Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Пластична хірургія Києва

 
Пластична хірургія Києва - в клініці Медіком, фото

Пластична хірургія (м.Київ, центр МЕДІКОМ) - прекрасна можливість отримати бажану зовнішність, скорегувати фігуру, позбутися різних придбаних каліцтв або вроджених патологій. Сьогодні вже мало хто має хоч якісь сумніви, що пластика зовнішності здатна значно поліпшити якість життя; результати пластичної хірургії підвищують самооцінку і повертають впевненість.

Пластична хірургія - це особливий розділ медицини, що вивчає методи, які дозволяють за допомогою оперативного втручання усунути дефекти і деформації тканин і органів людського організму. Пластична хірургія розробляє методи відновлення втрачених форм і функцій.

Клініка пластичної хірургії МЕДІКОМ - одна з найбільших клінік країни. Тут кваліфіковані пластичні хірурги не тільки проведуть пластичні операції, але і дадуть необхідні консультації. Наші фахівці з пластичної хірургії допоможуть з отримати максимально можливий позитивний результат, вирішити найрізноманітніші проблеми краси.

Пластична хірургія в клініці МЕДІКОМ(м.Київ) - це перш за все:

 • більш ніж 20-річний досвід роботи з бездоганною репутацією;
 • велика кількість проведених операцій і вилікуваних хворих;
 • висококваліфіковане обслуговування;
 • індивідуальний підхід;
 • європейські стандарти якості та безпеки;
 • новітні медичні та операційні технології;
 • сучасна система післяопераційного догляду;
 • надійна система контролю інфекцій;
 • хірургічний, анестезійний і терапевтичний контроль;
 • комфортні палати;
 • сучасні методи реабілітації і контроль вузьких фахівців під час періоду відновлення.

Пластична хірургія в центрі МЕДІКОМ здійснюється на сучасному медичному обладнанні з застосуванням унікальних новітніх технологій. Пластичні операції проводяться з використанням спеціальних комп'ютерних програм, зі створенням 3D-моделі для естетичної реконструкції тканини. У нашому медичному центрі пластичні хірурги використовують тільки останні тенденції пластичної хірургії.

Неодимовий лазер - випромінювач, здатний проникати вглиб тканин на відстань до 8 см. Апарат мінімально травмує тканини, прямо впливає на судини, викликаючи незначні кровотечі. Пластичні операції із застосуванням неодимового лазера застосовуються при підтяжки шкіри обличчя, усунення дефектів судинного характеру, лікуванні вугрової висипки, видалення татуювань і ін.. Крім того, пластика лазером використовується для поліпшення зовнішнього вигляду рубців, при лазерній епіляції, для омолодження, підвищення еластичності і пружності шкіри обличчя.

Крім лазера, пластична хірургія використовує різні ендоскопічні методики. Пластика із застосуванням ендоскопії - безпечна, малотравматична і ефективна процедура.

Пластичні операції, засновані на ендоскопічних методах, - це малоінвазивні процедури, що дозволяють поліпшити окремі частини обличчя, провести корекцію зовнішності змін, які тільки починаються, гармонізувати частини обличчя, усунути втомлений вигляд або призупинити процеси старіння. Пластична хірургія з використанням ендоскопії дозволяє провести ендоскопічну підтяжку шкіри обличчя та шиї, значно омолодити і освіжити зовнішній вигляд пацієнта. Ефект від процедури може зберігатися до 10 років. Пластична хірургія з використанням методів ендоскопії в центрі МЕДІКОМ застосовується при блефаропластиці, ринопластиці, абдомінопластиці, збільшенні грудей, лікуванні гінекологічних захворювань, жовчнокам'яної хвороби, видаленні гриж.

В області пластичної хірургії методи ендоскопії - одні з найпрогресивніших методик. Пластичні операції проводяться під контролем відеоапаратури, що дозволяє в кілька разів збільшити операційне поле і проводити оперативне втручання при дуже малих розрізах. Як наслідок, головні переваги пластичної хірургії з застосуванням ендоскопії: тканини травмуються мінімально і мають природний вигляд після операції, нетривалий час перебування в стаціонарі, мінімальна ймовірність ускладнень, швидкий процес відновлення.

Пластична хірургія в медичному центрі МЕДІКОМ включає наступні послуги:

 • пластичні операції в області обличчя - омолодження і підтяжка;
 • пластика повік, носа і підборіддя;
 • операції з естетичної корекції обличчя;
 • пластика вушних раковин;
 • пластичні операції в області грудей - збільшення або зменшення грудей, корекція форми грудей, корекція гінекомастії;
 • пластичні операції в області тіла - пластика післяопераційних вентральних гриж, абдомінопластика, збільшення сідниць та ін .
 • малоінвазивні процедури - пілінги, лікування ботоксом, ін'єкційне заповнення зморшок, лікування варикозного розширення вен, жовчно-кам'яна хвороба тощо;
 • пересадка волосся.

Пластична хірургія в клініці МЕДІКОМ - це унікальні технології в проведенні ліпосакції, ліполізу і ліпофілінгу.

Кращі пластичні хірурги Києва швидко і безболісно проведуть ліпосакцію - видалення скупчень жирової тканини. Пластичні операції по водоструминної ліпосакції і ліпофилинг проводяться з використанням обладнання Body Jet. Завдяки універсальному апарату Body Jet, очищену жирову тканину можна збирати в контейнер-ліпотрансфер і використовувати для подальшого ліпомоделювання.

Пластична хірургія з використанням власних жирових клітин включає операції, спрямовані на збільшення обсягу вилиць, губ, підборіддя, усунення носо-губних складок, заповнення зморшок, збільшення грудей і сідниць.

Фахівці пластичної хірургії відзначають наступні переваги ліпомоделювання на апараті Body Jet: проведення процедури під місцевою анестезією, відсутність рубців, значних гематом і набряків. Присутні в матеріалі власні стовбурові клітини сприяють ефективному омолодженню шкіри в зоні проведення процедури.

Пластична хірургія в Україні рекомендує жінкам, які мріють про великий і красивий бюсті, але бояться хірургічного втручання - ліпофілінг грудей. Безопераційна пластика грудей проводиться з використанням власних жирових клітин пацієнтки, без застосування імплантатів. Пластичні операції з ліпофілінгом грудей відрізняються низькою тривалістю процедури, малою травматичністю і відсутністю періоду реабілітації.

Пластичні хірурги центру МЕДІКОМ проведуть ефективну корекцію контурів обличчя і тіла за допомогою холодного лазерного ліполізу. Даний метод пластичної хірургії заснований на використанні лазерного випромінювання, яке поглинається жировими клітинами з подальшим їх розщепленням і виведенням продуктів обміну з організму. Ліполазер прицільно впливає на скупчення жирової тканини в проблемних зонах.

Фахівці пластичної хірургії вказують на наступні переваги процедури: безпека, безболісність, відсутність шрамів, рубців, гематом; ліфтинг-ефект; нетривала реабілітація та велика ефективність.

Пластичні хірурги Києва та інших регіонів відзначають, що вже після перших процедур лазерного ліполізу спостерігається значне зменшення підшкірного жиру. Тому що, лазерна дія на тканини стимулює вироблення колагену, відбувається природний механізм омолодження організму.

Пластична хірургія подарує вам упевненість в собі і своїх силах. Пластичні хірурги клініки МЕДІКОМ роблять все можливе для комфорту, забезпечення гарного й здорового життя наших пацієнтів. Тільки у нас ви отримаєте найкращі результати, надійність і безпеку при найменших фінансових витратах!

Хірурги Києва

 

Авершин
Валерій Іванович

Головний лікар стаціонарного відділення, лікар – хірург вищої категорії, пластичний хірург, лікар – організатор охорони здоров'я І кваліфікаційної категорії, К.М.Н., доцент

Гаврилов
Григорій Олександрович

Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург І категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог

Запорожець
Тетяна Юріївна

Лікар-отоларинголог вищої категорії, пластичний хірург, кандидат медичних наук

Храпач
Василь Васильович

Професор, Доктор медичних наук, Пластичний хірург

Вартість консультацій,
аналізів і послуг

 
На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється
Послуга Вартість
* Консультація пластичного хірурга Храпача В.В., д.м.н, професора 590 грн
* Консультація пластичного хірурга/пластичного хірурга-отоларинголога 590 грн
* Лазерна ліпосакція обличчя 22 050 грн
* Лазерна ліпосакція стегон 2 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини) 36 330 грн
* Лазерне видалення / лікування одиничних вогнищевих судинних утворень шкіри, до 2 мм - 1 шт 158 грн
* Лазерне видалення / лікування судинних утворень на обличчі на ділянці 1см * 1см 315 грн
* Лазерне видалення / лікування судинних утворень шкіри на ділянці 10мм * 10мм 882 грн
* Лазерний ліполіз (1 зона) 4 725 грн
* Лікування гіпергідрозу (1 зона) 4 725 грн
*Блефаропластика верхніх повік 16 800 грн
*Блефаропластика кругова 26 250 грн
*Блефаропластика нижніх повік 19 950 грн
*Брахіопластика 1 категорії 36 750 грн
*Брахіопластика 2 категорії 47 250 грн
*Видалення гелю з молочної залози 40 950 грн
*Видалення комків Біша 1 категорії 10 500 грн
*Видалення комків Біша 2 категорії 12 600 грн
*Видалення ліпоми методом ліпосакції 7 675 грн
*Видалення татуювання за допомогою ніодимового лазеру 1 категорії 210 грн
*Видалення татуювання за допомогою ніодимового лазеру 2 категорії 840 грн
*Видалення татуювання за допомогою ніодимового лазеру 3 категорії 1 050 грн
*Гінекомастія 19 950 грн
*Ендопротезування голеней 1 категорії 36 750 грн
*Ендопротезування голеней 2 категорії 57 750 грн
*Ендопротезування сідниць 1 категорії 26 250 грн
*Ендопротезування сідниць 2 категорії 36 750 грн
*Ендопротезування яєчка 1 категорії 21 000 грн
*Ендопротезування яєчка 2 категорії 31 500 грн
*Ендоскопічна абдомінопластика 1 категорії 53 550 грн
*Ендоскопічна абдомінопластика 2 категорії 65 100 грн
*Збільшуюча мамопластика 1 категорії 50 400 грн
*Збільшуюча мамопластика 2 категорії 60 900 грн
*Корекція форми соска молочної залози (1 одиниця) 12 600 грн
*Лазерна ліпосакція живота 1 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини) 36 750 грн
*Лазерна ліпосакція живота 2 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини) 55 650 грн
*Лазерна ліпосакція стегон 1 категорії (вартість залежить від обсягу видаленої клітковини) 23 100 грн
*Лазерна ліпосакція шиї 22 050 грн
*Ліпофілінг 1 категорії (1 зона) (зона: обличчя, тіло, сідниці, молочні залози, тощо) 18 900 грн
*Ліпофілінг 2 категорії (1 зона) (зона: обличчя, тіло, сідниці, молочні залози, тощо) 36 750 грн
*Ліфтинг, підтяжка сідниць 1 категорії 26 250 грн
*Ліфтинг, підтяжка сідниць 2 категорії 36 750 грн
*Мастопексія (підтяжка, корекція молочних залоз) 1 категорія 40 950 грн
*Мастопексія (підтяжка, корекція молочних залоз) 2 категорія 65 100 грн
*Ментопластика 30 450 грн
*Міні абдомінопластика 1 категорії 47 250 грн
*Міні абдомінопластика 2 категорії 73 500 грн
*Отопластика 1 категорії 22 050 грн
*Отопластика 2 категорії 27 300 грн
*Пластика мочки вуха 1 категорії (1 одиниця) 4 200 грн
*Пластика мочки вуха 2 категорії (1 одиниця) 7 350 грн
*Пластика рубцової деформації 1 категорії 1 575 грн
*Пластика рубцової деформації 2 категорії 4 725 грн
*Повна абдомінопластика 1 категорії 61 950 грн
*Повна абдомінопластика 2 категорії 73 500 грн
*Повторна мамопластика 1 категорії 51 450 грн
*Повторна мамопластика 2 категорії 72 450 грн
*Редукційна мамопластика 1 категорії 50 400 грн
*Редукційна мамопластика 2 категорії 60 900 грн
*Ринопластика 1 категорії 35 700 грн
*Ринопластика 2 категорії 45 150 грн
*Ринопластика 3 категорії 59 850 грн
*Ринопластика 3 категорії (ускладнена, повна, велика) 81 900 грн
*Середня абдомінопластика 1 категорії 53 550 грн
*Середня абдомінопластика 2 категорії 73 500 грн
*Скроневий ендоскопічний фейс-ліфтинг 37 800 грн
*Фейс-ліфтинг 1 категорії 60 900 грн
*Фейс-ліфтинг 2 категорії 71 400 грн
*Фронтальний фейс-ліфтинг 1 категорії 31 500 грн
*Фронтальний фейс-ліфтинг 2 категорії 35 700 грн
*Хейлопластика 1 категорії 10 500 грн
*Хейлопластика 2 категорії 14 700 грн
 

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Стаціонар: операції та лікування
Поліклініка для дорослих

вул. Кондратюка, 8

На мапі