Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Оператори колл-центру

 

Галина Коломієць, оператор кол-центру

У 1987 році закінчила Київське медучилище. Працювала в амбулаторії дільничною медсестрою, палатною медсестрою в реабілітаційному центрі. Була медсестрою в лікарні швидкої допомоги у відділенні переливання крові. З часом вийшла на часткову пенсію. Щоб знайти застосування своїм знанням у медицині, вирішила влаштуватися у приватну клініку на посаду адміністратора або оператора кол-центру. В «Медікомі» працює з 2012 року.

Що тобі подобається в твоїй роботі сьогодні?

Насамперед те, що тут я дізналася дуже багато нового. А ще у нас приємний колектив.
Мені також дуже підходить графік роботи — два дні через два. Ми з родиною почали займатися бджільництвом, і я чітко знаю, коли у мене буде вільний день, можу планувати.
У мене прозора схема оплати — я розумію, чому отримую більше або менше, як можу впливати на свою зарплату. Мені подобається і те, що я знаю відгуки про свою роботу. Керівник відзначає мої успіхи, і я бачу свої помилки.

Якій людині протипоказано бути оператором в кол-центрі?

Повільній, без швидкої реакції. Неконтактній, тій, що дратується і не вміє розмовляти виважено, спокійно. І найважливіше — якщо людина не хоче вчитися, тут їй точно не місце. Адже ми отримуємо нову інформацію щодня.

 

Тетяна Мельничук, оператор кол-центру

  • Закінчила Київське медучилище № 4.
  • Працювала операційною медсестрою.
  • Згодом закінчила Черкаський університет управління персоналом, спеціальність «менеджер-економіст у сфері охорони здоров'я».
  • Працювала завідувачкою здоровпункту на заводі.
  • З 2008 року — в «Медікомі».

Чим ти займалася спершу, коли прийшла в «Медіком»?

Я почала з посади адміністратора в дитячій клініці. Пройшла стажування, мені тут сподобалося — і я залишилася. Ми приймали дзвінки, спілкувалися з пацієнтами, організовували виїзди педіатрів додому. Нашим завданням було створити затишну атмосферу в клініці для дітей та їхніх батьків. А з 2011 року я працюю в кол-центрі «Медікому».

У чому полягає робота оператора кол-центру в клініці?

Найголовніше тут — почути пацієнта, м'яко спрямувати розмову в потрібне русло. Дуже приємно, коли можеш допомогти, не тільки правильно і швидко поінформувати, а й заспокоїти, підтримати людину морально.

Як ти вважаєш, кому буде комфортно працювати на такій посаді?

Передусім людина має бути контактна, розумна, чесна. Потрібно бути терплячою і розуміти, що на тому боці дроту той, хто потребує допомоги, і він може бути роздратований. Тому оператор не повинен злитися. Важливо вміти спілкуватися, хотіти допомогти. Таку роботу треба любити, інакше нічого не вийде.