exit
search serach
Иванкова Ирина Николаевна
comment 25

Иванкова Ирина Николаевна

Врач акушер-гинеколог, гинеколог-онколог, детский гинеколог, к.м.н.

записаться на прием

Сертификаты

Достижения

2018 г. – предзащита диссертационной работы на присвоение научной степени «Кандидат медицинских наук» на тему: «Усовершенствование методов диагностики и алгоритма родоразрешения женщин с патологией плацентации».

2018 г. – защита диссертационной работы на присвоение научной степени «Кандидат медицинских наук» на тему: «Усовершенствование методов диагностики и алгоритма родоразрешения женщин с патологией плацентации».

 

Опыт работы

  • На протяжении 8 лет опыт работы в стационаре Охматдет.
  • С 2017 г. – Киевский областной центр охраны здоровья матери и ребенка.
  • Главный внештатный специалист с детской гинекологии Киевской области.
 

Образование

  • 2003-2009 гг. – Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца, г. Киев.
  • «Школа профессора Татарчук Т. Ф.».
  • Мастер-классы по кольпоскопии Лигирды Н. Ф.
  • Конференции Ассоциации акушеров-гинекологов.
 

Участник профессиональных сообществ

  • Член Ассоциации акушеров-гинекологов Украины.
  • Член Ассоциации детских гинекологов Украины.
 

Выполняемые процедуры:

 

Заболевания, которые лечит врач:

Клинические кейсы:

 
 
миома

Кейс: миома

Наши хирурги провели операцию по удалению миоматозного узла с дегенерацией открытым лапаротомическим методом.

Женщина болела больше 10 лет. За это время миома достигла размера 17х12х14см. Для сравнения, норма длины матки взрослой женщины 5-7 см.

Техническая сложность операции заключалась в том, что узел объемом 410 мл располагался на боковой поверхности матки у сосудистого пучка.

Новообразование и еще два обнаруженных при вмешательстве узла удалены. Орган сохранен!

леймиома

Кейс: лейомиома

Органосберегающая операция при миоме матки была проведена для пациентки 39-ти лет.

Проведена МРТ органов малого таза с контрастированием. Окончательный диагноз: лейомиома матки (6 тип FIGO).

Хирурги Иванкова И.Н. и Пискун О.В. провели консервативную миомэктомию лапороскопическим методом. Такая операция полностью удовлетворила запрос пациентки на сохранение органа.

Первоочередной задачей в борьбе с болезнью, конечно, есть жизнь и здоровье. Однако комфорт пациентов и их планы всегда учитываются при выборе метода лечения.

 
 

Відкрити Згорнути down

Отзывы

12.03.2024 11:15
Наталія Багінська

Дуже щаслива що потрапила саме до Ірини Миколаївни! Неймовірний професіоналізм! Дуже уважна, спокійна, абсолютно все пояснює чим і викликає довіру та спокій при відвідуванні лікаря! Хочу подякувати Вам за проведену операцію, настільки комфортно я себе ще не почувала, ніякого хвилювання, увага, турбота, чуйність з Вашої сторони! Лікар від Бога! Всім буду Вас рекомендувати! Окремо хочу подякувати анестезіологу Ярославу Васильовичу, я взагалі й не зрозуміла що відбулося) від наркозу відійшла швидко і без побічних ефектів, ніби після звичайного сну! Також, дякую клініці Медіком за максимально комфортні умови та уважний, приємний персонал! Навіть коли в тебе складна операція, а в тебе відчуття, ніби ти на відпочинку!

09.12.2023 14:19
Ірина Андрієвська

Хороший спеціаліст з професійним підхідом! Вислуховує всі скарги. Дуже чуйна і уважна. Донька дуже задоволена залишилась візитом. Однозначно рекомендуємо!!!!

21.11.2023 11:07
Пахомова Оксана

Моя донька вперше потрапила на прийом до Ірини Миколаївни і тепер без остраху відвідує лікаря. Ми щиро дякуємо Вам, Ірино Миколаївно за Ваш підхід, за Вашу допомогу, за Вашу професійність! Нам пощастило з Вами! Найкращий лікар якого я коли небудь зустрічала!

20.11.2023 19:21
Наталия

Самый мой любимый врач!

Открыть Свернуть down
Иванкова Ирина Николаевна
18.11.2023 21:45
Тетяна Рябокляч

Чудовий спеціаліст з професійним підхідом! Уважна і вислуховує всі скарги. Візитом залишилась задоволена

10.11.2023 16:14
Анастасія Мілевська

Велика подяка лікарю за професійність, чуйність, уважність та піклування. Дуже приємна в спілкуванні і чудовий спеціаліст!

02.09.2023 12:05
Катерина Є.

Висловлюю вдячність гінекологу Іванковій Ірині Миколаївні за надану мені кваліфіковану консультацію, рекомендації та поради. Ірина Миколаївна має талант, відповідально ставиться до роботи, доброзичлива у спілкуванні. Чудова людина і фахівець!

28.08.2023 17:42
Олена Шарко

Дуже приємна людина, красива жінка та чудовий спеціаліст гінеколог Іванкова Ірина Миколаївна, якщо є потреба піти до гінеколога, то завжди йду саме до неї.

05.07.2023 13:34
Катерина Безугла

Ірина Миколаївна!!! Лікар прекрасний! Чуйна, уважна, розумна, весела, знайшла підхід навіть до такої людини як я))) Скільки не ходила по лікарях толку ніякого, попала до Ірини Миколаївни лікар оглянув поставила діагноз пройшли лікування і все прекрасно. Рекомендую кращого лікаря не знайти!!! Дякую величезне Ірині Миколаївні!!!!

14.06.2023 13:40
Тетяна

Хочу подякувати Ірині Миколаївні за повернення мені якості життя! Сталося так, що мій лікар- геніколог, через ситуацію в країні, виїхав за кордон. Два тижні я ходила по лікарях з болями, ніхто не міг поставити мені правильний діагноз. Випадково, практично по швидкій допомозі, я потрапила до цього чудового лікаря. За 15 хвилин був поставлений діагноз, призначене лікування, через 3 дні Іриною Миколаївною, в співпраці з хірургами клініки було проведено операцію і вже через тиждень я була в нормальному повноцінному ритмі життя. Чудовий професійний, нереально уважний лікар, все розʼяснено, розкладено по поличках. Не часто зустрінеш професійного лікаря з такою кількістю уваги і турботи до пацієнта. Кажуть лікар від Бога, але я вважаю, що це лікар, який щиро любить свою професію і своїх пацієнтів. Мені пощастило і тепер я можу бути спокійна, що в надскладні часи в мене є до кого звернутися за допомогою. Дуже раджу Ірину Миколаївну, як спеціаліста високого рівня. Ще раз висловлюю велику подяку лікарю й клініці Медиком за професіоналізм, турботу і комфорт для пацієнта.

30.05.2023 09:50
Сельмі

Хочу поділитися своїми враженнями для тих, хто шукає дійсно кваліфікованого фахівця, лікаря, дуже уважного до деталей спеціаліста та чуйну людину. До того, як потрапила до Ірини Миколаївни, змінила кілька гінекологів, ситуація тільки погіршувалась, фізичний та емоційний стан був дуже пригнічений. Після першої консультації та рекомендацій щодо лікування від Ірини Миколаївни вперше за місяць відчула полегшення. Наразі почуваю себе набагато краще, дотримуючись рекомендацій щодо лікування. Маючи великий досвід, можу сміливо сказати, що це один із найкращих лікарів, які мені траплялися. Якщо вас турбують питання гінекології, з усієї душі раджу звернутися саме до Ірини Миколаївни, такого уважного лікаря ще треба шукати.

25.05.2023 16:03
Олена

Чудовий спеціаліст! Радію, що першим лікарем-гінекологом для моєї донечки стала саме Ірина Миколаївна. Уважна, ніжна, делікатна, з почуттям гумору - все, як люблять підлітки. Дякую за людяність!

13.05.2023 23:52
Расторгуєва Катерина Олегівна

Все добре. Дуже подобаються ваші лікарі, добрі та чутливі. Особиста подяка моєму гінекологу Ірині Миколаїівні

29.04.2023 18:26
Альона

Ірина Миколаївна самий найкращий лікар , має дуже високий рівень компетенцій , рекомендую всім

14.04.2023 13:33
Тетяна

Ірина Миколаївна дуже уважна, огляди проводить дбайливо та якісно, відповідає на всі питання, з якими звертаєшся. Один з кращих лікарів, яких я зустрічала.

12.04.2023 14:53
Алексюк Дмитро

Дуже дякуемо вам за те що в такий час існують такі чудові лікарі. Кожного разу коли прийзжаемо до крайни то одразу їдемо до ней, почалось це 2019 року коли потрапили вперше до вас з питанням яке нас турбувало і лікар змогла допомогти. Кожен прийом дуже ввічливий, якісна консультація з відповіддю на всі турбуючи нас питання, а саме головне настількі доступно шо навіть я як чолоків та батько розумію про що їде мова)) Процвітання та великих досягнень вашому закладу. З повагою ваші улюблені паціенти ))

04.02.2023 12:36
Людмила

Дякую лікарю Іванковій Ірині Миколаївні за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнтів. Ірина Миколаївна справжній професіонал своєї справи, гарний лікар - гінеколог-хірург, добре робить лапароскопію. Дякую вашій клініці та Ірині Миколаївні Іванковій.

04.11.2022 15:52
Ольга Корольчук

Ирина Николаевна просто лучший врач гинеколог!!!ничего лишнего никогда не пропишет,всегда приятная в общении,как специалист очень квалифицирована!Очень рада, что мне наконец то получилось найти именно своего врача!

07.09.2022 13:19
Олеся

Ірина Миколаївна - Ви чудові! Привітлива, професійна, а головне емпатична лікар) саме такі як Ірина Миколаївна розвінчують страхи та дискомфорт на прийомі. Особисто для мене - взірець для інших. Дякую і тепер лише з Вами)) і моя мама теж)

22.07.2022 12:50
Анастасия Бондарчук

Найкращий гінеколог в якого я колись була. Дуже не помітила як пройшов осмотр , все так ніжно , делікатно і безболісно . Тепер тільки до Ірини Миколаївни . Ви лікар від Бога . Міліонів разів дякую

11.02.2022 20:57
Олеся Сащук

Просто найкращий лікар!!! Це був мій перший прийом у гінеколога. Був дуууже великий страх, але лікар розвіяла ці всі страхи!! Крім лікування я отримала і хороший настрій теж))) дуже хороша як людина так і лікар!! Найкраща!! Якщо йти до гінеколога, то тільки до неї!!!!

21.12.2021 21:46
Александра

Никогда не пишу отзывов, но тут меня переполняют эмоции гордости за такого специалиста. Случайно попала на приём,хотя хожу в Медиком около 5 лет и была у разных гинекологов в этой клинике. Пришла на приём пожаловаться,что через 14 дней снова начались месячные. Врач провела осмотр и обнаружила кисту,которую нужно срочно удалить. Провела успокоительную,профессиональную беседу, рассказала как действовать дальше и отпустила домой принимать решения, но при этом была на связи,спрашивала о моем самочувствии и просила беречь себя. После такой заботы я приняла решение делать операцию именно у Ирины Николаевны. И я могу сказать на 5 день операции,что я сделала очень правильное решение. Операция прошла на высшем уровне. Дверь моей палаты не закрывалась,столько заботы и внимания я в клиниках никогда не получала. Прихожу на перевязку,как в гости к дорогому другу, очень много внимания, все деликатно обьясняет, выслушает и ответит на все мои глупые вопросы, расскажет как и что делать. Сказать,что врач от Бога,этого мало. Это очень большой профессионал своего дела! Спасибо, вам огромное! Очень рада что попала именно к ней!

01.10.2021 20:00
Таринська Світлана

Хочу залишити відгук про лікаря Іванкову Ірину Миколаївну, бо лікар з першого відвідування мені, як мамі та дочці дуже сподобалася. Вона справді професіонал своєї справи, при тому дуже приємна у спілкуванні. Думаю, що перше відвідування лікаря-гінеколога для дівчинки підлітка викликає багато переживань, але з першої хвилини знайомства з лікарем було налагоджено контакт, все пройшло дуже приємно, легко. Лікар коментувала кожну свою дію на кріслі огляду, все грамотно і професійно пояснила доступною мовою дитині, якщо можна так сказати, розказала все, як старша сестра. Завдяки таким лікарям, як Ірина Миколаївна, візит до гінеколога буде в подальшому викликати тільки позитивні емоції! От справді, дуже раджу Ірину Миколаївну Іванкову!! Звернулись з проблемами ранніх затяжних місячних дочці 12 років, були на зв'язку у вайбер з лікарем, тут же відповідала і все пройшло добре. Тому вдячна, що звернулись саме до цього лікаря! Дякуємо щиро!!

11.04.2021 21:14
Катерина Горшкова

Спасибо Вам за Вас, обратились давно еще, при сильных кровотечениях, дочке было 14. Первые месячные. Вы без паники, страшилок, со знанием своего дела помогли ей.

24.10.2019 20:42
Калюжная Марина

Врач от Бога. Сразу видно, что человек на своём месте. Были с проблемой синехии у дочки 1 годика. С первой минуты нашла подход к ребёнку, успокоила меня, все сделала быстро, дочка через 5 минут ей уже улыбалась и игралась! Заживление прошло в обозначенные сроки! Все на высшем уровне, и внимание, и понимание, и профессионализм и забота о пациенте. Спасибо Вам огромное! Советую мамочкам с детками у которых возникли проблемы, обращаться именно к ней!

Показать еще 3

arrow

Всего 25 отзывов

оставить отзыв arrow arrow
Ваша оценка
star star star star star
error
error
error
error

Нажимая кнопку, вы разрешаете обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.

Принято! Ваш звонок в обработке.
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 0XX XXX XX XX
Перезвоните
Например: 0XX XXX XX XX

Нажимая кнопку, вы разрешаете обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.

Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Принято! Ваш звонок в обработке.
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 0XX XXX XX XX
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Принято! Ваш звонок в обработке.
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down