу
Збій менструального циклу
Альгодисменорея
Лікування альгодисменореї
Миома матки
Лікування міоми
Що таке аменорея?
Що таке аменорея?
Передменструальний синдром (ПМС)
Передменструальний синдром (ПМС)
Дисменорея
Дисменорея

Вiдгуки

20.07.2023 13:26
Ірина (вдячна пацієнтка)

Ніколи не могла подумати, що все залежить від рівня концентрації одного єдиного гормону. Але гінеколог Ауріка Альбертівна за дуже короткий час допомогла мені налагодити цикл, коли інколи затримка виникала по 2 тижні. Вдячна лікарю Сухановій А.А. за ефективне лікування!

30.03.2023 21:38
Жанна Цвіра

По своїх проблемах довелося побувати не в одного жіночого лікаря. Але точно скажу, що спеціалісти Медіком на Оболоні тут поза конкуренцією. Розкладають все по поличках, розписують графіки додаткових консультацій, оперативно підшуковують інший час, якщо мені через роботу не вдається точно потрапити на прийом. Я таким ставленням дуже задоволена.

28.11.2022 21:03
Людмила Розніна

Неймовірно вдячна Олені Яшиній! Після родів у мене був страшний постродовий синдром. Мої рідні не знали, що зі мною робиться. Подумували навіть насильно відправити до психіатра. Але моя найкраща подруга наполягла, щоб мене перевірили на стан гормонів. Порекомендувала пані Олену. І вона по аналізам виявила причину моєї проблеми. За місяць пройшла гормональне коригування і зараз знов як на світ народилася. Дівчата, в кого були схожі проблеми, напишіть тут свої відгуки.

15.02.2022 16:58
Надежда Т.

Я обратилась в клинику МЕДИКОМ по улице Василия Тютюнника, 37/1 по рекомендации сотрудницы. Мне долгое время не удавалось похудеть. Я посещала фитнес-центр, плавала в бассейне, придерживалась разных диет. Результаты были совсем незначительные и вес быстро возвращался. Я знала, что у меня есть гормональные нарушения и решила, что тут нужен хороший гинеколог-эндокринолог. А вдруг дело именно в гормонах? Я попала на прием к Яшиной Елене Григорьевне. Она осмотрела меня, внимательно выслушала, задала много вопросов и назначила анализы. Результаты обследования получила быстро и уже на второй консультации Елена Григорьевна все объяснила мне, назначила прием препаратов и консультацию диетолога. Первые результаты я заметила уже через месяц. Они были небольшие. Через еще один месяц я избавилась от 5 кг и результат был стойкий. Теперь мне осталось похудеть еще на 5 кг. Верю в успех, благодаря своему врачу. Наконец-то я нашла причину реальную причину полноты! Я не только избавилась от лишнего веса, но и женское здоровье в порядок привела.

07.01.2022 10:33
Маргарита

Я 3 года страдала из-за гиперплазии эндометрия. Один раз даже пришлось полип удалять. Лечение, которое мне назначили в обычной поликлинике, особо не помогало. Решила обратиться в частную клинику МЕДИКОМ, которая расположена на улице Василия Тютюнника, 37/1. Я попала на прием к Арендарь Елене Анатольевне. Она специализируется на лечении таких заболеваний. После получения результатов анализов, которые не пришлось долго ждать, мне назначили лекарства. Если честно, то я из-за прошлого опыта не особо верила в успех. Но! Я была неправа. Я приходила на контрольные осмотры, мне делали УЗИ, и толщина эндометрия была нормальной. Елена Анатольевна объяснила мне, как часто нужно проходить профилактические курсы лечения, и я буду четко следовать всем ее рекомендациям. Я очень благодарна ей! Наконец-то мне назначили правильное лечение. Женщины, это лучший гинеколог-эндокринолог в Киеве!

17.11.2021 14:15
Галина

Яшина Елена Григорьевна, я очень вам благодарна за помощь! Я обратилась в клинику МЕДИКОМ по поводу нарушения цикла. Мне назначили обследование и выяснилось, что у меня происходит раннее угасание яичников. Елена Григорьевна успокоила меня и объяснила, что ситуацию можно легко исправить приемом некоторых лекарств. Многие из них на лекарственных травах. Спустя 2 месяца результаты анализов были намного лучше. Теперь я продолжаю лечение и наблюдаюсь у Елены Григорьевны. Клиника мне тоже понравилась. Тут нет очередей, всегда чисто и уютно, вежливый персонал.

26.09.2021 21:47
Вероника

У меня были сложности с наступлением беременности, и я обратилась в клинику МЕДИКОМ. Одна из моих подруг очень хвалила гинекологию в этом медцентре. Кочет Юлия Сергеевна, которая принимает на улице Василия Тютюнника, 37/1, назначила мне обследование. По результатам оказалось, что есть явные нарушения в гормонах. Теперь прохожу лечение и уже есть первые улучшения. Очень рада этому и верю в успех. Юлия Сергеевна уверяет меня в том, что в моем случае все поправимо.

04.09.2021 18:26
Рената К

У меня возникли некоторые проблемы, связанные с женским здоровьем. Знаю, что в Медикоме хорошие врачи, но в гинекологию еще ни разу не обращалась. Девочки, у кого уже был опыт, посоветуйте гинеколога-эндокринолога, пож!

13.08.2021 14:36
Анастасия Семеновна

Мне пришлось искать помощи у врача из-за сильных проявлений климакса. Я даже работать не могла нормально. Обратилась в клинику Медиком. По рекомендации подруги со схожей проблемой записалась на прием к Яшиной Елене Григорьевне. Она назначила мне обследование и порекомендовала пройти его по программе чек-ап. Это такой набор обследований для женщин по возрастам. Результаты получила быстро. Мне назначили лечение и уже через неделю я себя другим человеком почувствовала. Многие симптомы стали слабее, а некоторые совсем пропали. Елена Григорьевна, спасибо вам за все! Вы очень внимательный, тактичный и опытный врач. Я буду рекомендовать вас всем.

Показати ще 3

arrow

Всього 9 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down