exit
search serach
Медогляд для візи в США

Послуга на даний момент недоступна. Залиште заявку і ми повідомимо, коли з’явиться.

Медогляд для візи в США в Києві

Медогляд для візи в США (Київ, клініка МЕДІКОМ) - це якісний і оперативний медичний огляд, який необхідний всім заявникам при оформленні імміграційних віз і візи типу K.

Таку медкомісію не можна пройти в будь-якій поліклініці чи приватному медичному центрі. Лікар, який проводить медогляд і формує медпакет для співбесіди в Посольстві США, зобов'язаний мати акредитацію на проведення таких оглядів.

Наша клініка пройшла суворі перевірки Урядом США і Центром з контролю і профілактики захворювань в США (Center for Disease Control and Prevention, CDC) та заслужила довіру. МЕДІКОМ - це єдина приватна клініка України, затверджена Посольством США на проведення медкомісії для отримання віз.

Відкрити Згорнути down

Особливості медкомісії для отримання візи:

 • медогляд вважається завершеним, коли всі необхідні обстеження виконані (включаючи отримання результатів бакпосіву мокротиння, якщо такий необхідний);
 • висновок медичної комісії дійсний протягом 6 місяців, але для заявників з діагнозами "туберкульоз" або "ВІЛ/ СНІД" - 3 місяці;
 • апліканти, які не виїдуть в США протягом часу дії медичного огляду, повинні пройти нову медкомісію;
 • будь-який заявник з легеневою і ларингеальною формою туберкульозу не може виїхати в США до успішного закінчення лікування (виняток - особливі випадки "за медичними показаннями");
 • по завершенню огляду, аплікант отримує результати в запечатаному конверті. Конверт не можна відкривати самостійно. Він відкривається на співбесіді представником Посольства.
Відкрити Згорнути down

Документи

Щоб пройти повне медичне обстеження для візи в США перед співбесідою, потрібно пройти реєстрацію на медобстеження і надати всі необхідні документи. Незалежно від того, де ви вирішите пройти медогляд, вам потрібно надати:

 • закордонний паспорт;
 • фотографії (50х50 мм) - 4 штуки;
 • військовий квиток (для чоловіків);
 • карту імунізації з печаткою медичної установи, яка її видала (обов'язково для іммігрантів, не обов'язково для тих, хто хоче отримати візу нареченої/ нареченого - "К");
 • тип візи;
 • номер імміграційної справи;
 • сторінка підтвердження заповненої візової анкети DS-160 або DS-260;
 • місце проживання на території України;
 • адреса, за якою ви маєте намір жити в Штатах;
 • e-mail та номер телефону для зв'язку;
 • інформацію/ документи, що підтверджують хронічні захворювання, встановлену вагітність, інвалідність, перенесені важкі захворювання, інфекції і операції;
 • довідку від лікаря про те, що ви отримували успішне лікування з датами і описом медикаментів (якщо раніше був діагностований сифіліс, туберкульоз, позитивна реакція Манту/ квантіфероновий (IGRA) тест або були отримані сумнівні результати рентгенографії);
 • довідка від лікаря з описом терапії, якщо ви проходите лікування психічних захворювань, наркотичної/ алкогольної залежності.
Відкрити Згорнути down

Вимоги до імунізації

За законодавством Сполучених Штатів: іноземці, які претендують на американську візу, повинні пройти вакцинацію проти небезпечних захворювань.

Список щеплень для візи в США залежить від віку особи, яка подає прохання про візу.

Відкрити Згорнути down

Зрозуміло, що у дитини до 2 років не буде всього необхідного переліку щеплень (в інструкції до вакцини зазначений рекомендований мінімальний вік імунізації). Бувають також ситуації, коли особа, яка подає прохання на візу, знаходиться в тому віці, коли всі щеплення вже повинні бути поставлені, але з якоїсь причини їх не зробили. Або немає можливості відновити історію вакцинації. Як бути?

У таких випадках до від'їзду потрібно отримати хоча б 1 дозу кожної вакцини від хвороб, які були зазначені вище, і завершити курс вакцинації в США (з урахуванням вікових обмежень - деякі щеплення від хвороб ставляться тільки до певного віку), або надати докази наявності імунітету.

Акредитований лікар клініки МЕДІКОМ перевірить всі записи про вакцинації та докази наявності імунітету (аналізи на антитіла), надані вами. Якщо інформація буде дійсною і повною, ми внесемо її в робочий лист документації з імунізації Державного департаменту США (форма DS-3025 з відміткою про відповідність "US vaccination requirements").

Додаткова інформація:

 • Якщо клієнт не може бути вакцинований за медичними показаннями, необхідно надати відповідну довідку від лікаря;
 • Вакцинація дітей проводиться за мінімальними віковими нормам, відповідно до стандартів імунізації США.
Відкрити Згорнути down

Діагностика

В медичний огляд для візи в США може входити: вивчення історії хвороби заявника, фізикальне обстеження, а також рентген-діагностика органів грудної клітини (флюорографія), лабораторні дослідження, психіатрична оцінка (для заявників, які досягли 15-річного віку).

Фізикальне обстеження: ретельний огляд очей, вух, носа і горла, ніг, рук, живота, лімфовузлів і шкірних покривів тощо.

Лабораторні дослідження: аналіз крові на антитіла до кору, для обстежуваних у віці від 2 до 14 років - тест IGRA (діагностика активної й латентної туберкульозної інфекції), дослідження мокротиння (при необхідності), для дорослих аплікантів - тест на сифіліс і гонорею.

Відкрити Згорнути down

Медкомісія для заявників до 2 років

Дітям у віці до 1 року аналіз крові не проводиться, а у дітей у віці від 1 до 2 років перевіряється тільки наявність антитіл до вірусу кору.

Відкрити Згорнути down

Медкомісія для заявників від 2 до 14 років

Якщо обстежуваний отримує позитивний тест на туберкульоз, у нього будуть виявлені симптоми, характерні для туберкульозу, йому повинні провести рентгенологічне дослідження грудної клітини. У разі, якщо рентген підтверджує або НЕ спростовує підозри лікаря, здається 3 зразка мокротиння (3 дні поспіль) для мікроскопічного і бактеріологічного досліджень. Результати мікроскопії будуть відомі вже через добу, а ось результати бакпосіва доведеться почекати не менше 8 тижнів.

Заявники з туберкульозом в історії хвороби роблять рентген, навіть якщо результати медичного тестування на туберкульоз негативні.

Апліканти у віці 2-14 років, можуть бути направлені на рентген грудної клітини (без тесту IGRA) в разі, якщо є позитивна реакція на раніше проведений тест Манту, підтверджена документально.

Важливо! Попереднє введення вакцини БЦЖ не змінює процедурних вимог медичного огляду тесту IGRA. Але, з дня останнього введення препарату для щеплення, при використанні живих вакцин проти поліомієліту, кору, краснухи, паротиту, вітрянки та туберкульозу, до дня проведення тесту IGRA повинно пройти не менше 28-30 днів.

Також, заявники у віці 10 років і молодше, незалежно від ВІЛ/ СНІД статусу, мають право на отримання американської візи відразу після отримання результатів мікроскопічного дослідження мокротиння, без очікування результатів бакпосіву, при наявності декількох умов:

 • негативний результат мікроскопії мокротиння;
 • "чистий" рентген;
 • відсутність респіраторних симптомів;
 • відсутність контакту з хворим на мультирезистентний туберкульоз.
Відкрити Згорнути down

Медкомісія для заявників старше 15 років і дорослих

В медичний огляд для візи в США для аплікантів у віці від 15 років входить: вивчення історії хвороби заявника, фізикальне обстеження, цифровий рентген органів грудної клітини, тест крові на сифіліс і сечі на гонорею (трипер), психіатрична оцінка, перевірка карти імунізацій.

У разі, коли за результатами рентгена акредитований лікар запідозрить інфікування туберкульозом, здається 3 зразка мокротиння (3 дні поспіль) для мікроскопічного і бактеріологічного досліджень. Результати мікроскопії будуть відомі вже через добу, а ось результати бакпосіва доведеться почекати не менше 8 тижнів. Для заявників з позитивним ВІЛ/СНІД-статусом мікроскопія і бакпосів мокротиння є обов'язковим аналізом - вони не будуть затверджені для отримання візи в США до тих пір, поки не будуть отримані повні результати досліджень.

Відкрити Згорнути down

Виявлено туберкульоз: що далі?

Зразки мокротиння з позитивним результатом бакпосіва на туберкульоз тестуються на чутливість до препаратів проти туберкульозу. Це ще 2-4 тижні з моменту отримання позитивного результату бактеріологічного дослідження мокротиння. За результатами цього дослідження може бути призначена ефективна терапія.

Всі заявники, у яких був діагностований туберкульоз легеневої і ларингеальної форми, повинні пройти протитуберкульозну терапію (мінімум 180 днів) під наглядом кваліфікованого медичного персоналу в попередньо затверджених протитуберкульозних диспансерах. Лікування потрібно закінчити до імміграції в США. Якщо лікування відбулося в незатвердженній установі, заявник повинен пройти новий медогляд мінімум через 1 рік з моменту закінчення лікування.

Заявникам, які не бажають лікуватися, буде відмовлено у візі. Стандартна процедура в таких випадках - інформування консульського відділу Посольства США в Україні про заявника з діагнозом "туберкульоз", який відмовився проходити лікування в протитуберкульозних диспансерах.

Важливо! У надзвичайних медичних випадках заявники, які лікуються від легеневої форми туберкульозу, можуть подати прохання на зняття заборони на в'їзд до Сполучених Штатів. Для цього заповнюється форма I-601. Прохання розглядається в індивідуальному порядку Імміграційною службою США і Національним центром США з контролю та попередження захворювань.

Відкрити Згорнути down

Протипоказання й особливості проходження медкомісії:

 • Жінкам в менструальний період рекомендують відкласти огляд, якщо це можливо, або використовувати тампони.
 • Вагітність не є прямим протипоказанням для проходження рентгенографії (в нашій клініці використовується додатковий захист).
 • Пацієнти, які проходять лікування з психіатрії, наркотичної/ алкогольної залежності, повинні надати письмову довідку від лікаря з описом лікування. Такі заявники проходять додаткове обстеження у психіатра клініки.
 • Якщо є можливість, краще відкласти огляд при ГРЗ і запальних захворюваннях, що проходять з підвищенням температури. Оскільки, це може спотворити результати аналізів, рентгена.
Відкрити Згорнути down

Ціна

Плата за медичне обстеження і проведення вакцинації, якої бракує, покладається на апліканта. Вартість вакцинації оплачується окремо від вартості медичного огляду.

Вартість медкомісії залежить від віку заявника та становить:

 • 0-2 роки (включно) – $155 
 • 2-14 років (включно) – $225 
 • 15+ – $195

Оплата за медичний огляд здійснюється тільки в гривневому еквіваленті за курсом, прийнятим напередодні.

Програма обстеження включає: медичне обстеження відповідно до вікової групи та консультацію акредитованого CDC/US лікаря в Україні.

Якщо у Вас виникли питання, Ви можете звернутися до нас за телефонами:

Або написати на електронну пошту: visa@medikom.ua 

Відкрити Згорнути down

Наші переваги

 1. Наша клініка і лікарі, які займаються медкомісією для оформлення візи, акредитовані Урядом США.
 2. Можливий цілодобовий запис на обстеження через зручну онлайн-форму або за телефоном.
 3. Ми гарантуємо прозорість: надаємо повну інформацію на сайті про послугу і лікарей, консультанти нашого колл-центру готові відповісти на індивідуальні питання.
 4. Ми гарантуємо кращий курс конвертації ціни в доларах в ціну в гривнях.
 5. Реєстрація з надання послуги, оплата і все обстеження проходять в клініці на пр-ті Володимира Івасюка, 6Д - вам не потрібно їздити в різні точки Києва.
 6. Результати медкомісії на наступний день для дорослих і через день для заявників від 2 до 15 років (крім тих випадків, коли потрібно проведення додаткових досліджень та імунізації).
 7. Є можливість на місці отримати додаткову консультацію лікаря з виявленої під час обстежень проблеми.
 8. Для проведення рентгенографії використовується високоточна цифрова рентген-система Canon MRAD-A80S. Система автоматично регулює дозу опромінення до мінімально можливої.
Відкрити Згорнути down

Лікарі

Щоб пройти медогляд для візи в США в Києві, зверніться в наш медичний центр: Оболонь, пр-т Володимира Івасюка, 6Д. У клініці МЕДІКОМ ви пройдете медкомісію для співбесіди з отримання візи в США в одному місці, швидко і за вигідною ціною. Для реєстрації зателефонуйте за номерами телефону: (044) 591-03-83 або (050) 422-62-61 (цілодобово).

 

Зручно, без проблем дістатися до клініки допоможе карта проїзду.

comment 15
Старостишин Роман Володимирович
Лікар функціональної діагностики, лікар невідкладних станів другої категорії

Вартість медогляду для візи у США

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Вiдгуки

02.07.2022 16:08
Юлия Литвинова

Я хотела этот отзыв написать сразу после приема, но все как обычно обставляешь на потом . Но лучше поздно, чем никогда!!! Я сама медработник и знаю, как работают многие лечебные заведения в Украине. В клинике « Медиком» работает профессиональный и очень отзывчивый коллектив. Во время комиссии мы были окружены заботой и вниманием. Несмотря на огромный поток людей организация на высшем уровне, все удобно, быстро, комфортно и действительно профессионально. У нас ребёнок с особенностями развития( Синдром Дауна), который был окружён любовью в этой клинике. Почему я сейчас пишу этот отзыв, потому что именно в это трудное для всей страны время, сотрудники клиники в очередной раз проявили внимание, быстро отреагировали на нашу проблему и надеемся в скором времени она решится . И я вспомнила о то, что хотела оставить положительный отзыв, а теперь он вдвойне положительный. Дай бог, нам всем мирного неба и здоровья. Обращайтесь в клинику « Медиком» и не переживайте ни о чем! Вы в надежных руках! Благодарю от чистого сердца!

27.04.2022 09:11
Лілія Курта

Добрий день, хотіла запитати чи можливо пройти мед огляд для спів бесіди

07.04.2021 20:30
Олександр

19.10.2020 22:06
Светлана

Очень приятное впечатление осталось у меня от прохождение медосмотра в этом центре. Морозова Наталья Ароновна очень приятная врач. Все специалисты приятные и доброжелательные. Анализы сдаются легко и быстро. Все заняло 3 часа, при этом людей было много. И отдельное спасибо администратору Жанне, помогала по всем вопросам и всегда шла на встречу! Буду рекомендовать друзьям и знакомым.

15.11.2019 14:40
Богдана

Хочу поблагодарить Вашу клинику за отличный сервис. Проходили комиссию для визы в сша. На постоянной связи в Вайбере, до мед комиссии, была менеджер Алена. Огромное ей спасибо, надеюсь этот отзыв дойдёт до ее руководителя. Побольше быть таких менеджеров) И ещё сама мед комиссия. Все прошло быстро, удобно и все врачи с улыбкой на лице. Чувствовала себя человеком, что редкость в мед учереждениях. Вы крутые) и с отличным сервисом. Алёна спасибо за качественную консультацию!

02.11.2019 08:47
Тетяна та Сергій Мартиновські

Нам з чоловіком пощастило в лотереї на Green Card. Звісно, прогавити такий шанс ми не могли - не дарма ж посилено займалися вивченням англійської мови. Коли дійшла черга оформляти документи для переїзду в Америку, розшукували інформацію щодо того, куди краще звертатися, де правильно оформлять документи та довідки за помірну вартість. Натрапили на досвід інших людей у проходженні медицинського огляду у клініці, акредитованій посольством США. Тут то напевне знають як саме треба заповнювати довідки про стан здоровя. І не даремно натрапили на ці відгуки, бо в клініці нам все добре оформили, що у посольстві не було жодних запитань щодо нашого стану здоровя. Дуже радимо звертатися!

26.09.2019 11:22
Николай Савельников

Предложение работы в США мало кому перепадает. И тут счет шел на дни. Это вам не в Польшу разнорабочим. Поэтому, тут было не до экономии средств. Нужно было оформить все бумажки быстро. Прошел за день медицинское обследование для визы в США, подал все в посольство. За собеседованием очередь не встала. В общем говоря, я примерно за 3 недели все успел. Ну чуть больше. Это во многом заслуга адекватно оформленной медицинской документации. Там же все очень строго. Должны быть все прививки, все рентгены и заключения, все строго по форме. Что попало они точно не примут. Благодарен клинике за содействие в моем трудоустройстве)

13.06.2019 17:05
Марина

7 лет назад я уже летала на одну конференцию в США по работе. Перед поездкой на работе даже отпуск брала, чтоб все успеть, собрать все бумажки. А у нас же в больницах как зачастую было - ляпнут абы как и все. И им до лампочки, что тебе не просто так, а в посольство их каракули нести. В общем, был такой ад - в посольстве то печати какой-то недостчитаются, то подписи, то заключение не так оформлено. Если честно, я свою поездку в Штаты вместе с подготовкой вспоминала как страшный сон. Когда в этом году снова заикнулись про поездку, так я аж перетрусилась вся, как вспомнила те “приключения”. Но в этот раз тьфу-тьфу обошлось. Наша медицина на месте не стоит, вот я и решила в инете глянуть, где проводят медосмотр для визы в США в Киеве. Выдало Медиком. Позвонила разузнать что и как. Меня подробно проконсультировали что и как происходит, как быстро отдают результаты и какое вообще взаимодействие с посольством. Решила рискнуть и не прогадала. Документы с медосмотра приняли с первого раза, а остальное ксерокопии - это уже не столь сложно. Непростым этапом было только собеседование, пришлось понервничать, но все удалось оформить быстро. Понервничала, но уже хоть не из-за справок, а на последующих этапах. Спасибо за удобство!

20.04.2019 12:51
Матвей

Клиника Медиком стала реально счастливым билетом. Медкомиссию для США проходил у них. Эта клиника прошла их американскую проверку, поэтому все анализы и заключения спокойно проходят контроль. Очень благодарен специалистам за профессионализм и четкость в работе. В день моего собеседования много отказов было именно медицинскому осмотру. Свою визу я уже получил!

05.03.2019 21:38
Ирина

В оформлении визы в США одним из обязательных пунктов является медкомиссия. И там тоже не все просто нужно быть здоровым и с рядом прививок. Самой все проходить очень долго и муторно, поэтому я обратилась в клинику Медиком. Знала я о них еще по проф. осмотру на работе. Поэтому не была удивлена тем, что мне все четко рассказали, помогли с заполнение бумаг. Сервис, тут как и врачи на высшем уровне! Спасибо за помощь

14.02.2019 17:15
Ярослава

Решила я поехать подруге в гости она проживает в США, но оказалось, что получить заветную визу для поездки в США не так, то и просто. Поспрашивав друзей куда лучше обратиться для прохождения медицинской комиссии, я остановила свой выбор на Медиком. Мне все объяснили, что да как. Сделали все довольно быстро. На следующей недели у меня собеседование.

13.11.2018 16:20
Алена

Виза в США оформляется не быстро и там очень много подводных камней. Проходила я многих докторов и каждый пытается на тебе денег подзаработать. Кроме всего прочего не каждый врач подойдет, только те, кто одобрен американской комиссией. Поэтому я решила обратиться в клинику Медиком, ведь она проверена и одобрена Center for Disease Control and Prevention, CDC. Кроме прохождения анализов, важно еще с прививками разобраться. Их необходимо перенести в специальный бланк. После того, как доктор перенесет все прививки и подпишет форму, он обязан запечатать все результаты в конверт. Так как не принимает не опечатанные результаты! Так согласно инструкции доктор мне выдал ксерокопию того, что он запечатал в конверт, чтобы можно было проверить что он там написал. Получив запечатанный конверт на руки, можно подавать на грин карту. У меня все прошло нормально, уже получила свои документы и через неделю вылетаю. Отдельно за помощь хотелось бы поблагодарить Куцину Галину Алексеевну!

10.09.2018 19:51
Игорь

Нужно было в Америку на выставку поехать, к сожалению проводилась она только там. У меня уже были проблемы с оформлением визы, поэтому в этот раз мед лист я решил заполнять в надежной клинике, проверенной моими друзьями. Клиника мне понравилась, доктор знала что да как все мне поставила, чего не хватало мы доделали. Уже на днях получу визу, огромное спасибо Вашему центру за качественную работу!

16.06.2018 14:23
Мелисса

Америка к себе пускает только здоровых граждан, может оно и правильно нечего бациллы распространять. Но с прохождением там тоже не все просто сто пятьсот условий и к оформлению и к докторам. Поэтому самому ходить искать это уйма потраченного времени. Обращалась я в эту клинику. Приятный персонал, клиника одобрена, специалисты знают что делать и как, а не тебя спрашивают. В визе мне отказали, но с медкомиссией все было в порядке, там были другие причины, так что повторно когда буду подавать опять обращусь сюда.

21.05.2018 22:07
Оксана

Огромное спасибо сотрудникам клиники Медиком, за то, что у вас все на высшем уровне. Анализы необходимые сдала быстро, необходимые прививки перенесли без лишних вопросов. В выданной ксерокопии я все на месте проверила. Буквально на днях получила долгожданную визу. Рекомендую!

Показати ще 3

arrow

Всього 15 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down