exit
search serach
Ліполіфтинг

Ліпофілінг в Києві

Ліпомоделювання, ліполіфтінг або ліпофілінг – це малотравматична методика пластики обличчя й тіла, в ході якої такий природний наповнювач тканин, як жир, трансплантують з донорської частини тіла пацієнта в ділянку, яка вимагає естетичної корекції. Ліпофілінг в м. Київ в клініці МЕДІКОМ проведуть кращі фахівці з дотриманням інфекційної безпеки, протоколів пластичної процедури та підготовки до операції. Звернувшись в нашу клініку, ви отримаєте якісну консультацію, відповідальну підготовку до операції і результат, який вас точно влаштує.

Відкрити Згорнути down

Особливості та етапи ліпофілінгу

Найбільш важлива умова виконання ліпофілінгу – у пацієнта повинні бути достатні жирові відкладення на животі й бічній поверхні стегон. Саме ці ділянки вважаються донорськими для ліпофілінгу. З них беруть необхідну кількість жирової тканини для заповнення ділянок, які потребують корекції.

Нескладно здогадатися, що спочатку проводиться забір необхідного для корекції кількості жиру шляхом ліпосакції, потім проводиться обробка жирової тканини й одноразова або мультисесійні ліпоін'екціі – наповнення певної ділянки жиром. Ліпофілінг може виконуватися на різних частинах тіла – в області губ, носогубних складок, очей, вилиць, щік, на грудях та сідницях. Його проводять для відновлення обсягу, форми, контурів і консистенції при асиметрії пеніса, носа, обличчя, сідниць, грудної залози.

пластичні хірурги

Відкрити Згорнути down

Види ліпофілінгу

Умовно ліпофілінг підрозділяється на ліпофілінг обличчя і ліпомоделювання тіла.

Ліпофілінг обличчя включає в себе такі пластичні процедури як:

 • усунення виражених ліній, що йдуть від крил носа до куточків губ;
 • згладження носо-слізних борозен;
 • корекція форми нижньої частини обличчя, розташованої донизу від нижньої губи (форму підборіддя визначають будова нижньої щелепи, м'язи, що знаходяться поруч, а також жирові відкладення);
 • зміна форми вилиць;
 • моделювання контуру й розміру губ.

Ліпомоделювання тіла:

 • збільшення та зміна форм молочних залоз;
 • мінімізація й повне виправлення особливостей анатомії нижніх кінцівок, пов'язаних як з деформацією кістки, так і з естетично несприятливим розподілом м'яких тканин;
 • відновлення молодості рук;
 • моделювання форми сідниць і т.п.

Ліпофілінг – одна з найбезпечніших пластичних операцій. Він не провокує алергічних реакцій, не вимагає проходження великої кількості аналізів і складної діагностики стану організму.

У клініці МЕДІКОМ виконується ліпофілінг обличчя, тіла, сідниць, грудних залоз.

Відкрити Згорнути down

Коли необхідно робити ліпофілінг?

Така процедура, як ліпофілінг, в Києві в підрозділі клініки МЕДІКОМ на вул. Оболонська Набережна, 9 проводиться пацієнтам з вродженими чи набутими (в т.ч. віковими) дефектами обличчя й фігури: асиметричність обличчя, опущення контурів обличчя й тіла, мімічні зморшки і т.п.

Тому, основні показання до ліпофілінгу – це необхідність в:

 • розгладженні вікових і мімічних змін шкіри;
 • заповненні носо-слізних борозен, носогубних складок;
 • збільшенні обсягу і корекції форми нижньої і/ або верхньої губ;
 • зміні форми і розмірів носа, підборіддя, вилиць;
 • збільшенні молочних залоз і сідниць, а також корекція їх форми;
 • вирівнюванні контуру дефектів, що утворилися після травматизації;
 • поліпшенні та вирівнюванні кольору обличчя, заповненні рубців на тілі і усуненні розтяжок.

Крім цього, є й інші показання для ліпофілінгу. Серед них:

 • недостатня кількість жиру в нижній і середній третині обличчя;
 • зміни в кістковій тканині нижньої третини обличчя, які відбуваються у будь-якої людини з віком;
 • травматизація обличчя;
 • недостатня кількість жирової тканини після перенесеної пластики повік.

Також, в клініку МЕДІКОМ для процедури, дуже часто, звертаються професійні спортсмени, перед змаганнями, щоб прибрати зайвий жир в певних ділянках і перемістити в ділянки обличчя.

центр пластичної хірургії

Відкрити Згорнути down

Коли ліпофілінг робити не рекомендують?

Як і при будь-якому виді хірургії, протипоказаннями до ліпофілінгу є:

 • Захворювання серця і судин
 • Різні інфекції
 • Психічні порушення
 • Онкологічні захворювання
 • Недостатня кількість жирової тканини в донорських ділянках
 • Алкогольна та наркотична залежність
 • Гострі та хронічні патології
 • Вагітність і годування груддю
 • Проблеми, пов'язані з порушенням роботи системи гемостазу
 • Гострі стани і важкі соматичні порушення
 • Цукровий діабет (категорично процедура заборонена при декомпенсованому цукровому діабеті)
 • Вік до 18 років і т.п.
Відкрити Згорнути down

Підготовчий етап

Підготовка до ліпофілінгу включає:

 • проведення непоглибленого обстеження (ЕКГ, рентгенографія ОГК і т.п.);
 • оцінка загального стану здоров'я клієнта (лікар повинен упевнитися, що у пацієнта відсутні протипоказання до процедури, немає хронічних захворювань і запальних процесів, які можуть стати перешкодою до операції);
 • оцінка пропорцій проблемної ділянки та об'єму жирової тканини.
Відкрити Згорнути down

Необхідна здача комплексу передопераційних досліджень:

Відкрити Згорнути down

Підсумок проведення діагностики та консультації з пацієнтом – формування повного списку рекомендацій пластичного хірурга для пацієнта на періоди перед і після операції.

 

Як проходить пластична процедура?

Операція проводиться з використанням канюлі діаметром 1,5-2 мм, що входить до складу спеціального пластикового шприца, обладнання для зберігання та фільтрації біологічного матеріалу. Відсмоктується і вводиться жирова тканина через проколи, які після закінчення операції зашивають. Також, зашиті проколи захищаються хірургічним пластиром і стерильною пов'язкою.

Відкрити Згорнути down

Реабілітація після ліпофілінгу

Після ліпофілінгу ви можете відправитися додому практично відразу ж: через 1-3 години. Але це стосується ситуації, коли корекція торкнулася невеликої ділянки. Якщо під час операції були задіяні великі ділянки тіла, то лікарі нашої клініки рекомендують своїм пацієнтам перебувати під медичним наглядом: 1 доба в комфортабельному стаціонарі – це невелика втрата часу, яка гарантує безпеку вашому здоров'ю.

Період реабілітації після ліпофілінгу триває не більше 3 тижнів.

після операції

Відразу після операції та в період відновлення в ділянках операції можуть спостерігатися набряклість і синці. Вони проходять протягом 7-10 днів. Також, відчувається болісність і свербіж – ці симптоми супроводжують загоєння проколів, які після відновлення повністю затягуються.

Після ліпофілінгу не можна піддавати організм перепаду температур, надмірним фізичним навантаженням, а також будь-яким перегрівам в перший місяць після процедури. В іншому, людина, яка зробила ліпофілінг, може вести звичне життя, займатися повсякденними справами.

Відкрити Згорнути down

Результати та ефект ліпофілінгу

Як правило, після пластичної процедури пацієнт має відкориговані риси обличчя і контурів тіла зі збереженням природного зовнішнього вигляду, без неприродних напружень і "мертвості" м'язів.

Ліпофілінг надає обличчю більш виразних, чітких рис, створюється ефект омолодження за рахунок додавання обсягу проблемним ділянкам. За допомогою процедури можна відкоригувати форму нижньої і верхньої губ, нижньої частини обличчя, вирівняти обвислий овал обличчя, згладити виражену асиметрію, усунути наслідки травмування тканин обличчя і т.п.

Крім естетичного сприйняття зовнішності, ліпофілінг також здатний вплинути на стан шкірних покривів. Шкіра стає менш сухою, мімічні зморшки маскуються. До неї повертається здоровий вигляд, особливо це помітно у пацієнтів з тонкою від природи шкірою.

Пацієнтам, які зважилися на пластику повік, фахівці рекомендують відразу ж проводити й ліпофілінг. Це необхідно, щоб отримати найбільш природний і тривалий результат блефаропластики.

Ліпофілінг грудей виконують не тільки з метою їх збільшення, але і для корекції дефектів, пов'язаних з різними патологіями – операція з видалення молочної залози, аномалії розвитку молочних залоз (наприклад, тубулярні груди), вроджений реберно-м'язовий дефект.

Ліпофілінг сідниць створює більш естетичну лінію стегон та сідниць.

Результати ліпофілінгу і їх тривалість можуть бути постійними, але існує ймовірність часткового розсмоктування жиру. Цей процес не залежить тільки від умінь пластичного хірурга. На нього впливає правильність проведення процесу реабілітації після операції, а також не варто забувати про професійну косметологію, фахівці якої допоможуть вам як в процесі відновлення, так і після реабілітації.

Відкрити Згорнути down

Переваги процедури в клініці МЕДІКОМ:

 1. Тривалість процедури 1-2 години, в залежності від ділянки тіла й обсягу роботи.
 2. Госпіталізація на кілька годин, максимум на 1 добу, в стаціонар з комфортабельними умовами та кваліфікованим медичним наглядом.
 3. Використання місцевої анестезії (по можливості, бувають винятки).
 4. Обладнання експертного класу.
 5. Якісний ліпофілінг, ціна якого доступна багатьом.
 6. Досвідчені фахівці, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
 7. Відсутність алергічних реакцій, легка переносимість процедури і природний результат.
 8. Можливість провести кілька процедур одночасно: ліпофілінг і ліпосакція, блефаропластика з ліпофілінгом і т.п.
Відкрити Згорнути down
Інші послуги
Блефаропластика (пластика повік)
Блефаропластика (пластика повік)
Абдомінопластика (пластика живота)
Абдомінопластика
Ліпоскульптура
Ліпоскульптура
Підтяжка шкіри рук
Брахіопластика
Ліпофілінг грудей
Ліпофілінг грудей

Питання-Відповідь

Як спати після ліпофілінгу?

Упродовж відновного періоду після ліпофілінгу сідниць, ліпофілінгу обличчя та ліпофілінгу грудей необхідно оберігати прооперовану ділянку від надмірного впливу. Тому після операцій деякий час треба вибирати рекомендовану позу для сну. Після ліпофілінгу сідниць нужно спати на животі, обличчя та грудей — на спині. Докладніше про обмеження розповість на консультації лікар-хірург. Їхні терміни також визначаються лікарем. Зазвичай тривалість складає кілька тижнів.

Коли можна спати на боці після ліпофілінгу?

Тривалість реабілітації після ліпофілінгу залежить від особливостей організму пацієнта та обсягів операції. Найчастіше вже за 3 тижні після операції можна буде спокійно спати на боці.

Чи можна худим робити ліпосакцію та ліпофілінг?

Раніше вважалося, що ліпосакція — операція для людей з надмірною вагою. Зараз цей різновид пластики перейшов зі способу зменшення об’ємів тіла у вдосконалення форм. Водночас ліпофілінг за невеликої ваги можна провести лише за наявності власного жиру. Для однієї процедури потрібно 400–900 г власного жиру.

Коли можна митися після ліпофілінгу?

Обмеження після ліпофілінгу полягають у тому, що не можна приймати ванну та душ, купатися в басейнах та відкритих водоймах, відвідувати сауну та лазню, засмагати (та й загалом, перебувати на сонці). Обмеження водної гігієни найкоротші — на третій день можна в душ.

Чи можна качати сідниці після ліпофілінгу?

Ліпофілінг сідниць не перешкоджає фізичному прокачуванню сідничного м’яза. Після періоду реабілітації поступово можна додавати у свою фізичну активність навантаження на сідниці. Тренування в спортзалі рекомендується розпочинати не раніше ніж через 3–4 місяці після операції. І лише після контрольної консультації із фахівцем, який після огляду підтвердить, що пацієнт може повернути у своє життя фізичні навантаження.

Скільки й чому не можна сидіти після ліпофілінгу сідниць?

Реабілітаційний період після ліпофілінгу сідниць триває впродовж 3–4 місяців. Упродовж 3 тижнів заборонений контакт сідниць із жорсткою поверхнею. Тому, щоб забезпечити правильний розподіл жиру на них заборонено сидіти та лежати. Спростити звичну життєдіяльність та робочий процес, якщо він пов’язаний із сидінням, можна надувною подушкою. Вона захистить сідниці від прямого контакту із твердою поверхнею.

Лікарі

Хочете зробити ліпофілінг в Києві? Підрозділ клініки МЕДІКОМ на Оболоні пропонує послуги своїх кращих пластичних хірургів. Щоб записатися на прийом до фахівця або дізнатися: у кого з лікарів клініки можна зробити ліпофілінг, відгуки реальних пацієнтів про результати процедури і звернення в клініку, а також багато інших подробиць – ви можете, звернувшись до цілодобового контакт-центру клініки МЕДІКОМ за телефоном (044) 503−77−77 або залишивши заявку на сайті. Обираючи професіоналів, ви отримуєте кращий результат!

comment 28
Авершин Валерій Іванович
Заступник Головного лікаря стаціонару з хірургії, хірург вищої категорії, пластичний хірург, к.м.н., доцент
comment 25
Гаврилов Григорій Олександрович
Завідувач хірургічним відділенням, лікар-хірург вищої категорії, пластичний хірург, хірург-проктолог, онкохірург
comment 11
Симулик Євген Володимирович
Пластичний хірург вищої кваліфікаційної категорії, судинний хірург, к.м.н.

Вартість ліпофілінгу

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Операції
3582. * Ліпофілінг 1 категорії (1 зона) (зона: обличчя, тіло, сідниці, молочні залози, тощо)

27500 грн

Більше Згорнути down
3583. * Ліпофілінг 2 категорії (1 зона) (зона: обличчя, тіло, сідниці, молочні залози, тощо)

52000 грн

Більше Згорнути down

Вiдгуки

29.05.2020 12:16
Марія

Мені дуже подобається Наталя Генадіївна Халілова - вона справжній професіонал своєї справи, яка володіє класними навичками для збереження жіночої молодості та привабливістю. За рекомендацією Наталії Євгенівни зважилася зробити ліпофілінг обличчя, бо звичайні процедури не могли зарадити моїй проблемі. А вирішувати її треба було, бо прям на обличчі після травми дитинства недолік. Звісно, я до нього звикла, але якщо є можливість виправити з мінімальним втручанням. Лікар розповіла мені про те, що воно за процедура, як працює, як відновлюватися і т.д., розписала, які потрібно здати аналізи перед операцією. Сама процедура відбувалася на вул. Кондратюка, 8 і тривала досить недовго. Зробили загальний наркоз, прокинулася з непоганим самопочуттям (думала, будуть якісь проблеми, але все минуло). Перші дні після операції був набряк і незрозуміло який результат. Але набряк зійшов і результат мене справді порадував! Дуже вдячна своєму косметологу за таку доречну рекомендацію.

31.03.2020 19:15
Света

Большая человеческая благодарность Г.А. Гаврилову за очень качественно проведенный липофилинг груди. Благодаря такой чудесной процедуре прошла моя небольшая непропорциональность. Грудь сейчас суперская и мне очень нравится, и никаких имплантов и прочего! Маленькая операция и готово, очень естественно получилось! Григорий Александрович - прекрасный пластический хирург! Я ничуть не жалею, что прислушалась к рекомендациям и обратилась для проведения процедуры именно в клинику “Медиком”! Большое человеческое спасибо за ваш профессионализм!

02.03.2020 09:40
Кристина

А я была пациенткой Валерия Ивановича Авершина. Доктор перед процедурой меня тщательно обследовал, назначил кучу анализов сдать, чтобы учесть всякие разные моменты, и как по мне это важно. А то мало ли, аллергия например. В общем, профессионализм на все 100%.

11.02.2020 21:05
Наталя

Василь Васильович Храпач - справжній знавець своєї справи. Шикарно провів процедуру з корекції недоліків на тілі. Відновилася швидко, без ускладнень. Дуже задоволена вибором лікаря.

20.01.2020 15:54
Татьяна Валеева

Несколько лет назад попала в аварию, на лице остались небольшие вмятины там, где были сильные удары и травмы костей. Очень хотелось избавиться от этого ужаса, но как назло никто из знакомых ничего не мог посоветовать. Пришлось лезть в интернет, а что делать? Нашла информацию про липофилинг лица. Я нашла отзывы о Татьяне Юрьевне Запорожец, узнала что она оперирует в клинике на ул. Кондратюка, 8. На консультации убедилась, что Татьяна Юрьевна - прекрасный ЛОР. Она предложила мне комплекс коррекции формы носа, чтобы адекватно восстановиться после аварии, дала направление на анализы, а как пришли результаты, выбрали и дату операции. Цена, конечно, заставила призадуматься. Но с другой стороны, пластику в любой больнице не сделаешь, тем более с гарантированным хорошим результатом. А тут все таки прогнозы положительные, врач опытный в этой сфере. Стоило того, чтобы подкопить и сделать с первого раза хорошо. Я ведь много слышала о таких случаях, когда где-то подпольно по дешевке сделают операцию, а потом не знаю куда податься. Так что, лучше уж обратиться в адекватную клинику, заплатить и немало, но зато получить идеальный результат. Сейчас после восстановления я никак не насмотрюсь в зеркало. Результат чудесный!)))

16.12.2019 14:18
Юлія

Я раніше ніколи не зверталась у клініку Медіком, все відвідувала звичайні державні лікарні. Але як зайшла річ про коригування рис обличчя, довелось шукати найкращого лікаря і таким спеціалістом стала Запорожець Тетяна Юріївна. Низький їй уклін та велика подяка за адекватне лікування. Тепер на обличчі жодних значних недоліків немає.

27.11.2019 17:35
Ольга

Я очень довольна работой пластического хирурга Григория Александровича Гаврилова. Перед операцией сдала анализы, а потом уже и запланировали дату моего липофилинга ягодиц. Как все зажило, так не могу нарадоваться. И следа не осталось от проверенной в молодости операции.

30.10.2019 22:04
Ярослава

Самый лучший специалист в косметологии - это однозначно Наталья Геннадьевна Халилова. До того как обратилась в клинику МЕДИКОМ, обошла кучу специалистов, среди которых хватало и шарлатанов с идиотскими методами. А тут только проверенные процедуры, о которых полно информации в интернете, лицензированные методики и никакого вреда для здоровья.

21.09.2019 12:28
Тамара

Я пару раз была на консультациях у Натальи Геннадьевны Халиловой. Она мне по полочкам разложила что и как, какие процедуры мне лучше сделать для восстановления, поддержания молодости. Я к ней прислушалась, все постепенно сделали, сейчас я в свои 47 лет на 35 выгляжу. Мужики засматриваются, подруги завидуют - все по плану;)

02.09.2019 10:08
Анна Андреевна

Я оперировалась у В.В. Храпача в клинике Медиком. Качеством проведенной операции довольна, прям чувствую себя помолодевшей лет на 10! Хотя стоимость операции заставила подумать, все ж немало стоит.

10.08.2019 23:05
Максим

Как по мне, В.И. Авершин настоящий профи своего дела. Знает все до мелочей, как помочь пациенту. Я не думал, что пластические операции - это для нормальных мужиков, но иногда приятно и разочароваться. Врач блестяще провел операцию, даже и следа не осталось, все очень аккуратно сделано.

30.06.2019 08:52
Яна

Я безмерно рада, что нашла такого превосходного врача как Татьяна Юрьевна Запорожец. Желаю и ей, и всем сотрудникам клиники успехов и всего наилучшего!

Показати ще 3

arrow

Всього 12 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down