Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Адміністратори

 

Євгенія Лисоченко, адміністратор

Чим ти займаєшся в клініці «Медіком»?

Я працюю з людьми. Мені подобається спілкуватися вживу — я не втомлююся від цього. Один час я попрацювала і в нашому кол-центрі, але зрозуміла, що безпосереднє спілкування мені більше до душі.

Звичайно, буває складно — коли велика кількість пацієнтів. Часом людина від самого початку налаштована негативно, але це теж цікаво. Мені подобається розбиратися зі складними ситуаціями.

Для того, хто втомився від людей, така робота не годиться. Адже ми нерідко беремо на себе «удар», ми бачимо очі пацієнтів. Якщо людина перегоріла, часто дратується — працювати адміністратором їй буде некомфортно.

А чим тобі подобається робота в «Медікомі»?

Усім. Починаючи з того, що я працюю в першій приватній клініці в Україні. Тут приємна атмосфера, тут працюють професіонали високого класу.

Мені подобаються тренінги. Зараз вони дорогі, й тому те, що нас навчають, — особливо цінно. ЯЯ взагалі люблю вчитися — пішла на курси англійської. Адже до нас приходять англомовні пацієнти, а мені б хотілося мати змогу їм допомогти — зрозуміти, що сталося, підказати, направити до потрібного лікаря, записати на прийом.

У нас стабільна зарплата. У директора завжди відчинені двері для нас, він готовий вислухати, зрозуміє, підкаже. Це дуже підтримує. Ще тут дружний колектив — наприклад, одна наша дівчинка-адміністратор виходила заміж і покликала на весілля багатьох колег. Те, що людина так зробила, вже свідчить багато про що.

Де ти працювала до того, яка прийшла у клініку «Медіком»?

Я закінчила Київське медичне училище № 1 за спеціальністю «сестринська справа». Моє перше місце роботи — дитяча клінічна лікарня № 1, відділення неврології. Потім ми з сім'єю переїхали до Мурманської області. Там я працювала анестезистом у відділенні реанімації, анестезіології та інтенсивної терапії.

Коли повернулася до Києва у 2009 році, продовжила роботу в невеликій приватній клініці. Поєднувала кілька посад: адміністратора, старшої медсестри і навіть менеджера з продажу. А з 2011 року працюю в клініці «Медіком».

 

Оксана Гончар, адміністратор

Розкажи про свій досвід – як ти стала адміністратором в клініці «Медіком»? Де працювала раніше?

Я закінчила медичний коледж в Черкасах, отримала ступінь бакалавра. Паралельно з навчанням підпрацьовувала медсестрою в санаторії «Світанок». Потім була постовою медсестрою в хірургічному відділенні Першої міської лікарні в Черкасах. Там робила перев’язки, ін’єкції, підготовлювала хворих до операцій.

В «Медікомі» я – з 2007 року. В той час я розмістила резюме в інтернеті, мені зателефонували з агенції з підбору персоналу, запросили на співбесіду… До розгляду було дві вакансії – медсестри в неврологію і в ендоскопічний кабінет, я обрала другий варіант. На той час  робота була побудована таким чином, що ми працювали одночасно і медсестрами, і адміністраторами. Але з відкриттям нової поліклініки у 2011 році мені запропонували обрати, ким бути - адміністратором або медсестрою. Я вирішила стати адміністратором. Спочатку в мене були сумніви, але врешті я рада, що зробила такий вибір.

Зараз я також заочно навчаюсь в Київському національному університеті ім. Шевченка - на біологічному факультеті, відділення "Цитологія".

Як ти працюєш зараз, що саме робиш в ролі адміністратора?

Я зустрічаю пацієнтів, інформую їх про наші послуги. Мені подобається спілкування, хоча іноді звісно морально втомлююсь. Адже доводиться також розв’язувати конфліктні ситуації. Тут вчишся правильно спілкуватись, ретельно думати, що і як говорити. Це також додає досвіду в організації роботи, швидкому прийнятті рішень.

А чим тобі більш за все подобається твоя робота в «Медикомі»?

Нас навчають. Тренінги – це чудово!

Ще мені подобається, що керівництво прислуховується до нас. У нас можна сміливо говорити те, що думаєш, пропонувати свої ідеї. Тут взагалі немає такого, що «я директор - а ти хто?».

Я працюю тут давно, і мені дуже подобається колектив. Важливо, що в нас не ходять жалітись керівництву – якщо й колись виникають проблеми, то ми вирішуємо їх самі всередині.

Які риси та навички мають бути у людини, щоб їй комфортно працювалось в клініці?

Щоб працювати адміністратором, дуже важливо бути комунікабельною і доброзичливою людиною, вміти володіти своїм настроєм. А ще – бути моторною, здатною швидко думати і швидко приймати рішення. Обов’язково треба мати медичну освіту – адже адміністратор повинен добре орієнтуватись в медичних обстеженнях, які назначаються хворим. Також бажано знати англійську мову.