Цілодобово:
+38
(044)503-00-00
+38
(044)503-77-77
15-55
Візовий центр США:
+38
(050)422-62-61
запис на прийом
exit
search serach
Медичний огляд для візи в США

Медичний огляд для візи в США

Клініка МЕДІКОМ пройшла суворі перевірки урядом США і Центром з контролю та профілактики захворювань США (Centers for Disease Control and Prevention, CDC) та заслужила довіру проводити медичні огляди для отримання імміграційних віз.

Вартість медичного огляду складає $205 доларів США для всіх аплікантів незалежно від віку. Оплата за медичний огляд  здійснюється лише в українській гривні по курсу ухваленому напередодні. Вартість вакцинацій сплачується окремо.

Якщо у Вас виникли питання, Ви можете звернутися до нас за телефонами:

(044) 591-03-83 або (050) 422-62-61 (цілодобово).
Або написати на електронну пошту: visa@medikom.ua

Для проходження медичного обстеження кожний аплікант має надати:

 1. Закордонний паспорт.
 2. 4 фотографії розміром 50 x 50 мм.
 3. Військовий квиток.
 4. Номер імміграційної справи.
 5. Повна адреса проживання в Україні.
 6. Повна адреса проживання в США.
 7. Адреса електронної пошти.
 8. Візова категорія.
 9. Карту вакцинацій з печаткою клініки, що видала карту – виписку з амбулаторної карти про проведення вакцинацій та перенесені інфекційні захворювання (обов’язково для іммігрантів; не обов’язково для осіб, що звертаються за візами типу К).

Інформація для заявників. Вимоги до вакцинації.

(Тільки для іммігрантів; не для осіб, що звертаються за візами типу К).

Для уникнення затримок у процесах медичного обстеження та оформлення імміграційної візи, апліканти мають надати копію імунізаційної довідки завірену печаткою медичної установи, що її видала. У разі відсутності імунізаційної картки уповноважений лікар повинен встановити, які види щеплень потрібні аплікантові. Лікар має підтвердити, що аплікант, враховуючи його/її вік, історію хвороб та стан здоров’я, відповідає вимогам щодо вакцинацій або має протипоказання до проведення вакцинації.

Імміграційні закони США вимагають, щоб кожний аплікант, який звертається за візою, отримав вакцинації проти наступних захворювань:

 • Дифтерія
 • Правець
 • Коклюш
 • Поліомієліт
 • Кір
 • Паротит
 • Краснуха
 • Ротавірус
 • Гепатит А
 • Менінгокок
 • Гепатит Б
 • Пневмокок
 • Грип
 • Гемофільна інфекція
 • Вітряна віспа

Медичний огляд для аплікантів молодше 2 років

Апліканти віком до 2 років повинні пройти загальний огляд фізичного стану та пройти перевірку наявності вакцінацій. Ті апліканти, в яких є симптоми захворювання на туберкульоз, мають зробити тест IGRA. Результати тесту IGRA будуть відомі через 24-48 годин. Якщо результат тесту IGRA позитивний, має бути зроблено рентгенографічний знімок. Апліканти, в яких на рентгенографічному знімку є підозра на туберкульоз, або які мають симптоми туберкульозу, повинні здати три дні поспіль зразки мокротиння для мікроскопічного та бактеріологічного досліджень. Після останнього дня отримання зразка мокротиння результати мікроскопічного дослідження будуть відомі наступного дня, а бактеріологічного – мінімум через вісім тижнів.

Медичний огляд для аплікантів віком від 2 до 14 років

Апліканти віком від 2 до 14 років, окрім загального огляду фізичного стану та перевірки наявності щеплень, повинні зробити тест IGRA. Результати тесту IGRA будуть відомі через 24-48 години. Якщо результат тесту IGRA позитивний, або якщо аплікант має симптоми туберкульозу, має бути зроблено рентгенографічний знімок. Апліканти, в яких на рентгенографічному знімку є клінічна підозра на туберкульоз, або які мають симптоми туберкульозу, повинні здати три зразки мокротиння для мікроскопічного та бактеріологічного досліджень. Апліканти з попередньою історією захворювання на туберкульоз повинні зробити рентгенографічний знімок, навіть якщо результат тесту IGRA негативний.

Апліканти віком 2-14 років з попереднім документально підтвердженим позитивним Тестом Манту замість тесту IGRA повинні зробити рентгенографічний знімок. 

Звернить увагу!

Попереднє отримання вакцини БЦЖ (Bacille Calmette-Guérin) не змінює процедурних вимог медичного огляду щодо тесту IGRA. Проте, з дня останньої вакцінацїї живими вакцинами проти поліомієліту, кору, краснухи, епідемічного паротиту, вітряної віспи та туберкульозу до дня проведення тесту IGRA має пройти не менш 4 тижнів. Якщо цей термін не сплинув, проведення тесту IGRA відкладається.

Апліканти віком 10 років і молодше, незалежно від ВІЛ/СНІД статусу, можуть їхати до США після отримання результатів мікроскопічного дослідження зразків мокротиння до отримання результатів бактеріологічного досліджень у випадку відсутності наступних умов: позитивні результати мікроскопічного дослідження, рентгенографічний знімок, що підтверджує наявність захворювання на туберкульозу, наявність респіраторних симптомів, контакт з людиною, хворою на мультирезистентну інфекційну форму туберкульозу.

Медичний огляд для аплікантів віком 15 і старше

Апліканти віком від 15 років повинні зробити рентгенографічний знімок грудної клітки, тест крові на сифіліс, тест сечі на гонорею, пройти загальний огляд фізичного стану та перевірку наявності вакцинацій.

Вагітні жінки повинні зробити рентгенографічний знімок або провести процедуру проходження рентгенографічного обстеження після народження дитини, але до імміграції в США. Вагітні жінки повинні надати письмову згоду на проходження рентгенографії.

Всі дорослі апліканти віком 15 і старше, які мають симптоми туберкульозу або у яких на рентгенографічному знімку є підозра на туберкульоз, повинні здати три дні поспіль зразки мокротиння для мікроскопічного та бактеріологічного досліджень.

ВІЛ/СНІД-інфіковані апліканти повинні здати три зразки мокротиння для мікроскопічного та бактеріологічного досліджень. Такі апліканти не будуть медично затвердженими для звернення за імміграційною візою до США, поки результати лабораторного дослідження не готові.

Лабораторне дослідження на туберкульоз складається з аналізу трьох зразків мокротиння,що збираються протягом трьох днів. Після останнього дня отримання зразка мокротиння результати мікроскопічного дослідження будуть відомі наступного дня, а бактеріологічного – мінімум через вісім тижнів. Зразки мокротиння з позитивним результатом бактеріологічного дослідження підлягають тесту на чутливість до протитуберкульозних ліків, його результати будуть готові через 10-12 тижнів з моменту здачі зразків мокротиння. Позитивні культури, що є резистентними до протитуберкульозних ліків першої категорії, будуть проходити тест на чутливість до протитуберкульозних ліків другої категорії.

Медичний огляд вважається повністю завершеним, коли всі необхідні аспекти медичного обстеження виконано, включаючи отримання результатів культур (бактеріологічного дослідження). Медичний огляд є дійсним протягом 6 місяців для аплікантів, що не мають діагнозу «туберкульоз» або «ВІЛ/СНІД». Медичний огляд є дійсним протягом 3 місяців для аплікантів, що мають діагноз «туберкульоз» або «ВІЛ/СНІД».

Апліканти, які не виїдуть до США протягом часу, коли медичний огляд є дійсним, повинні будуть проходити новий медичний огляд. Будь-який аплікант, діагностований на легеневу або ларингеальну форму туберкульозу, не зможе виїхати до США до моменту закінчення повного й успішного курсу лікування.

Тестування на туберкульоз

Медичне тестування на туберкульоз для аплікантів, що звертаються за імміграційною візою США, є важливою складовою частиною медичного огляду. Згідно з директивою Національного Центру США з Контролю та Попередження Захворювань і керуючись Технічними Інструкціями про Діагностику і Лікування Туберкульозу, повідомляємо Вам про наступне: «Будь-який аплікант, у якого існує клінічна підозра на туберкульоз і висока ймовірність необхідності його лікування, незалежно від результатів лабораторного дослідження, вважається таким, що вже має захворювання на туберкульоз». Таким чином, поки можливості захворювання на туберкульоз не виключено, візовий аплікант вважається недопустимим до в’їзду на територію США.

Всі апліканти, діагностовані на легеневу або ларингеальну форму туберкульозу, мають пройти лікування протягом мінімум 180 днів протитуберкульозними ліками під прямим і безпосереднім наглядом кваліфікованого медичного персоналу. Таке лікування потрібно закінчити до імміграції в США. Аплікантам, що мають позитивні результати дослідженнь на туберкульоз і які не бажають лікуватися, буде відмовлено у візі. Консульський відділ Посольства США буде проінформовано про аплікантів з діагнозом «туберкульоз», які відмовляються від лікування в протитуберкульозних диспансерах.

Апліканти, діагностовані на туберкульоз, повинні пройти лікування лише у попередньо затверджених протитуберкульозних диспансерах. Якщо лікування відбулося в інших установах, то апліканти повинні будуть пройти новий медичний огляд, попередньо зачекавши 1 рік з моменту закінчення протитуберкульозного лікування. 

У надзвичайних медичних випадках апліканти, які лікуються від легеневої форми туберкульозу, можуть подавати прохання на зняття заборони на в’їзд з медичних причин. У такому випадку має бути заповнена форма I-601. Таке прохання розглядається в індивідуальному порядку імміграційною службою США. Окреме рішення по таким зверненням також приймається Національним Центром США з Контролю та Попередження Захворювань. 

Вищевказана інформація є загальним оглядом туберкульозного компоненту медичного обстеження. Будь-які специфічні інтерпретації Технічних Інструкцій можуть бути зроблені лише вповноваженими лікарями або Національним Центром США з Контролю та Попередження Захворювань. З питань отримання більш детальної технічної інформації - https://www.cdc.gov/immigrantrefugeehealth/exams/ti/panel/tuberculosis-panel-technical-instructions.html

Якщо у Вас виникли питання, Ви можете звернутися до нас за телефонами:
(044) 591-03-83 або (050) 422-62-61 (цілодобово).
Або написати на електронну пошту: visa@medikom.ua
Ми будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

Лікарі

У нашій клініці на Оболоні та Печерську працюють кращі фахівці, які нададуть вам допомогу в ситуації будь-якої складності. Один дзвінок — і ви дізнаєтеся, коли можна записатися на прийом, які послуги надає медичний центр, ціну консультації та ін.

Куцина Галина Олексіївна
Лікар-імунолог вищої категорії, кандидат медичних наук
comment 1
Старостишин Роман Володимирович
Лікар-кардіолог, функціональний діагност, лікар невідкладних станів ІІ категорії
comment 0

Відгуки

20.04.2019 12:51
Матвей

Клиника Медиком стала реально счастливым билетом. Медкомиссию для США проходил у них. Эта клиника прошла их американскую проверку, поэтому все анализы и заключения спокойно проходят контроль. Очень благодарен специалистам за профессионализм и четкость в работе. В день моего собеседования много отказов было именно медицинскому осмотру. Свою визу я уже получил!

05.03.2019 21:38
Ирина

В оформлении визы в США одним из обязательных пунктов является медкомиссия. И там тоже не все просто нужно быть здоровым и с рядом прививок. Самой все проходить очень долго и муторно, поэтому я обратилась в клинику Медиком. Знала я о них еще по проф. осмотру на работе. Поэтому не была удивлена тем, что мне все четко рассказали, помогли с заполнение бумаг. Сервис, тут как и врачи на высшем уровне! Спасибо за помощь

14.02.2019 17:15
Ярослава

Решила я поехать подруге в гости она проживает в США, но оказалось, что получить заветную визу для поездки в США не так, то и просто. Поспрашивав друзей куда лучше обратиться для прохождения медицинской комиссии, я остановила свой выбор на Медиком. Мне все объяснили, что да как. Сделали все довольно быстро. На следующей недели у меня собеседование.

13.11.2018 16:20
Алена

Виза в США оформляется не быстро и там очень много подводных камней. Проходила я многих докторов и каждый пытается на тебе денег подзаработать. Кроме всего прочего не каждый врач подойдет, только те, кто одобрен американской комиссией. Поэтому я решила обратиться в клинику Медиком, ведь она проверена и одобрена Center for Disease Control and Prevention, CDC. Кроме прохождения анализов, важно еще с прививками разобраться. Их необходимо перенести в специальный бланк. После того, как доктор перенесет все прививки и подпишет форму, он обязан запечатать все результаты в конверт. Так как не принимает не опечатанные результаты! Так согласно инструкции доктор мне выдал ксерокопию того, что он запечатал в конверт, чтобы можно было проверить что он там написал. Получив запечатанный конверт на руки, можно подавать на грин карту. У меня все прошло нормально, уже получила свои документы и через неделю вылетаю. Отдельно за помощь хотелось бы поблагодарить Куцину Галину Алексеевну!

10.09.2018 19:51
Игорь

Нужно было в Америку на выставку поехать, к сожалению проводилась она только там. У меня уже были проблемы с оформлением визы, поэтому в этот раз мед лист я решил заполнять в надежной клинике, проверенной моими друзьями. Клиника мне понравилась, доктор знала что да как все мне поставила, чего не хватало мы доделали. Уже на днях получу визу, огромное спасибо Вашему центру за качественную работу!

16.06.2018 14:23
Мелисса

Америка к себе пускает только здоровых граждан, может оно и правильно нечего бациллы распространять. Но с прохождением там тоже не все просто сто пятьсот условий и к оформлению и к докторам. Поэтому самому ходить искать это уйма потраченного времени. Обращалась я в эту клинику. Приятный персонал, клиника одобрена, специалисты знают что делать и как, а не тебя спрашивают. В визе мне отказали, но с медкомиссией все было в порядке, там были другие причины, так что повторно когда буду подавать опять обращусь сюда.

21.05.2018 22:07
Оксана

Огромное спасибо сотрудникам клиники Медиком, за то, что у вас все на высшем уровне. Анализы необходимые сдала быстро, необходимые прививки перенесли без лишних вопросов. В выданной ксерокопии я все на месте проверила. Буквально на днях получила долгожданную визу. Рекомендую!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Заказ звонка принят. Мы Вам уже звоним!
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down