Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Відеоколоноскопія без болю, уві сні

 
Відеоколоноскопія без болю, уві сні - в клініці Медіком, фото

Відеоколоноскопія - швидка та ефективна діагностика

В області діагностики захворювань кишечника одним з найбільш безболісних і нетравматичних способів є відеоколоноскопія. Це ретельний огляд слизової оболонки кишечника за допомогою спеціального оптичного приладу. На відміну від стандартної колоноскопії, відео огляд дозволяє переглядати результати досліджень на екрані монітора. Якщо виникає необхідність в діагностуванні захворювань кишечника, сучасна клініка МЕДІКОМ запрошує всіх пацієнтів відвідати кабінет відеоколоноскопії для проведення досліджень в максимально комфортних умовах.

Відеоколоноскопія: переваги діагностики в клініці МЕДІКОМ

Відеоколоноскопія проводиться для визначення повної ендоскопічної картини при підозрі на наявність таких захворювань: рак товстої кишки, хвороба Крона з ураженнями слизової оболонки кишечника, неспецифічний виразковий коліт, поліпи товстої кишки, кровотеча невідомої етіології в області кишечника та ін.

Багатьох пацієнтів гастроентерологів, проктологів та онкологів цікавить, як робиться відеоколоноскопія. Окрім цікавості, дана процедура викликає сумніви та збентеження. Однак комфортні умови клінічного стаціонару і професіоналізм медичних працівників клініки МЕДІКОМ дозволяють усунути страх та сумніви, так як важливими перевагами відвідування кабінету відеоколоноскопії є наступні фактори:

  • проведення процедури в умовах стаціонару: пацієнт проходить ретельну підготовку до досліджень під контролем фахівців, а після діагностики також знаходиться під наглядом лікаря;
  • застосування сучасного обладнання PentaxEC-380 LKp японського виробництва;
  • максимальна дезінфекція обладнання за допомогою якісних європейських препаратів дозволяє повністю виключити можливість інфікування пацієнтів;
  • використання високоякісних знеболюючих препаратів, ефективність яких гарантує безболісність і мінімальні терміни проведення процедури. Лікар має можливість якісно оглянути кишечник, а також провести біопсію та інші дослідження.

Фахівці клініки МЕДІКОМ рекомендують не нехтувати власним здоров'ям, а при виникненні будь-яких тривожних симптомів звертатися за кваліфікованою допомогою фахівців для консультування і діагностики. Однак ефективність і доцільність застосування будь-якого методу діагностики може визначити виключно лікуючий лікар, оцінивши всі ризики і потенційні результати.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі клініки за номером телефону: (044) 503 77 77.

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Стаціонар: операції та лікування
Поліклініка для дорослих

вул. Кондратюка, 8

На мапі