Відгуки
Хочу щиро подякувати клініці «Медіком» та лікарю Товстолиту Валерію Павловичу за високий професіоналізм, уважність і чудове ставлення до пацієнтів. Я робила у Валерія Павловича операцію сама, а також він проводив септопластику моєму сину. В обох випадках ми залишилися дуже задоволені. Лікар уважний, спокійний, професійний, детально все пояснює, викликає довіру та впевненість. Операції були виконані якісно, а весь процес лікування та відновлення був організований дуже добре. Окремо хочу відзначити роботу менеджера з госпіталізації, яка допомогла все організувати, відповідала на всі питання та була дуже уважною. Також велика подяка медсестрам, медбратам і всьому персоналу стаціонару за турботу, доброзичливість і професійний підхід. Ми дуже вдячні за таку увагу, підтримку та якісно надану медичну допомогу. Від клініки залишилися лише позитивні враження.
Дякую лікарю-гінекологу Неліну О.С за чуйність дл пацієнток,за професіоналізм.А ще дякую колективу клініки за нормальне ставлення до пацієнтів.В клініці працює кондиціонер!
Дякую медичній сестрі з операційної...
Всього 9928 відгуків
Показати ще 4
Наші клініки
Оберіть найближчу філію — швидкий запис та маршрут
Клініка на Оболоні
Дитяча поліклініка на Оболоні
Дитяча поліклініка на Печерську
Стаціонар на Оболоні
Спеціальна пропозиція включає:
Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Заявка прийнята
Заявка прийнята
Час розгляду до 5 робочих днів
Дякуємо! Ваш відгук з'явиться на сайті після модерації.
