exit
search serach
Аппаратное дечение зрение у детей

Апаратне лікування зору дітей

Апаратне лікування зору дітей на Оболоні та Печерську у Києві в клініці МЕДІКОМ дозволяє проводити цілеспрямоване та ефективне лікування дитячих офтальмологічних захворювань делікатними методами й без оперативного втручання. Корекція зору дітям — одна з найбільш злободенних проблем. З кожним роком збільшується кількість дітей з порушеннями зору через надмірне користування ПК, планшетами, смартфонами та іншими гаджетами.

Сучасна офтальмологія рекомендує використовувати апаратне лікування очей як результативний метод позитивного впливу на гнучку дитячу зорову систему, що формується. Даний комплекс терапевтичних заходів та комп'ютерних програм використовують як для лікування, так і для попередження офтальмологічних порушень.

Особливо ефективно апаратне лікування використовується для лікування офтальмологічних хвороб, пов'язаних з порушенням роботи та координації м'язового апарату очей, а також в реабілітаційний період після корекції зору лазером або оперативного втручання.

Відкрити Згорнути down

Консультація дитячого офтальмолога

Дитячий офтальмолог підбирає методи апаратного лікування очей у дітей індивідуально, після проведеної діагностики стану очей. Відновлення, лікування та корекція зору — процес комплексний, включає апаратну терапію та фізіотерапевтичні процедури, які проводяться у вигляді курсів, що включають від 5 до 10 сеансів.

Апаратне лікування з легкістю переноситься навіть у найменших пацієнтів. Оскільки, воно є комфортним, безконтактним і проводиться в цікавій ігровій формі.

Відкрити Згорнути down

Апаратна терапія широко застосовується для лікування та корекції наступних захворювань і станів:

 • Косоокість
 • Спазм акомодації
 • Дистрофія сітківки
 • Хоріоретинальні рубці
 • Амбліопія (хвороба ледачого ока)
 • Часткова атрофія зорового нерва
 • Порушення рефракції ока (далекозорість)
 • Астигматизм
 • Астенопія (стомлення очей при підвищеному зоровому навантаженні) тощо
 • Короткозорість
Відкрити Згорнути down

Апаратне лікування очей в клініці МЕДІКОМ здійснюється з використанням ефективних сучасних методик корекції та лікування зору:

1. Світлостимуляція (амбліопанорама).
Прилад використовується для апаратного лікування амбліопії - функціонального недорозвинення сітківки, починаючи з самого раннього віку. Виконувані на ньому вправи поєднують зорові подразнення з кінестетичними, звуковими й тактильними з метою відновлення й закріплення правильної монокулярной локалізації.

2. Кольоростимуляція (макулостімулятор).
Прилад передбачає вплив на органи зору базових кольорів (зелений, синій, червоний) і їх комбінацій, які надають ефективну корекцію та лікувальну дію при дистрофічних захворюваннях очей, косоокості, астигматизмі, далекозорості та інших захворюваннях очей. Тренажер допомагає зняти втому очей та підвищити гостроту зору.

3. Сіноптофор Сінф-1.
Прилад допомагає встановити косоокість, визначити кут відхилення від норми, виявити скотоми, отримати дані про стан сітківки. Прилад дозволяє робити ортоптичні вправи, що усувають скотоми й поліпшують рухливість очного яблука.

4. Магнітотерапія.
В основі роботи приладу лежить метод впливу стрімким магнітним полем на патологічний осередок. Апаратне лікування очей магнітним полем має виражену протизапальну, протинабрякову, регенеруючу та імуномодулюючу дію. Магнітне поле стимулює діяльність зорової системи, забезпечує високу ефективність лікування офтальмологічних захворювань, в тому числі амбліопії, спазму акомодації, увеїту, кератитів та інших патологій, що супроводжуються набряком і запальним процесом.

5. Фонофорез.
Метод впливу на орган зору ультразвуком, внаслідок чого підвищується проникність клітинних мембран, активізуються метаболічні процеси. Ультразвукові хвилі забезпечують своєрідний “масаж” клітин, надаючи протизапальну, знеболювальну та судинорозширювальну дію.

6. Лікарський електрофорез.
Метод полегшує проходження в тканини та клітини лікарських засобів, які активізують кровообіг і лімфоток, підвищують інтенсивність обмінних процесів. Використання електрофорезу при лікуванні очей дозволяє прицільно доставляти лікарські препарати в певну область, при цьому вони накопичуються в тканинах, забезпечуючи тривалий вплив.

Відкрити Згорнути down

Апаратне лікування надає органам зору такі ефекти:

 • підвищує гостроту зору;
 • ефективно тренує зір;
 • покращує кровопостачання очей;
 • зменшує темпи розвитку захворювань очей;
 • сприяє розвитку бінокулярного зору.

За допомогою апаратного лікування можна розвинути запас міцності зорової системи, який буде необхідний в школі, заздалегідь підготувати дитину до підвищених навантажень на органи зору. А також, зняти перевтому очей, яка без вчасно проведеного лікування може призвести до міопатії, розвитку спазму акомодації та інших небажаних патологій.

Відкрити Згорнути down

Лікарі

Апаратне лікування зору в м. Київ в клініці МЕДІКОМ дозволить значно поліпшити зір, підвищити ефективність лікування багатьох очних хвороб, зміцнить м'язову систему очей. Ми маємо у своєму розпорядженні повний комплекс сучасних офтальмологічних апаратів та комп'ютерних програм для корекції та лікування зору. Дізнатися особливості апаратного лікування очей у Києві, вартість послуг в нашій клініці, ви можете, зателефонувавши по одному з телефонів, зазначених на сайті.

comment 36
Якубовський Сергій Валерійович
Лікар-офтальмолог вищої категорії, дитячий офтальмолог
comment 35
Павленко Дмитро Олександрович
Лікар-офтальмолог, асистент кафедри офтальмології, здобувач Ph.D.

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Процедури/Маніпуляції
3017. Амбліопанорама (1 сеанс)
Дитячий

300 грн

Більше Згорнути down
3018. Лікування на апараті сіноптофор (1 сеанс)
Дитячий

450 грн

Більше Згорнути down
3009. Структурована колірна макулостімуляція (1 сеанс)
Дитячий

350 грн

Більше Згорнути down
Статті на тему
Короткозорість (міопія)
Лікування міопії (короткозорості)
Косоокість
Лікування косоокості
Увеїт
Лікування увеїту
Астигматиз
Лікування астигматизму
Амбліопія
Амбліопія (синдром ледачого ока)
Гіперметропія
Гіперметропія: лікування та профілактика

Вiдгуки

07.05.2019 21:14
Валерия

Много лет мучаюсь с глазами. И эта же беда настигла моего ребенка, семейная проблема. Перепробовали много всего - капли, таблетки, витамины. Решилась я отвести сына на аппаратное лечение зрения. Отзывы изучала долго, взвешивала куда лучше обратиться. В конечном итоге выбрала клинику Медиком. Нас принимал окулист Качуровский Богдан Анатольевич. Врач большой профессионал, тщательно осмотрел и назначил курс магнитотерапии и цветостимуляцию, а для усиления эффекта - препараты. Могу точно сказать, что мы можем надеяться на полное выздоровление - прогнозы врача оптимистичные!

01.03.2019 20:13
Надежда

Федотова Светлана Геннадьевна - супер! Я к ней водила свою дочь. По ее назначению и под ее руководством проходили курс процедур для глаз. После него произошло ощутимое улучшение зрения. Ребенок видит лучше, глаза меньше устают, нет головных болей, лучше учится. Все замечательно. Рекомендую этого классного врача!

22.12.2018 17:52
Аня

Ребенок много времени проводит за компьютером, сидит с планшетом - не оторвешь. Естественно, со временем стало падать зрение. Я долгое время заставляла его делать хотя бы гимнастику для глаз, давала витамины, а толку было мало. А потом началось самое неприятное. У ребенка болела голова, и никакие обезбаливающие толком не помогали, а сильные давать не хотела. Я думала сначала, что это неврология, но когда привела его на прием в клинику Медиком на пр-т Героев Сталинграда, 6Д к Буяновской Лесе Анатольевне, узнала много интересного. После осмотра врач так и спросила, бывают ли головные боли и как часто. После постановки диагноза порекомендовала курс аппаратного лечения глаз. Цена оказалась вполне адекватная. А главное, после 3 процедур ребенок уже почувствовал улучшение. Ушли головные боли. Но я верю, что возможно и выздоровление, возможно даже полное. Буяновская Леся Анатольевна меня лапшой не кормит, не дает ложных обещаний, но дает весьма оптимистичные прогнозы. Я вижу, что они не беспочвенны. Я уверена, что если есть глазные болезни, то лучше всего обращаться именно сюда. Толковые специалисты и новейшее оборудование - это залог качественного лечения! Я уже это поняла на все 200%! Экономить на здоровье уж точно не стоит!

20.09.2018 18:11
Петр

Зрение значит много для каждого человека. Как же без глаз жить? Я перепробовал многие капли для улучшения зрения, чтоб ребенку стало легче - чего нас только не назначали. А уж какую кучу врачей обошли - хоть поэму сочиняй. По опыту скажу, что хороший окулист в Киеве - это находка. Для меня находкой стал Якубовский Сергей Валерьевич. Он осмотрел ребенка, отправил сдать анализы, а после назначил аппаратное лечение зрения, 12 процедур. Уже после 4 процедур замечаю что ребенку стало лучше, меньше жалоб. Я очень благодарен Сергею Валерьевичу за профессионализм!!! Теперь только к нему!!!!

19.07.2018 10:28
Наталья

Близорукость начала развиваться у дочери достаточно рано - семейная проблема. И чтоб как-то сохранить зрение ребенку, мы поменяли не одного офтальмолога в Киеве и даже в другие области моталась, где я находила по отзывам хороших врачей. Болезнь удавалось немного затормозить, но в последнее время все назначаемое лечение проходило впустую, только трата денег. Я давно знала о клинике “Медиком”. Рискнула записаться на прием к врачу-окулисту. Нас принимала Буяновская Леся Анатольевна. Она произвела на меня хорошее впечатление (сравнить мне есть с чем, опыта ого-го), назначила дополнительные анализы. Диагноз диагнозом, но нормальный врач обязательно обследует же. Проблемы зрения то одно, но даже обычный анализ крови покажет, есть ли в организме еще какая-то проблема. А может есть аллергия на лекарства, которые врач назначит. В общем, толковый подход.

10.04.2018 16:07
Елена

В эффективность гимнастики для глаз я уже не верю, сидишь таращишься, а толку мало, только голова начинает болеть после этих “упражнений”. А уж каково от них ребенку - капец. Видать, их не всем и не всегда делать можно. Искала, где есть классные компьютерные программы для улучшения зрения. Привела сына в эту клинику и мы очутились на консультации у офтальмолога Качуровского Богдана Анатольевича. Врач сына обследовал, поставил диагноз “дистрофия сетчатки” (естественно, не та история, при которой гимнастика поможет). Назначил процедуры аппаратного лечения глаз. Отзывы о таком виде лечения обнадеживают. Сын пока конечно не выздоровел, но после первых процедур говорит, что чувствует себя хорошо и не жалуется на головные боли. Буду с нетерпением ждать выздоровления, ведь мы в надежных руках!

06.02.2018 19:31
Евгений

Диагноз своего ребенка я давно знаю - амблиопия штука не шуточная. Долго решался вести его на коррекцию зрения, отзывы перелопатил наверное по всем клиникам, какие только нашел. Наконец определился, куда лучше всего обратиться. Привел ребенка в клинику МЕДИКОМ и попали мы на прием к Федотовой Светлане Геннадьевне. Врач перед тем как назначить лечение, отправила нас сдать пару анализов, чтоб исключить аллергию на препараты, а уже после назначила ходить на аппаратное лечение зрения. В числе процедур у малого и лекарственный электрофорез, и светостимуляция. Не особо то приятные процедуры, но если болезнь есть, что толку отлынивать? Лучше раньше начать лечение - больше шансов на выздоровление! К тому же, врача мы нашли уже, которому можно доверить здоровье.

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
error
error
error
error

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Передзвоніть
Наприклад: 0XX XXX XX XX

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.

Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам?
Наприклад: 0XX XXX XX XX
Вільних операторів на лінії: 6
Замовлень дзвінків сьогодні: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хочете, передзвонимо Вам
в зручний час?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
page-down