exit
search serach
Сексологія та сексопатологія Києва
990. Консультація сексопатолога
1800 грн.
Більше Згорнути down

Сексологія та сексопатологія Києва

Від проблем в сексуальній сфері, на жаль, ніхто не застрахований.  Неприємності в цій інтимній області можуть торкнутися як чоловіка, так і жінки, незалежно від віку.  Якщо вас турбують будь-які порушення сексуальної функції, необхідна консультація сексопатолога, в Києві записатися до фахівця можна в клініку МЕДІКОМ на Оболоні та Печерьку. Сексуальна невдоволеність заважає людині насолоджуватися життям в повній мірі, тому слід відкинути страхи й сумніви, та сходити на прийом до лікаря. 

Відкрити Згорнути down

Консультація сексопатолога необхідна в таких ситуаціях як:

1. Неможливість отримати оргазм.
Така проблема може виникнути не тільки у жінок, але й у чоловіків.  Причин її виникнення безліч – від психологічних затисків до анатомічних особливостей і гормонального дисбалансу.  Лікар-сексопатолог обов'язково визначить, що послужило причиною в кожному конкретному випадку. 

2. Порушення ерекції.
В силу вікових змін або ендокринних порушень чоловіка може турбувати така проблема, як еректильна дисфункція.  Лікуванням подібних проблем займається сексопатолог-андролог – фахівець в області чоловічого здоров'я. 

3. Зниження сексуального бажання.
У представників обох статей зниження лібідо може бути викликано схожими причинами – сильним перенапруженням, рядом хронічних захворювань, прийомом деяких медикаментів.  Не останню роль відіграє і психологічний настрій в парі – іноді розбіжності між партнерами позначаються на їх сексуальному житті.  Консультація досвідченого сексолога допоможе повернути все в колишнє русло. 

4. Передчасна еякуляція.
Причинами ранньої еякуляції можуть бути генетична схильність, захворювання щитоподібної та передміхурової залоз, зайва вага, емоційні навантаження.  Для того, щоб з'ясувати, що саме провокує розлад, необхідно обстежитися у лікаря-андролога. 

5. Андропауза.
Даний стан, в побуті іменований «чоловічим клімаксом», цілком фізіологічне явище, яким проявляється дефіцит чоловічих гормонів. Воно виникає в зрілому віці у зв'язку зі зниженням вироблення тестостерону, що негативно впливає на функціонування багатьох органів. Андропауза може проявлятися сексуальними розладами (зниженням лібідо, проблемами з ерекцією), супроводжуватися збільшенням маси тіла й зниженням м'язової маси.  Також, її супроводжують проблеми в психоемоційній сфері (погіршення настрою, занепад сил). 

6. Неприємні відчуття під час близькості у жінок.
Болісні відчуття під час статевого акту у жінок, найчастіше, викликані фізіологічними причинами.  Серед них – запальні процеси в сечостатевих органах і інфекції, що передаються статевим шляхом; сухість, викликана дефіцитом естрогенів; атрофічні процеси, які з'явилися внаслідок оперативних втручань.  Рідше, неприємні відчуття викликані психологічними причинами.  Наприклад, страх болю (у жінок, які пережили оперативне втручання або насильство) може призводити до спазму м'язів і неможливості здійснити статевий акт.  Розібратися в витоках проблеми у жінки може грамотний сексолог. 

При зверненні за консультацією, ви можете розраховувати на уважне й тактовне ставлення персоналу, а також, що важливо, на повну анонімність і конфіденційність.

Відкрити Згорнути down

Симптоми, при яких потрібно звернутися до лікаря-сексопатолога (Київ, МЕДІКОМ):

 • порушення ерекції (повна її відсутність або недостатність для здійснення акту);
 • раннє сім'явиверження (до проникнення або в перші його хвилини);
 • неможливість досягти оргазму;
 • неприємні та болючі відчуття під час близькості;
 • зниження сексуального бажання або його повна відсутність;
 • сексуальна дисгармонія в парі.
Відкрити Згорнути down

Захворювання, які ми лікуємо:

 • Аноргазмія
 • Дисгармонія
 • Еректильна дисфункція
 • Прискорена еякуляція
 • Чоловіче безпліддя
 • Розлади оргазму
 • Фригідність (статева холодність)
 • Розлад сексуальних бажань
 • Розлад сексуальної активації
 • Сексуальні больові розлади
 • Гормональні порушення у чоловіків (чоловічий клімакс)
 • Гіпогонадизм
Відкрити Згорнути down

Діагностика захворювання

Серед методів, що використовуються для діагностики у сфері сексуальних розладів в нашій клініці застосовуються:

 • Комплексний підхід в плані наданих консультацій. Залежно від причини порушень пацієнти, окрім лікаря-сексопатолога, також можуть бути обстежені урологом, гінекологом, ендокринологом і психологом.
 • Всі види лабораторних досліджень та інструментальних методів діагностики, включаючи ультразвукове дослідження на апараті експертного класу.
Відкрити Згорнути down

Лікування

Сексопатологія та сексологія це галузі медицини, які межують з багатьма науками, включаючи урологію, гінекологію, неврологію і психологію.  Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного пацієнта, враховуючи його особливості.  Наші фахівці застосовують унікальні авторські методики терапії. 

Відкрити Згорнути down
Эндокринология
Прийом ендокринолога
Психотерапия
Консультація психотерапевта
Диетология
Консультація дієтолога
Гинеколог на Печерске
Гінеколог на Печерську
Гинеколог на Оболони
Гінеколог на Оболоні
Консультація уролога

Лікарі

Якщо вас цікавить, де приймає хороший сексопатолог (Київ), ми можемо сміливо запропонувати вам звернутися до нашого фахівця.  Співробітники клініки МЕДІКОМ пройшли строгий відбір, мають високу кваліфікацію й значний досвід в лікуванні порушень будь-якої складності.  Це стосується, не тільки лікаря-сексолога, а й інших фахівців нашого медичного центру. 

comment 11
Мала Яніна Миколаївна
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, сексопатолог

Вартість консультації сексопатолога

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Консультації
Більше Згорнути down
Діагностика
177. Ультразвукове дослідження органів мошонки

700 грн

Більше Згорнути down
Аналізи
338. Лютеїнізуючий гормон (ЛГ)

520 грн

Більше Згорнути down
936. Мікроскопія секрету передміхурової залози

430 грн

Більше Згорнути down
342. Прогестерон

560 грн

Більше Згорнути down
343. Пролактін

560 грн

Більше Згорнути down

800 грн

Більше Згорнути down
Більше Згорнути down
355. Тестостерон вільний

480 грн

Більше Згорнути down
357. Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ)

450 грн

Більше Згорнути down
361. Естрадіол

520 грн

Більше Згорнути down
360. Естріол вільний (Е3 free)

550 грн

Більше Згорнути down

Лікар додому

Якщо з якихось причин ви особисто, ваш родич, близька людина, дитина не може потрапити на прийом до сексопатолога в клініку? Ви можете оформити виклик лікаря додому.

Відкрити Згорнути down

Вiдгуки

03.05.2019 18:42
Геннадий

Только когда сексуальные проблемы коснулись и меня, я узнал, что андролог это врач, который занимается вопросами мужской потенции. И в клинике МЕДИКОМ это Никула Борис Тарасович, благодаря которому я вернулся к полноценной жизни. Теперь я знаю, когда начинается менопауза у мужчин, и то, что она вобще есть. Этот доктор открыл мне глаза на многие вещи, за что я ему от души благодарен!

24.03.2019 15:35
Евгений

Хочу выразить огромную благодарность сексопатологу Никуле Борису Тарасовичу за то, что спас нашу интимную жизнь. Мы обратились в клинику “Медиком” с щепетильной проблемой. Благодаря Борису Тарасовичу мы узнали, что такое сексология и какие проблемы она решает. Лечили у этого доктора не только моральную сторону, но и физическую - проходили обследования, сдавали анализы. Это лучший сексопатолог в Киеве. У него на приеме несложно озвучить свои интимные проблемы. Он рассказал каковы основы имеет сексуальное поведение человека и на чем должна строится интимная жизнь. Посещали его в клинике на ул. Анри Барбюса 37/1. Регулярные приемы и прислушивание к советам доктора сделали свое дело. Отношения у нас наладились, интимная жизнь в порядке. Эта клиника одна из лучших, куда мне приходилось обращаться!

18.02.2019 12:18
Елена

Нам нужен был врач-андролог, и мы посещали приемы Никулы Бориса Тарасовича. Это было не просто лечение. Его приемы напоминают консультации семейного психолога. Большое спасибо доктору за его помощь!

16.10.2018 20:24
Андрей

Лучший андролог в Киеве - это конечно же Никула Борис Тарасович! К нему приходил в клинику Медиком со своими проблемами, от которых избавился! А кроме этого, врач провел консультацию, рассказал, как повысить потенцию и справиться с другими сексуальными проблемами. Благодарен вам, Борис Тарасович!

05.08.2018 17:13
Дмитрий

Если вам нужна консультация сексолога, без раздумий обращайтесь к Никуле Борису Тарасовичу. С ним можно говорить о любых проблемах, он поможет найти выход с любой ситуации. С ним возможен как индивидуальный прием, так и семейная консультация. Не стесняйтесь говорить о проблемах. На самом деле они решаемы!

29.07.2018 16:01
Виктория

Мужу нужен был врач-андролог. В Киеве, как оказалось, не так уж много специалистов, о которых хорошо отзываются. И сейчас я могу с уверенностью сказать, что Никула Борис Тарасович из клиники Медиком - доктор, к которому стоит обращаться, если есть проблемы. Консультация андролога здесь по доступной цене и очень полезна. После консультаций мы перешли к лечению, которое закончилось очень даже результативно! Заключающие обследования и анализы отклонений не показали.

14.05.2018 22:12
Богдан

Нужен был хороший сексопатолог в Киеве, которому можно доверить свои проблемы и получить помощь и понимание. Обратился в эту клинику и попал к Никуле Борису Тарасовичу. Он не только поставил диагноз, но и объяснил некоторые моменты в сексуальной жизни. Например, что девиация - это особое поведение, что у человека должно быть определенное сексуальное воспитание и что аноргазмия у мужчин излечима. После визитов к нему понимаю, что неизлечимых болезней в наше время нет. Спасибо доктору за внмиание и деликатность.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
telegram page-down