Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Санітарочки

 

Тетяна Одуха, сестра-господиня

Як ти потрапила в «Медіком»?

Про посаду я дізналась від подруги – вона прочитала про це в журналі. Я прийшла в клініку, зустріла свого майбутнього керівника, і подумала, що з такою людиною я хотіла би працювати.

Спочатку я була санітарочкою. А потім, майже в «примусовому порядку» мене назначили сестрою-господинею.

Що саме ти робиш в клініці – в чому полягає твоя робота?

Я забезпечую всім необхідним кабінети. Формую звіти про утилізацію, про витрати, прання. Складаю графік санітарочок. Сама виходжу як санітарка, якщо потрібно.

Чи зручно тобі працювати тут?

До цього в мене була своя точка на ринку – нестабільна і досить важка робота. В «Медікомі» завжди вчасна стабільна зарплата – і це для мене великий плюс. Тут я працюю в теплі, в добрі, в прекрасних умовах.

В нас дружній жіночий колектив. Ми можемо і похіхікати, і вночі працювати вийти, замінити один одного, якщо потрібно. Коли дівчата вітали мене з днем народження, вони підписали листівку: «Дівчата, без яких ти жити не можеш». Це правда – і це дуже приємно.

 

Катерина Черненко, санітарка

У клініці «Медіком» я працюю вже 2 роки. Підтримую чистоту, прибираю в кабінетах. Тут ми забезпечені всім необхідним для прибирання. Я стежу за тим, щоб у кабінетах завжди були одноразові матеріали. Допомагаю по роботі лікарям та середньому медичному персоналу. Крім того, я координую пацієнтів - підказую, куди їм пройти на поверсі.

Які у тебе умови роботи?

У нашому колективі все без хитрощів, у нас тепла атмосфера — тут ідуть на поступки, і немає такого, що тобі душу вимотують. А раз так, то й ти дуже добре ставишся до роботи і людей, дуже стараєшся. Гарантована зарплата — точно знаєш, що отримаєш усю вчасно. Мені тут комфортно працювати.

Яка людина підійде на посаду санітарки?

Головне — бути незлим, працювати від душі. Щось має бути у тебе всередині, адже душа — це стрижень людини. У клініку приходить багато людей — і дорослі, й діти, вони хворіють. Томутреба налаштуватися на позитив. Адже у своїй роботі ми ділимося цією позитивною енергією. І тоді пацієнти теж ставляться до тебе гарно, кажуть: «Як у вас добре!».