exit
search serach
тест на коронавирус
15 квітня 2020

Як проводять тест із виявлення коронавірусу в клініці?

Клініка МЕДІКОМ повідомляє про порядок проведення тестів з виявлення коронавірусної інфекції. Зазначимо, що клініка діє згідно процедури, затвердженої  МОЗ України і дійсної на 30 березня 2020 року.

Якщо у клініку звертається пацієнт з такими симптомами як: підвищена температура тіла, кашель, закладеність носу, ускладнене дихання лікарі можуть запідозрити COVID-19.

Щоб вирішити, який алгоритм дій застосовувати далі, пацієнту проводять швидкий тест на грип. Якщо тест на грип негативний, лікар пропонує пацієнту експрес-тест на визначення SARS-CoV-2. Наразі, це найшвидший спосіб визначення COVID-19, який проводиться методом якісного виявлення антитіл у зразках крові пацієнта. Тест-система діє за принципом, схожим на тести для визначення вагітності. Результат стає відомим протягом 15 хвилин.

Якщо у вас немає можливості прийти до клініки й зробити експрес-тест, ви можете скористатися послугами Клініка МЕДІКОМ - тестування на визначення антитіл до COVID-19 з виїздом.

Ми пропонуємо два види таких послуг:

Послуги проводяться в зручний для вас час та зручному для вас місці. Для проведення тестування робиться забір крові з пальця, а процедура займає всього декілька хвилин.

Негативний результат експрес-тесту не виключає захворювання! Адже, антитіла з'являються лише на 5-7 день захворювання. 

Тому, для точної діагностики лікар проводить забір матеріалу (слиз з носу) для проведення ПЛР-тесту на визначення SARS-CoV-2 спеціальними тест-системами.

Готові зразки терміново передають у вірусологічну референс-лабораторію, яка має необхідне обладнання. Для отримання результату необхідно від 1 до 3 днів. Результат первинного тесту з виявлення коронавірусу має бути підтверджено другим тестом ПЛР.

Протягом 2 годин лікарі клініки інформують Лабораторний центр МОЗ за місцем проживання пацієнта про встановлення випадку підозри на COVID-19. 

Пацієнтів з легкою формою захворювання, які не мають ризику ускладнень на момент огляду, рекомендовано лікувати у домашніх умовах. Лікарі клініки повідомляють пацієнту про самоізоляцію на 14 днів і надають відповідні інструкції. 

У випадку важкого стану пацієнта, наявності супутніх хронічних хвороб чи станів, що складають ризик виникнення ускладнень, лікарі викликають на місце бригаду для госпіталізації хворого з підозрою на COVID-19 у інфекційне відділення визначеної лікарні.

Експрес-тест і забір матеріалу для ПЛР-тесту із виявлення коронавірусу проводять амбулаторно або в умовах стаціонару. Експрес-тести також мають бригади невідкладної допомоги. Рішення про необхідність проведення тесту приймає лікар з огляду на клінічну картину, симптоми та стан пацієнта.

Залишились питання? Звертайтеся, будь ласка, у цілодобовий контакт-центр клініки МЕДІКОМ за телефоном (044) 503−77−77.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Передзвоніть
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 067 000 00 00
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down