Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

ГРАФІК РОБОТИ

НА ТРАВНЕВІ

СВЯТА:

1 травня:

Оболонське відділення (пр-т. Героїв Сталінграда, 6-д)

Печерське відділення (вул. Анрі Барбюса, 37/1)

8:00 - 20:00

9 травня:

Оболонське відділення (пр-т. Героїв Сталінграда, 6-д)

Печерське відділення (вул. Анрі Барбюса, 37/1)

8:00 - 20:00
Графік робіт

Напишіть 
відгук

Медсестри

 

Галина Калиниченко, медсестра дитячого відділення

Розкажи про себе. Як ти потрапила у «Медіком»?

Я родом із Полтави. Закінчила Полтавське медичне училище, вийшла заміж, народила дитину. Після декрету працювала в Полтавському обласному шкірвендиспансері — маніпуляційною медсестрою в стаціонарі, заміняла старшу медсестру.

Коли переїхала до Києва, шукала роботу. Купила газету «Найкраща робота» і побачила оголошення, що приватній клініці «Медіком» потрібна медсестра. Але про те, що в дитяче відділення, не було сказано ні слова. Тому я здивувалася, коли побачила на фасаді вивіску «Дитяча поліклініка». Мені сказали, що потрібна медсестра в маніпуляційний кабінет.

Отак із 2008 року я в «Медікомі». Тут мене навчили всього — користуватися сучасними інструментами (вакутайнерами, моноветами, автоматичними скарифікаторами), працювати з дітками та їхніми батьками, особливостей роботи у приватній клініці.

Що входить у твої обов'язки сьогодні?

Окрім роботи в маніпуляційному кабінеті, я веду документацію дитячого відділення. Ще відповідаю за вакцини — їх замовлення, зберігання, за санітарно-гігієнічний стан вакцинаційного і маніпуляційного кабінетів.

Які бувають труднощі у твоїй роботі?

Іноді трапляється, що наші мами і тата не в гуморі з самого ранку — ми це відчуваємо і на собі. Та їх можна зрозуміти, адже коли дитина хворіє і плаче, мало які батьки можуть бути спокійні. Але все-таки більшість пацієнтів — доброзичливі. Особливо приємно, коли мами просять, щоб «Галя взяла у нас кров на аналізи», дякують за те, що ми робимо це без болю.

Іноді не вистачає рук — хотілося б, аби більше людей працювало в дитячому відділенні. Зараз у нас дві дівчинки пішли в декрет, тому важко робити все вчасно.

А що тобі найбільше подобається в «Медікомі»?

Колектив — ми дружні, є на кого покластися. Тут зручний графік роботи — з 8 до 20 (день через день або два через два). За понаднормову роботу — погодинна оплата. І умови праці, звичайно, не порівняти з тими, які були на моєму попередньому місці в Полтаві. Мій кабінет оснащений найсучаснішими витратними матеріалами, в клініці затишно, чисто, світло. Є все — бери і працюй.

 

Юлія Лич, медсестра маніпуляційного кабінету дорослої поліклініки

  • Закінчила Київський медичний коледж ім. Гаврося, навчалась на бакалавраті з 2005 р. по 2008р.
  • Працювала медсестрою неврологічного відділення в Ірпінському військовому шпиталі.
  • З 2011 року працює в клініці «Медіком».

Чим тобі подобається твоя робота?

Подобається, як клініка загалом і весь персонал ставиться до пацієнтів. Мені зручно працювати - тут сучасні матеріали та обладнання. Багатьом новим методам дослідження я навчилась саме в «Медикомі». Ще у нас гарний колектив, ми дружні, підтримуємо один одного.

Якій людині буде комфортно працювати медсестрою в клініці «Медіком»?

Цілеспрямованій, тій, яка не боїться працювати. Потрібно бути комунікабельним, розуміти пацієнтів. Відчувати їхній стан – адже вони хворіють, опиняються у невідомості, їм буває страшно. Тому так важливо ставитись до них так, якби ти хотів би, щоб ставились до тебе.