Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Відгуки наших співробітників

 

Дізнайтеся більше про нас і нашу корпоративну культуру.

Що думають про свою роботу наші співробітники:

«Медіком — це перше місце після пологового будинку, де я можу повною мірою реалізуватись як лікар. Тут я маю змогу працювати вдумливо — умови (діагностичні та лікувальні) дозволяють це».

Читати далі...

«З 2008 року я в «Медікомі». Тут мене навчили всього — користуватися сучасними інструментами (вакутайнерами, моноветами, автоматичними скарифікаторами), працювати з дітками та їхніми батьками, особливостей роботи у приватній клініці».

Читати далі...

«Для того, хто втомився від людей, така робота не годиться. Адже ми нерідко беремо на себе «удар», ми бачимо очі пацієнтів. Якщо людина перегоріла, часто дратується – працювати адміністратором їй буде некомфортно».

Читати далі...

«Найголовніше тут – почути пацієнта, м'яко спрямувати розмову в потрібне русло. Дуже приємно, коли можеш допомогти, не тільки правильно і швидко поінформувати, а й заспокоїти, підтримати людину морально».

Читати далі...

«У нашому колективі все без хитрощів, у нас тепла атмосфера – тут ідуть на поступки, і немає такого, що тобі душу вимотують. А раз так, то й ти дуже добре ставишся до роботи і людей, дуже стараєшся. Гарантована зарплата – точно знаєш, що отримаєш усю вчасно. Мені тут комфортно працювати».

Читати далі...