exit
search serach
Піжбір контрацепції

Підбір методу контрацепції в Києві

Підбір методу контрацепції в клініці МЕДІКОМ на Оболоні та Печерську (м.Київ) дозволяє не тільки ефективно захистити жінку від небажаної вагітності, але є засобом збереження жіночого здоров'я. Оскільки, деякі протизаплідні засоби можуть убезпечити від різних інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом.

Відкрити Згорнути down

Консультація гінеколога

Контрацепція — це сукупність різних методів попередження вагітності при статевих контактах, які обов'язково повинні обговорюватися на консультації у гінеколога. Лікарі-гінекологи нашої клініки допоможуть підібрати найбільш ефективний метод контрацепції, виходячи з віку, індивідуальних особливостей організму та статевого життя пацієнтки, наявності в анамнезі пологів і їх кількості, перенесених захворювань тощо. А також, відповідно побажань жінки.

Грамотний вибір методу контрацепції, підбір контрацептивів, розрахунок їх дози допомагають уникнути небажаної вагітності. Консультація у гінеколога дозволяє врахувати всі протипоказання й уникнути можливих ускладнень після неправильно підібраного методу контрацепції.

Контрацепція - відео

Відкрити Згорнути down

Методи контрацепції: плюси та мінуси

Сучасні методи контрацепції досить різноманітні, але всі їх можна об'єднати в шість окремих груп:

1. Гормональна контрацепція.
Є найбільш поширеним методом. Гормональні контрацептиви добре переносяться жінками та мають високий ступінь захисту. Однак, не варто самостійно «призначати» собі препарати даної групи. Механізм дії гормональних контрацептивів залежить від їх складу. Тому, перш ніж лікар порадить прийом певного контрацептиву, пацієнтка повинна пройти ряд досліджень. Неконтрольований прийом гормонів може призвести до збою обмінних процесів і порушення гомеостазу.
Оральні контрацептиви — це група контрацептивів, що містить гормони — естроген і прогестини. Ці препарати можуть призначатися і як лікарські засоби для лікування гормональних збоїв, і при деяких гінекологічних захворюваннях.
Крім таблетованих препаратів, до гормональних контрацептивів відносяться: гормональні ін'єкції, норплант, гормональні кільця, пластир, гормональна внутрішньоматкова спіраль і деякі інші. Важливо пам'ятати, що гормональні контрацептиви не захищають від ЗПСШ.

2. Внутрішньоматкова контрацепція.
З великою часткою ймовірності захищає від небажаної вагітності. Вимагає регулярного спостереження у гінеколога.

3. Бар'єрна контрацепція.
Використання цервікальних ковпачків, презервативів, спермицидів тощо. Підібрати контрацептиви для механічного захисту можна самостійно, але тільки лікар може визначити наскільки вони будуть ефективні в кожному окремому випадку. Такі засоби контрацепції як презерватив і фемідом надійно захищають від захворювань, що передаються статевим шляхом, але можуть вносити певний психологічний дискомфорт в статевий акт.

4. Хімічні методи.
Дозволяють створити штучний бар'єр для проходження сперматозоїдів. Застосовуються місцево у вигляді свічок, мазей, паст тощо.

5. Хірургічний метод.
Вимагає оперативного втручання, полягає в «перев'язуванні» маткових труб, при якому блокується їх прохідність. Даний метод підходить для жінок, які більше не планують мати дітей.

6. Екстрена контрацепція.
Застосовується в разі незахищеного статевого акту, при пошкодженні презерватива під час сім'явиверження. Лікарі рекомендують використовувати її лише у виняткових випадках; негативно впливає на організм.

Відкрити Згорнути down

Протипоказання

Кожен метод контрацепції має свої протипоказання:

 1. Індивідуальна непереносимість будь-якого препарату або його компонента.
 2. Алергічні реакції.
 3. Відторгнення організмом чужорідного тіла (внутрішньоматкові спіралі).
Відкрити Згорнути down

Абсолютними протипоказаннями використання оральних контрацептивів є супутні захворювання:

Відкрити Згорнути down

Рекомендовані аналізи

У клініці МЕДІКОМ (м.Київ) перед ухваленням рішення про призначення методу контрацепції жінка проходить обов'язкове обстеження:

 • УЗД органів малого тазу;
 • кольпоскопія;
 • цитологічне дослідження мазків і шийки матки;
 • гормональний профіль;
 • лабораторні дослідження вагінальних виділень;
 • метросальпінгографія (дослідження прохідності маткових труб).
Відкрити Згорнути down

Переваги підбору контрацепції в клініці МЕДІКОМ

 1. Індивідуальний підхід до кожної жінки.
 2. Широкий спектр досліджень для визначення найбільш відповідного засобу контрацепції для кожної пацієнтки.
 3. Можливість підібрати контрацептиви з урахуванням особистих побажань жінки.
 4. Використання тільки сучасних і схвалених МОЗ видів контрацепції.
 5. Комфортне обслуговування і зручний графік відвідування лікаря.
Відкрити Згорнути down

Лікарі

Лікарі-гінекологи клініки МЕДІКОМ пропонують провести індивідуальний підбір методу контрацепції, який забезпечить надійне та безпечне запобігання вагітності. Довіртеся професіоналам! Записатися на прийом до гінеколога й отримати всю необхідну інформацію ви можете, зв'язавшись з нашим цілодобовим call-центром.

comment 26
Іванкова Ірина Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, дитячий гінеколог, к.м.н.
comment 17
Лавренюк Юлія Василівна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, хірург, к.м.н.
comment 47
Піскун Ольга Валеріївна
Завідуюча гінекологічним відділенням стаціонару, лікар акушер-гінеколог, гінеколог-хірург
comment 19
Лічутіна Наталія Леонідівна
Завідуюча жіночою консультацією на Оболоні, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, лікар УЗД-діагностики
Пов'язані послуги
Консультация гинеколога
Консультація гінеколога
Планування вагітності
Планування вагітності
Кольпоскопия шейки матки
Кольпоскопія шийки матки
УЗИ органов малого таза
УЗД органів малого тазу

Вiдгуки

14.08.2019 07:27
Анюта

Я очень благодарна коллективу клиники Медиком и лично акушеру-гинеколога Алле Брониславовне Прилуцкой! У этого доктора наблюдалась всю беременность, сдала все необходимые анализы и прошла нужные процедуры. Малыш родился вовремя и совершенно здоровенький. Алла Брониславовна объяснила, что ближайшие 3-5 лет лучше не беременеть, а восстановиться после родов и предложила поставить спираль. Теперь могу спокойно растить ребенка, не беспокоясь ежемесячно о возможности новой неожиданной беременности. Спасибо.

18.07.2019 19:16
Люда

В клинике МЕДИКОМ есть только чудесные врачи! Проверено на себе! У меня был вынужденный аборт. Сохранять беременность было никак нельзя и пришлось пережить то, что ни одной женщине не пожелаю. После аборта решила - все, надо предохраняться так, чтобы быть абсолютно уверенной, что в такой ситуации больше не окажусь. Записалась на прием к гинекологу Юлии Сергеевне Кочет. Вот уж действительно удивительная женщина и профессионал своего дела. Установили ВМС, процедура прошла очень быстро и безболезненно. Теперь сплю спокойно. Спасибо доктору!

20.05.2019 18:04
Марина

В клинику на пр-те Героев Сталинграда 6Д меня чуть ли не силой привела подруга (я не особо верила в силу частной медицині, думалось, что то же самое, но платно). У меня опять была задержка, а к старым докторам идти уже не было никакого желания. Гинеколог Наталия Леонидовна вернула мне уверенность, что у нас еще есть отличные специалисты. Очень внимательная и добрая. Она не только помогла мне разобраться с причинами болезни, но еще посоветовала подобрать противозачаточные таблетки. К гормональным противозачаточным всегда относилась очень настороженно. Где-то было понимание, что при правильном подборе современные контрацептивы безвредны, но долго не могла попасть на доктора, которому могла бы довериться. Сдала анализы (если правда, уже точно не помню какие), но после них и стала принимать таблетки. В результате и месячные нормализовались и в отношениях с парнем чувствую себя более уверенно. Теперь буду наблюдаться только у Н.Л. Личутиной.

28.02.2019 15:53
Тамара Іванівна

У мене є давня і неприємна гінекологічна проблема. Змінила кілька лікарів, але ніхто не допоміг. Величезна кількість викинутих грошей і витрачених сил. Поки я не потрапила до С.А. Пащенко. Прийом гінеколога пройшов в дуже доброзичливій атмосфері, таке відчуття, що знала цю людину все своє життя. Без аналізів, звичайно, не обійшлося. Але зате результати лікування стали видні вже через кілька днів. Після повного одужання планую встановити спіраль. Але тільки у цього доктора. Дуже рекомендую, хто шукає хорошого фахівця!

11.01.2019 11:01
Валентина Петровна

Здесь я нашла своего любимого доктора Ткачук Наталию Владимировну. Она чуткая и внимательная к своим пациентам, очень доброжелательная и отзывчивая. Осмотр у гинеколога всегда проходит в положительной атмосфере, все выслушает, назначит только те лекарства, которые действительно помогают. Подобрала мне таблетки противозачаточные. Но они видно и на организм в целом влияют - ушла отечность, больше нет перепадов настроения. И с мужем отношения улучшились. Нужен врач-профессионал? Тогда вам однозначно на ул. Тютюнника, 37/1! Звучит как в рекламе наверно))

01.11.2018 06:29
Лілія

Дуже дякую Олені Анатоліївні Арендар! Це прекрасний лікар, дуже уважний, від неї завжди йду в гарному настрої. Гінекологічні огляди, яких боюся більше всього на світі, у неї проходять абсолютно спокійно. Тактовна і делікатна жінка. Порадила оральні протизаплідні препарати. Тепер тільки ними і користуюся. Дуже рада, що колись з усіх гінекологів клініки обрала саме її.

16.09.2018 10:38
Яна

І.Д. Кондратенко - просто супер! У цього лікаря стою на обліку вже два роки, дуже задоволена. Завжди нічого зайвого, і вислухає, і рекомендації надасть. Уже півроку використовую протизаплідний пластир. Теж Ірина Дамировна порадила. Дуже задоволена. Рекомендую лікаря. Вона точно зможе підібрати необхідне для кожного.

10.08.2018 09:47
Олена

Від вагітності запобігалася завжди, як вміла і чула від подружок - презервативи, перерваний акт, розраховувала дні до і після місячних. Багато подруг радили просто перейти на протизаплідні таблетки, але дуже боялася, що стану більш важити або на обличчі почнуть рости волосся. Якось прочитала, що просто треба правильно підібрати препарат, і тоді ніяких негативних проявів не буде. Довго шукала, де знайти хорошого лікаря, який зможе правильно підібрати оральні контрацептиви. Знайшла зовсім недалеко від будинку - на вул. Ю. Кондратюка, 8. Лікар-гінеколог Н.Б. Сагінадзе чітко і доступно пояснила, які аналізи і навіщо треба здати, попередила, що таблетки не захищають від ЗПСШ. Коли всі відповіді були готові, призначила гормональні контрацептиви. Приймаю вже два місяці і жодного дня не пошкодувала, що вибрала цю клініку. Велике спасибі!

15.04.2018 13:15
Алена

Хочу выразить благодарность врачу-гинекологу клиники Медиком Пащенко Сергею Александровичу! Прекрасный человек и чудесный доктор. Кисту в яичнике у меня обнаружили случайно, когда устраивалась на работу пришлось обходить медосмотр. В клинику Медиком, можно сказать тоже попала случайно, в обычных поликлиниках - бесконечные очереди, а здесь, знакомая подсказала все можно пройти чуть-ли не за пол дня. Но я не об этом. Известие о кисте стало как “гром средь ясного неба”. Но Сергей Александрович успокоил, сказал, что такую кисту можно вылечить контрацептивами. Спасибо ему большое за чуткость и понимание, нашел нужные слова, чтобы успокоить и ободрить. Как говорится, не было бы счастья... Сдала нужные анализы. И стала ежедневно принимать гормональные контрацептивы. После полгода приема и киста стала намного меньше, и личная жизнь нормализовалась. А то постоянно переживаешь, пронесет-не пронесет. Рекомендую клинику всем. Не пожалеете!

03.03.2018 17:12
Софія

Хочу висловити слова подяки Кочет Ю.С. Ми з чоловіком дуже важко проходили період після пологів, виникла проблема у відносинах. Після першої ж консультації у Юлії Сергіївни зрозуміла, що потрапила до потрібного фахівця. Дуже делікатна, уважна і добра, хороший гінеколог. Запропонувала прийом оральних контрацептивів. Після деяких процедур призначила препарати. Я залишилася задоволена. Велике спасибі!

Показати ще 3

arrow

Всього 10 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down