Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

ГРАФІК РОБОТИ

НА ТРАВНЕВІ

СВЯТА:

1 травня:

Оболонське відділення (пр-т. Героїв Сталінграда, 6-д)

Печерське відділення (вул. Анрі Барбюса, 37/1)

8:00 - 20:00

9 травня:

Оболонське відділення (пр-т. Героїв Сталінграда, 6-д)

Печерське відділення (вул. Анрі Барбюса, 37/1)

8:00 - 20:00
Графік робіт

Напишіть 
відгук

Лікарі

 

Владислав Іванович Чорний, лікар-уролог

 

  • У клініці «Медіком» веде консультативний прийом, надає першу медичну урологічну допомогу, проводить урологічні операції.
  • У 1998 році закінчив Київський медичний університет ім. Богомольця за спеціальністю «лікувальна справа». Після цього пройшов інтернатуру з урології.
  • До того як прийти у «Медіком», 12 років працював в обласній лікарні — як у стаціонарі, так і в поліклініці; пройшов курси ультразвукової діагностики.

Владиславе Івановичу, що для Вас найважливіше при виборі місця роботи?

Для лікаря дуже багато важить широкий вибір діагностичних і лікувальних процедур. І саме це в «Медікомі» мене приваблює найбільше.

Наприклад, для діагностики у нас є УЗД-апарат General Electric із ректальним, абдомінальним, лінійними датчиками, що дає змогу обстежувати всі органи сечостатевої системи. Тут діє рентген-кабінет, де ми можемо робити оглядову екскреторну урографію. Є також комп'ютерний томограф. Маємо клінічну лабораторію, яка готує результати аналізів протягом години. Фактично ми можемо швидко провести обстеження від «а» до «я» в одному приміщенні.

Крім цього, в клініці ми можемо застосовувати цілий арсенал методів лікування захворювань передміхурової залози й еректильної дисфункції. Це і радіохвильовий метод, і пневмомасаж, ректальна термотерапія, електрофотостимуляція, ЛВТ, магнітотерапія, лазеротерапія. Отже, я можу обрати найкращий варіант для пацієнта.

Чим іще Вам подобається робота в клініці «Медіком»?

Тут комфортний режим праці. Позмінний графік дозволяє приділяти час сім'ї. Подобаються кабінет, атмосфера, зарплата.

До того ж у мене повний прийом, із різними випадками. Консультую і в стаціонарі, й по швидкій — тож практики вистачає.

Як Ви потрапили у «Медіком»?

За порадою друга, який працює ортопедом-травматологом на швидкій «Медікома». Тоді саме набирали лікарів для споруджуваної нової поліклініки. Я пройшов співбесіду і приблизно за рік, в 2011-му, почав працювати тут.

 

 

Олена Миколаївна Серга, лікар-педіатр

Який був Ваш професійний шлях? Коли і як Вас узяли на роботу в «Медіком»?

Я закінчила Київський медичний університет — педіатричний факультет, ще за керівництва професора Сидельникова. Педіатрію любила надзвичайно, склала все на «відмінно». Інтернатуру проПісля цього влаштувалася неонатологом у поліклініку. Там мені було тісно, не вистачало інтенсивної роботи. І я не могла реалізуватись як неонатолог-реаніматолог. Після цього перейшла на роботу в приватну дитячу клініку, але історія повторилася...

Я вирішила розмістити резюме в інтернеті. Мені зателефонували з клініки «Медіком», ми домовилися про співбесіду. Я пройшла три співбесіди — і через півроку мене запросили на роботу в клініку «Медіком». Можу точно сказати: абикого сюди не беруть — на той момент у мене була найвища категорія і 20 років стажу в педіатрії.

Які умови роботи в клініці?

ЭЦе перше місце після пологового будинку, де я можу повною мірою реалізуватись як лікар. Тут я маю змогу працювати вдумливо — умови (діагностичні та лікувальні) дозволяють це. Є можливість зробити рентген, томографію, УЗД, увесь спектр аналізів, звернутися по допомогу до колег, суміжних фахівців. «Медіком» допомагає мені розкритись як клініцисту.

Мені подобається доходити до суті — зрозуміти хворобу, чому вона виникла, виявити весь ланцюжок, дізнатися причину; я не лікую симптоми.

Півроку тому я порекомендувала свою сестру-близнючку, дитячого кардіолога, на роботу в клініку. Я впевнена в ній, знаю, що не підведе. Зараз бачу, що вона посилила дитячу кардіологію в «Медікомі». Сестра так само, як і я, цілком віддається роботі.