Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Внутрішньошлунковий балон Київ

 

Зайва вага та ожиріння вже давно стали серйозними проблемами, які не тільки знижують привабливість і самооцінку, але також можуть загрожувати здоров'ю і життю людини. Проблема полягає в тому, що жир відкладається не тільки під шкірою, деформуючи силует тіла, жир також оточує внутрішні органи, що може істотно погіршити їх роботу. У зв'язку з цим боротьба із зайвою вагою може істотно поліпшити не тільки якість, але і тривалість життя людини.

До ускладнень ожиріння відносяться:

 • Ішемічна хвороба серця (стан, який розвивається у зв'язку з недостатнім кровопостачанням серцевого м'яза)
 • Інфаркт міокарда (відмирання ділянки серцевого м'яза у зв'язку з порушенням її кровопостачання)
 • Інсульт (гостре порушення мозкового кровообігу)
 • Гіпертонічна хвороба (стан, пов'язаний зі стійким підвищенням артеріального тиску)
 • Жирова дистрофія печінки (накопичення надмірної кількості жиру в клітинах печінки, що може привести до їх руйнування і розвитку цирозу або раку)
 • Холецистит (запалення жовчного міхура)
 • Жовчнокам'яна хвороба (утворення каменів в жовчному міхурі і жовчних протоках)
 • Панкреатит (запалення підшлункової залози)
 • Цукровий діабет 2 типу (захворювання пов'язане з підвищеним рівнем цукру в крові і порушенням взаємодії інсуліну з клітинами організму)
 • Артрити (запалення суглобів, що часто виникають внаслідок впливу на них великої ваги)
 • Еректильна дисфункція (порушення ерекції у чоловіків)

На сьогоднішній день існує безліч способів позбутися зайвої ваги: дієти, комплекси вправ, спеціальні препарати, а також хірургічні методи. Але всі вони мають певні протипоказання, побічны ефекти, а також вимагають чималого часу і вольових зусиль. Тому все більше людей шукають спосіб швидкого і безпечного позбавлення від зайвої ваги, не вдаючись до хірургічного втручання. І такий спосіб існує.

Клініка МЕДІКОМ в місті Київ пропонує своїм пацієнтам методику схуднення за допомогою внутрішньошлункового балона. Даний спосіб полягає в розміщенні всередині порожнини шлунка тонкостінного силіконового балону, заповненого фізіологічним розчином. Займаючи певний обсяг всередині шлунка, балон сприяє ранньому настанню відчуття насичення, під час прийому їжі. Таким чином у пацієнта знижується апетит, заново формується правильний режим харчування. Прийомів їжі стає більше (5-6), а розмір порцій - менше.

Методика схуднення за допомогою використання внутрішньошлункового балону є більш комфортною в порівнянні з дієтами і безпечнішою в порівнянні з хірургічним втручанням. Матеріал, з якого виготовлений балон, є абсолютно безпечним, інертним і не приносить шкоди оточуючим тканинам. А спосіб постановки і вилучення балона безболісний і максимально комфортний для пацієнта.

Зайва вага є істотним протипоказанням до проведення ряду хірургічних втручань (лапаротомій, протезування суглобів, гінекологічних, а також пластичних операцій). В такому випадку пацієнтам з вкрай високим ступенем ожиріння рекомендовано застосовувати методику внутрішньошлункового балону як перший етап перед наступним хірургічним втручанням.

Як відбувається процедура установки і видалення внутрішньошлункового балону?

Процедура встановлення внутрішньошлункового балону не відрізняється від проведення звичайної фіброгастродуоденоскопії (ФГДС). Спочатку проводиться анестезія. Метод знеболювання обирається індивідуально (місцева анестезія, внутрішньовенна седація або загальний наркоз), враховуються як особисті побажання пацієнта, так і стан його здоров'я. Потім лікар проводить ендоскоп в шлунок через рот і оглядає стан його слизової стінки. Після цього в шлунок вводиться балон і спеціальною трубкою діаметром 5-7мм наповнюється фізіологічним розчином до необхідного обсягу (400-700мл). Потім ендоскоп разом з трубкою витягають. Балон залишається в шлунку на термін до 6 місяців. Точний період визначає лікуючий доктор індивідуально для кожного пацієнта.

Витягають балон також, під анестезією. Спеціальний інструмент під контролем ендоскопа вводять в шлунок, проколюють і відсмоктують рідину з балона. Потім балон витягується в спущеному стані через рот пацієнта.

Як після установки, так і після вилучення балона, пацієнт може йти додому вже через кілька годин.

Ефект від використання внутрішньошлункового балону може бути досить значним. В середньому він становит 15-20кг. І при цьому пацієнтові не доводиться докладати особливих зусиль, займатися виснажливими фізичними вправами або ж голодувати. Однак якщо поєднувати методику внутрішньошлункового балону з раціональним харчуванням - можна досягти набагато більш значущих результатів.

Протипоказаннями до установки внутрішньошлункового балона є:

 • Виразки або ерозії стравоходу, шлунка або дванадцятипалої кишки
 • Раніше перенесені операції на шлунку або стравоході
 • Грижа стравохідного отвору діафрагми
 • Цироз печінки
 • Постійний прийом препаратів розріджуючих кров, нестероїдних протизапальних, а також дратуючих стінку слизової оболонки шлунка
 • Вагітність (або запланована вагітність на найближчий рік)
 • Алкогольна або наркотична залежність
 • Надлишок зайвого ваги не більше 10кг (в цьому випадку рекомендовано скористатися дієтою)

Можливі побічні ефекти:

 • Нудота
 • Блювота
 • Тяжкість в шлунку
 • Болі в області шлунка
 • Печія

Дані побічні ефекти можуть виникати в 1-2 добу після установки внутрішньошлункового балону. У таких випадках лікар прописує препарати, які допоможуть усунути неприємні відчуття (но-шпа, Дуспаталін, омепразол).

Методика внутрішньошлункової установки балону для схуднення широко використовується фахівцями клініки МЕДІКОМ в місті Київ. У нашому розпорядженні новітня апаратура, останні розробки в області внутрішньошлункових балонів, а також багаторічний досвід роботи. Все це є запорукою успішного результату вашого лікування і ефективного схуднення. Записатися на консультацію і обговорити всі нюанси процедури можна в зручний для вас час.

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Лікарі

 

Введенська
Тетяна Іванівна

Лікар-анестезіолог вищої категорії, ефферентолог

Ігнатов
Ігор Миколайович

Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург вищої категорії, кандидат медичних наук

Счастний
Володимир Михайлович

Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Стаціонар: операції та лікування
Поліклініка для дорослих

вул. Кондратюка, 8

На мапі