Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Відділення неврології

 
Відділення неврології - в клініці Медіком, фото

Сучасне відділення неврології в клініці МЕДІКОМ

Неврологічне відділення медичної клініки МЕДІКОМ запрошує пацієнтів пройти швидке діагностування та ефективне лікування неврологічних порушень. Приємним здивуванням для кожного відвідувача стануть високоякісні медичні послуги і максимально комфортні умови стаціонару неврології.

Відділення неврології в Києві

Пацієнти, які мають точний неврологічний діагноз або спостерігають тривожні симптоми захворювань нервової системи, мають можливість відвідати неврологічне відділення клініки МЕДІКОМ для отримання консультацій, проходження оглядів і діагностики, а також лікування неврологічних хвороб в умовах стаціонару.

Характерними показаннями для звернення в неврологічне відділення є судинні порушення головного мозку, головний біль різного походження, хвороби периферичної нервової системи, соматичні захворювання, черепно-мозкові травми, вегетативні порушення, хвороба Альцгеймера, остеохондроз, міастенія та ін.

Важливими перевагами відвідування платного стаціонару неврології в клініці МЕДІКОМ є:

 

  • Неврологи вищої категорії з багаторічним досвідом роботи, які впроваджують сучасні методики і регулярно проходять навчання в престижних закладах України та Європи для підвищення професійної кваліфікації;
  • можливість цілодобової госпіталізації пацієнтів;
  • одномісні палати з різними умовами комфорту, а також дієтичним харчуванням і цілодобовим наглядом медичних працівників.

 

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі клініки за номером телефону: (044) 503 77 77.

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Стаціонар: операції та лікування
Поліклініка для дорослих

вул. Кондратюка, 8

На мапі