Медогляд для візи США:
+38
(050)422-62-61
запис на прийом
exit
search serach
Компьютерная томография (КТ) детям в Киеве

Комп'ютерна томографія (КТ) дітям в Києві

Сучасні методи діагностики дозволяють виявити ураження та патології, які ще в недалекому минулому не можна було діагностувати наявним обладнанням. Захворювання судин голови, когнітивні розлади, різні ураження мозку - далеко не повний перелік захворювань, які можна виявити під час томографії. Комп'ютерна томографія для дітей на Оболоні та Печерську в Києві в клініці МЕДІКОМ дозволяє лікарю ефективно, безболісно і максимально точно оцінити стан організму дитини.

Комп'ютерна томографія (КТ) - це метод діагностики організму, в основі якого лежить сприйнятливість тканин до поглинання іонізуючого випромінювання. Для підвищення ефективності обстеження судин і порожнистих органів, томографію можна проводити з використанням контрастної речовини.

КТ дітям проводять в будь-якому віці. Тому, що дитячий організм більш чутливий до іонізуючого випромінювання, ніж організм дорослого, фахівці клініки вибирають протоколи з більш низьким ступенем променевого навантаження, але без втрати якості зображення.

Показання для проведення КТ дітям:

 • Родові травми у новонароджених
 • Травми голови
 • Підозра на наявність пухлин, кіст тощо
 • Підвищений внутрішньочерепний тиск
 • Ушкодження кісток черепа і зубів
 • Патології травної системи
 • Виявлення перших ознак психічних розладів
 • Підозри на патології судин мозку і шиї
 • Обстеження щитовидної та паращитовидної залоз
 • Контроль лікування після хіміотерапії або променевої терапії
 • Хвороби серцево-судинної системи (вроджені вади серця, перикардит і т.п.)
 • Патології органів грудної клітини (туберкульоз, плеврит, підозра на аденому бронхів і ін.)
 • Остеопороз
 • Інші захворювання опорно-рухового апарату (сколіоз, грижі)
 • Наявність змін на рентгені, при ультразвуковому дослідженні та при інших обстеженнях, які не можна інтерпретувати
 • Захворювання сечовидільної системи

Протипоказання до КТ:

 • Ниркова недостатність.
 • Клаустрофобія.
 • Наявність металевих предметів всередині організму (стенти, пластини та ін.).
 • Наявність гіпсу в зоні, що підлягає дослідженню.
 • Алергія на йод, захворювання щитовидної залози (при проведенні контрастної КТ).

Симптоми, при яких необхідна комптерна томографія дітям:

 • регулярні сильні головні болі;
 • часті непритомності без видимих причин;
 • розлади сну;
 • судомний синдром, що супроводжується високою температурою, втратою свідомості, порушеннями в психічному розвитку;
 • стійке підвищення артеріального тиску;
 • когнітивні розлади тощо.

Якщо ви питаєте: як можна виявити захворювання на ранніх етапах його розвитку, то вам необхідно зробити КТ дитині. Дослідження особливо неоціненно для виявлення різного роду новоутворень.

Як роблять КТ дітям

КТ дітям проводять в кабінеті комп'ютерної томографії клініки МЕДІКОМ (м. Київ) на сучасному обладнанні. Комп'ютерна томографія допомагає виявити природу порушень структур мозку, ступінь їх прояву, наявність кіст, пухлин, визначити місце пошкодження мозку і судин. Як правило, це дослідження призначається, коли у лікаря немає абсолютно ніяких сумнівів в доцільності його проведення.

КТ з контрастом дозволяє краще дослідити легені, шлунок, кишечник, жовчний міхур і підшлункову залозу, а також інші органи черевної порожнини і заочеревинного простору.

Комп'ютерна томографія є одним з найбільш достовірних методів діагностики, широко застосовуваний у світовій практиці. Сканування займає по часу не більше 5-7 хв. (з контрастною речовиною - 10-15 хв.). При цьому можливості діагностичного методу практично безмежні. КТ дозволяє виявити будь-який патологічний процес, його поширення, співвідношення з іншими органами. Обстеженню підлягає кожна ділянку тіла - всі органи, судини, суглоби, м'язи і кістки. Інформативність і точність дослідження досягає 98%.

КТ дитині дозволяє отримати об'ємне тривимірне зображення завдяки кільцеподібне контуру, розміщеному в обладнанні, всередині якого, на лежак, поміщається маленький пацієнт. Сканування проводиться за допомогою одного або декількох пучків, пропущених через тіло і зафіксованих з протилежного боку за допомогою детекторів.

Основна вимога при проведенні КТ у дітей - повна відсутність будь-яких рухів під час сканування.

Після проведення дослідження лікар отримує серію зображень, які показують:

 • зміна контурів і розмірів органів;
 • розростання тканини і неоднорідність її структури;
 • зміна щільності тканини;
 • наявність патологічної рідини або сторонніх предметів;
 • непрохідність судин тощо.

Правильна підготовка до КТ має на увазі виділення 3 груп дітей:

1. Молодша група (до 4 років).
Обстеження проводиться під час сну дитини. Для того, щоб дитина міцно спала під час процедури, рекомендується підтримувати її в стані неспання не менше 6 годин до КТ.

2. Середня група дітей (від 4 до 7 років).
Діти не розуміють мети дослідження, тому батькам рекомендується в доступній формі пояснити, що протягом 5 хвилин не потрібно рухатися. Дослідження можна якимось чином «обіграти»: політ на космічному кораблі, трансформер і ін.

3. Старша група (від 7 і більше років).
Ці діти розуміють для чого проводиться дослідження і їм достатньо пояснити, що під час процедури важливо лежати спокійно і не рухатися.

Дитину годують і дають попити за 4 години (за 2-2,5 години для дітей до 1 року) до дослідження (щоб уникнути регургітації їжі). Якщо дитина чуйно спить і є ймовірність того, що він прокинеться під час обстеження, або ж малюк надмірно гіперактивний, сканування проводиться під наркозом в присутності анестезіолога. Присутність анестезіолога потрібна і в разі проведення дослідження з контрастною речовиною.

У клініці МЕДІКОМ комп'ютерна томографія для дітей проводиться по спеціальним дитячим протоколам, індивідуально підібраним для кожного пацієнта і дозволяє зменшити дозу опромінення в 2 рази (в порівнянні з дорослими пацієнтами).

Лікарі

У координатора колл-центру ви можете дізнатися, як підготувати дитину до комп'ютерної томографії (м. Київ), ціну дослідження, записатися на консультацію до лікаря.

Гуріна Ірина Іванівна
Завідувач відділення променевої діагностики, лікар-рентгенолог вищої категорії
comment 3

Ціни

На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється.

Діагностика
1128. * КТ орбіт (включена вартість диска)

809 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1219. * Інтервенційні процедури під контролем КТ (включена вартість контрасту + CD)

2728 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить КОНТРАСТ, ОПИС, ДИСК. Щодо ПІДГОТОВКИ - уточнювати у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1148. * КТ стегна (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1158. * КТ плеча (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1214. * КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1235. * КТ верхньої щелепи (включена вартість плівки і диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1206. * КТ верхньої щелепи для стоматологічної реконструкції (включена вартість плівки, CD, без висновку)

859 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1130. * КТ скронево-нижньощелепного суглоба з функціональними пробами (включена вартість диска)

1309 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1131. * КТ піраміди скроневої кістки: внутрішнього, середнього вуха та соскоподібного відростка (включена вартість плівки, диска)

1179 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1150. * КТ гомілки (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1155. * КТ гомілковостопного суглобу (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1126. * КТ головного мозку (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1144. * КТ грудного відділу хребта (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1162. * КТ кисті (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1149. * КТ колінного суглобу (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1209. * КТ лицьового та мозкового черепа (включена вартість диска)

1419 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1146. * КТ кісток тазу (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1160. * КТ ліктьового суглобу (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1161. * КТ лучезап\'ястного суглобу (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1210. * КТ м\'яких тканин шиї (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1204. * КТ нижньої щелепи (включена вартість CD)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1212. * КТ нижньої щелепи для стоматологічної реконструкції (включена вартість плівки, CD, без висновку)

859 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1132. * КТ органів грудної клітини (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1139. * КТ огранів малого тазу (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. ПІДГОТОВКА ОБОВ'ЯЗКОВА - подробиці у оператора колл-центру МЕДІКОМ при записі на візит.
Більше Згорнути down
1157. * КТ плечового суглобу (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1145. * КТ поперекового відділу хребта (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис, диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1159. * КТ передпліччя (включена вартість диска)

989 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить опис і диск. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down
1129. * КТ придаткових пазух носа (включена вартість плівки, диска)

1029 грн.

Опис

Проводять ДОСВІДЧЕНІ ДІАГНОСТИ, лікарі-рентгенологи зі стажем від 20 років, які мають глибокі знання з ОНКОПАТОЛОГІЙ і інших захворювань. Мультиспіральний комп'ютерний томограф FILLIPS, потужний - дозволяє обстежувати пацієнтів з масою ДО 190 КГ. У вартість входить диск і опис. Підготовка не потрібна.
Більше Згорнути down

Відгуки

04.04.2019 17:00
Антонина

Совсем недавно, 13.03.2019, сделали компьютерную томографию ребенку в клинике “Медиком”. Сервисом довольны. Очень понравилось, что на сдачу анализов и диагностические обследования даже виртуальная очередь приемлемая - на КТ записались через 3 дня после обращения, слышала, что в других клиниках и по 2 нед. ждут. Попали к Гуриной Ирине Ивановне - замечательный рентгенолог, приятная в общении, вежливая. Обычно от врачей этой специализации всё, что удается услышать: сели, легли, вдохнули, выдохнули... А тут поговорила с ребенком, успокоила, разрешила мне присутствовать рядом, снарядив в специальный костюм, и по описанию результатов прошлась. Огромное спасибо!

23.02.2019 21:18
Игорь

Столкнувшись с заведующей отделения лучевой диагностики, врачом рентгенологом Гуриной И.И. понимаешь, что в нашей стране еще остались врачи, для которых клятва Гиппократа - это не просто слова, а жизненный принцип. И я бы не сказал, что связано с тем, что за деньги, был и в других частных клиниках... не многим общение с врачами отличалось от гос. структур. В клинике Медиком, на проспекте Героев Сталинграда 6д обслуживаемся всей семьей не первый год, но так по-серьезному столкнулись впервые, чтобы пришлось делать компьютерную томографию органов малого таза, еще и ребенку. Хорошо то, что предварительный диагноз не подтвердился, всё оказалось намного проще, но для этого стоило сдать анализы и сделать КТ. Не считаю, что нам назначили лишние обследования, с детским здоровьем всегда лучше подстраховаться

15.01.2019 19:06
Вита

Наша дочка увлекается программированием, поэтому много времени проводит за компьютером. Она - очень ответственная девочка, поэтому в перерывах между работой делает специальную зарядку для позвоночника, а еще занимается плаванием и ходит на массаж. Поэтому, до определенного времени, пока она не начала жаловаться на боли в пояснице, мы были спокойны за ее позвоночник. Практически сразу обратились в клинику Медиком, правда для начала сдали анализы и сделали УЗИ, чтобы проверить почки, но потом нас послали на компьютерную томографию (детям оказывается тоже ее делают, даже не подозревала об этом). Делала КТ врач-рентгенолог Гурина Ирина Ивановна (очень приятная женщина, что редко встречала среди врачей). Она провела компьютерную томографию нашей проблемы и оперативно выдала описание, в этот же день успели получить диагноз и первые назначения по лечению. Сейчас лечимся. В целом, уровнем клиники на ул. Василя Тютюнника 37/1 очень довольны: всё на высшем уровне! Советую!

20.10.2018 17:44
Алла

Искренне благодарна Гуриной Ирине Ивановне за внимание и доброту к ребенку. Дело в том, что КТ детям нельзя делать в возбужденном состоянии, а мою очень испугал аппарат, не могла успокоить, пока доктор не вмешалась и не “договорилась” с ребенком. Дальше всё прошло как по маслу. Единственный недостаток, исследования пришлось ждать около недели, из-за загруженности аппарата. Хотя, нужно отдать должное администрации клиники, нам предлагали пройти обследование в филиале клиники на Оболоне, но мы дождались тут

04.09.2018 20:12
Сергей

Спасибо специалистам клиники Медиком за то, что используете современное оборудование и переживаете о здоровье наших детей. Проходили тут с сыном компьютерную томографию, очень переживали, что ребенок не сможет выдержать нужное время, но всё прошло окей - во многом благодаря врачу-рентгенологу Гуриной И.И., которая разговаривала с ребенком как со взрослым, четко объяснила, что от него требуется и как важно не двигаться. С маленькими мужчинами так и нужно. Жене даже разрешили в специальной защите присутствовать рядом в виде моральной поддержки.

08.07.2018 10:51
Евгения

Делали КТ внучке (8 лет) внутреннего уха буквально месяц назад. Обследовала Катеньку доктор-рентгенолог Ирина Ивановна Гурина, очень хороший специалист - всё размеренно, не подгоняя, объяснила и мне, и ребенку, оперативно выдала ответы, даже к врачу успели еще с ними попасть. Я то думала, что описание томографии придется ждать дольше, чем анализы крови, а нет

03.03.2018 16:49
Владислава

Моя дочка боится замкнутых пространств, поэтому прохождение компьютерной томографии для нее - просто пытка. Гурина Ирина Ивановна всего за 5 минут успокоила мою малышку и та спокойно перенесла компьютерную томографию, для детей как по мне это вдвойне страшнее, тут взрослый а таких обследований боишься. Искренняя благодарность!

Показати ще 3

arrow

Всього 7 відгуків

залишити відгук arrow arrow
Ваша оцінка
star star star star star
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6
Заказов звонков сегодня: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хотите, перезвоним Вам?
Например: 067 000 00 00
Свободных операторов на линии: 6      Заказов звонков сегодня: 100+
Прийнято! Ваш дзвінок опрацьовується.
Хотите, перезвоним Вам
в удобное время?
КНОПКА
СВЯЗИ
page-down