Отзывы
Хочу щиро подякувати клініці «Медіком» та лікарю Товстолиту Валерію Павловичу за високий професіоналізм, уважність і чудове ставлення до пацієнтів. Я робила у Валерія Павловича операцію сама, а також він проводив септопластику моєму сину. В обох випадках ми залишилися дуже задоволені. Лікар уважний, спокійний, професійний, детально все пояснює, викликає довіру та впевненість. Операції були виконані якісно, а весь процес лікування та відновлення був організований дуже добре. Окремо хочу відзначити роботу менеджера з госпіталізації, яка допомогла все організувати, відповідала на всі питання та була дуже уважною. Також велика подяка медсестрам, медбратам і всьому персоналу стаціонару за турботу, доброзичливість і професійний підхід. Ми дуже вдячні за таку увагу, підтримку та якісно надану медичну допомогу. Від клініки залишилися лише позитивні враження.
Дякую лікарю-гінекологу Неліну О.С за чуйність дл пацієнток,за професіоналізм.А ще дякую колективу клініки за нормальне ставлення до пацієнтів.В клініці працює кондиціонер!
Інсулінорезистентність - це зараз розповсюджена проблема( Чи раніше про неї не знали, чи просто не говорили про неї? Мене також довго турбувала нестабільна вага і підозри на інсулінорезистентність. Спочатку сама намагалася розібратися. Потім зробила аналіз НОМА, побачила показники і пішла до ендокринолога тут же в клініці.. Отримала план дій, почуваюся спокійніше і готова братися за зміну звичок))
Всего 9988 отзывов
Показать еще 4
Наши клиники
Выберите ближайший филиал — быстрая запись и маршрут
Клиника на Оболони
Стационар на Оболони
Специальное предложение включает:
Нажимая кнопку, вы разрешаете обработку персональных данных и соглашаетесь с политикой конфиденциальности.
Заявка принята
Заявка принята
Время рассмотрения до 5 рабочих дней
Спасибо! Ваш отзыв появится на сайте после модерации.
