Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Лапароскопічна холецистектомія в Києві

 
Лапароскопічна холецистектомія в Києві - в клініці Медіком, фото

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Лапароскопічна холецистектомія: щадне видалення жовчного міхура в клініці МЕДІКОМ

 

Лапароскопічна холецистектомія - еталон в оперативному лікуванні гострої і хронічної патології жовчного міхура. Це - високотехнологічна щадна операція, яка виконується під відеоконтролем в порожнині живота через кілька проколів передньої черевної стінки. Мета такого хірургічного втручання - видалення жовчного міхура. Лапароскопічна холецистектомія - малоінвазивна операція з відносно коротким періодом реабілітації, яка здатна зупинити процес утворення каменів, поліпшити щоденне самопочуття та підвищити якість життя людини.

 

Зверніться по допомогу в нашу клініку, якщо ви:

 • маєте спадкову схильність до каменеутворення;
 • точно знаєте, що згідно з діагнозом вам показана така процедура як холецистектомія;
 • маєте хронічний холецистит, порушення ферментативної діяльності, захворювання печінки і підшлункової залози;
 • мало рухаєтесь протягом дня, не маєте чіткого режиму харчування і останнім часом почали відчувати дискомфорт або/ і біль в правому підребер'ї, а також маєте інші симптоми, які приведені нижче.

Симптоми, при яких обов'язкова консультація досвідченого гастроентеролога:

 • різі і ниючий біль в підребер'ї з правого боку;
 • біль, що розповсюджується в шию, а також лопатку та плече з правого боку;
 • посилення больових відчуттів і дискомфорту після прийому жирних, смажених, копчених страв;
 • підвищена температура тіла;
 • метеоризм;
 • гіркота і присмак металу в роті;
 • нудота;
 • напади блювоти;
 • розлади стільця.

Також, при патологіях жовчного міхура може бути свербіж шкіри.

Знайомі з одним або з декількома з цих симптомів? Точно знаєте, що маєте камені в жовчному міхурі або холецистит, лікування якого не дає результат? Тоді поспішіть записатися на прийом в клініку МЕДІКОМ (м.Київ, Україна). Досвідчений лікар нашого медичного центру після високоточної діагностики стану вашого організму встановить діагноз, порадить ефективне лікування, в разі необхідності, порекомендує проведення операції.

 

Основні показання до проведення холецистектомії:

 • жовчокам'яна хвороба;
 • гострий і хронічний холецистит;
 • поліпоз жовчного міхура;
 • холестероз жовчного міхура (відкладення в стінці жовчного міхура кристалів холестерину);
 • закупорка жовчних проток дрібними каменями (з запальним процесом);
 • гострий і хронічний безкам'яний холецистит.

Захворювання, при яких холецистектомія протипоказана:

 • серцева недостатність;
 • миготлива аритмія серця (фібриляція передсердь);
 • патологічні стани легенів з розвитком легеневої недостатності;
 • ниркова недостатність.

Діагностика

Перед операцією кожному пацієнту (незалежно від того, який йому поставили діагноз: жовчнокам'яна хвороба, холецистит тощо) обов'язково доведеться пройти комплексну діагностику стану організму. Це потрібно не тільки для підтвердження і деталізації діагнозу, але і для визначення протипоказань, переліку можливих ускладнень, супутніх захворювань, а також загального стану організму. Незважаючи на малоінвазивність втручання, лікарю необхідно переконатися, що пацієнт готовий до процедури.

Види діагностичних досліджень, які потрібно пройти перед холецистектомією в центрі МЕДІКОМ:

 • Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини (яке підтверджує наявність каменів, поліпів в жовчному міхурі тощо);
 • Комплекс лабораторних аналізів крові, необхідний для виконання операції в умовах загального знеболювання;
 • ЕКГ;
 • Фіброгастродуоденоскопія (за показаннями);
 • Додаткові методи обстеження, що призначаються лікарем-анестезіологом індивідуально для кожного пацієнта.

Основні переваги лікування - лапароскопічної холецистектомії - в медичному центрі МЕДИКОМ:

 • Мінімальний травматизм тканин передньої черевної стінки, що веде до мінімально вираженого больового синдрому після операції.
 • Пацієнт піднімається з ліжка і починає ходити через 4-6 годин після операції і через добу-півтори виписується додому.
 • Косметичний операційний доступ: 3-4 мікророзріза до 0,5 см на передній черевній стінці, після загоєння слідів практично не видно.
 • Швидке відновлення працездатності і повернення до звичайного для пацієнта способу життя.
 • Мінімальний ризик розвитку післяопераційних гриж передньої стінки живота.
 • Висока точність діагностики і лікування, що досягається за рахунок виконання операції під оптичним збільшенням з деталізацією найменших анатомічних структур.
 • Мінімальна травматичність операції дозволяє успішно виконувати її у пацієнтів похилого віку з різною супутньою патологією, що раніше було протипоказанням до оперативного лікування.

Але, головна перевага холецистектомії, проведеної з використанням лапароскопа, - під час операції видаляється лише жовчний міхур, а протоки зберігаються. За ними, як і до хірургічного втручання з видалення жовчного міхура, кожну секунду жовч надходить в 12-палої кишки. Внаслідок звикання організму і формування умовного рефлексу на їжу, по протоках (і без жовчного міхура) з печінки подається звичайний обсяг жовчі для обробки харчового хімусу. Тобто, операція практично не впливає на подальше життя пацієнта. Після реабілітаційного періоду людина з видаленим жовчним міхуром може жити тим же повноцінним життям, що й люди з здоровим жовчним міхуром.

Операції виконуються в умовах загального знеболювання на наркозно-дихальному обладнанні експертного класу (DRAGER, LEON) останнього покоління. Косметичне ушивання шкірних розрізів виконується з використанням найсучасніших видів шовного матеріалу.

 

Післяопераційний період і реабілітація

Стаціонарне перебування в клініці після операції триває не більше 36 годин і протікає в обстановці, максимально сприятливій ​​для одужання. Весь процес відновлення проходить під цілодобовим контролем і наглядом за станом пацієнта медичним персоналом.

Незважаючи на малоінвазивність та високотехнологічність лапароскопії жовчного міхура, щоб уникнути появи ускладнення (наприклад, такого як постхолецистектомічний синдром), протягом перших 3-7 тижнів після втручання пацієнтові потрібно дотримуватися особливого режиму:

 • лікувальна дієта №5 для звикання травної системи;
 • уникати підняття вантажів вагою понад 4 кг;
 • уникати психоемоційного перенапруження і стресових ситуацій;
 • робити систематичні піші прогулянки на свіжому повітрі;
 • через 1 місяць виконати ультразвукове дослідження жовчного міхура.

Лікарі

Хірурги клініки МЕДИКОМ володіють досвідом виконання понад 3 тисяч подібних оперативних втручань і відмінно відпрацьованим циклом лікування: первинний прийом, передопераційне обстеження, індивідуальний підбір виду знеболювання, оперативне втручання, післяопераційний період під контролем висококваліфікованого персоналу, амбулаторний період відновлення в наших поліклініках.

Фахівці клініки мають унікальний досвід одночасного виконання поєднаних з лапароскопічною холецистектомією (видаленням жовчного міхура) операцій. Це - операція на придатках матки, лапароскопічне видалення матки, видалення грижі при грижах різної локалізації, а також різні види пластичної хірургії. Більш докладно про операцію ви можете дізнатися, зателефонувавши до кол-центру нашої клініки. Тут дадуть відповідь на всі ваші запитання, запишуть на прийом до лікаря, щоб ви змогли дізнатися чи є у вас холецистит, поліпи, камені в жовчному міхурі тощо, чи потрібна вам операція, а також яка ціна в Києві, в стаціонарі МЕДІКОМ на оперативне втручання і післяопераційне відновлення.

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Хірурги Києва

 

Авершин
Валерій Іванович

Головний лікар стаціонарного відділення, лікар – хірург вищої категорії, пластичний хірург, лікар – організатор охорони здоров'я І кваліфікаційної категорії, К.М.Н., доцент

Гаврилов
Григорій Олександрович

Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург І категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог

Корнієнко
Олександр Володимирович

Лікар-хірург вищої категорії, проктолог

Меркотан
Володимир Георгійович

Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії

Счастний
Володимир Михайлович

Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії

Вартість консультацій,
аналізів і послуг

 
На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється
Послуга Вартість
* Вартість операції 1 категорії 15 211 грн
* Вартість операції 2 категорії 12 983 грн
Консультація хірурга 669 грн
Консультація хірурга/пластичного хірурга експерта Авершина В.І., головного лікаря стаціонару 799 грн
 

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Залишено відгуків на сайті: 15

 

Відгуки

В ноябре 2018 года мне проводилась лапароскопическая холецистэктомия. Операцию проводил опытный хирург - Корниенко Александр Владимирович. Скажу честно, безумно боялась операции, поскольку она была первой в моей жизни. Спасибо доктору, он не просто хороший врач, но и как человек - золото. Поговорил со мной, успокоил, уверил, что все будет нормально. Так есть. Благодаря ему же операция прошла успешно, без каких-либо осложнений. Спасибо огромное всем работникам клиники, которые имели отношение к моей операции! Желаю Вам дальнейших успехов в работе, счастья и благополучия в жизни!

Відгуки

Отличная клиника. Очень внимательный персонал. Медсестры всегда готовы прийти на помощь. Отдельная самая искренняя благодарность Игорю Николаевичу Игнатову. Вот таким и должен быть врач. Не просто добросовестно прооперировал, но и оказал моральную поддержку до и после операции, убедил, что в моем состоянии лапароскопия желчного - действительно жизненная необходимость. Сейчас готов признать, он был на все 200% прав, сейчас чувствую себя намного лучше!!

Відгуки

Не скажу, что перед операцией вообще не волновалась, но когда посмотрела видео и увидела, что все действия действительно выполняются через маленькие отверстия, без разрезов, а значит и без огромных некрасивых шрамов после - я очень обрадовалась. Потом и сама на себе убедилась, что послеоперационный период быстрый, следов почти не заметно. В Медикоме понравился и сервис, и отношение персонала, оснащение клиники тоже очень хорошее, в государственных больницах, наверное, пока такого и нет, а жаль. Тем, кто сомневается желаю по-быстрее решиться на операцию, я после нее стала чувствовать себя намного лучше и удаление желчного - не конец жизни

Відгуки

Нічого страшного як в самій операції, так і в житті після неї. Якщо лікарі радять - наважитися треба от и усе. Тут у хірургів золоті руки, анестезія хороша. У мене після операції шрамів практично немає і відчуваю себе чудово. У клініці чисто, порядно і увага від персоналу

Відгуки

Добридень! Відгуки залишаю не дуже часто. Але тут вирішив написати. У мене були камені в жовчному, довго не наважувався їх оперувати, все знаходив причини відстрочити цей процес. Але в вересні 2018 зважився, але тут постало питання про вибір клініки. По відгукам знайомих вибрав Медіком, приїхав на консультацію і буквально через кілька днів уже ліг в клініку. Все пройшло відмінно, від наркозу відійшов просто чудово (хоча до цього наркоз мені давався нелегко). Ускладнень не було. Єдина складність - дієта, якої треба дотримуватися якийсь час. Але це питання не до хірурга, а більше до організму, моїх гастрономічних уподобань та періоду відновлення. А Валерію Івановичу, величезне спасибі, тепер я знову бадьорий і веселий, веду активне життя!

Відгуки

Всегда боялась операций и бежала от них как от огня, но тут Гаврилов на холецистэктомию подписал, сказал, что деваться некуда - нужно делать, иначе самый оптимистический его прогноз частые больничные и постоянный дискомфорт, гастроэнтеролог подтвердил его диагноз. Пол года назад меня прооперировали. Операция прошла без осложнений, спасибо доктору - он хороший, грамотный специалист!

Відгуки

Дивитися рукописний відгук

Счастный Владимир Михайлович - лучший врач, с которым мне доводилось сталкиваться в моей жизни. Он классный не только как специалист, но и как человек. Казалось бы, назначил и вперед с кабинета, нет этот и поддержит и поговорит, с него бы и психолог отличный вышел, не хуже чем хирург. Я хотела от холецистэктомии увилять, но он меня убедил, что это опасно для меня же, а лапароскопия - намного безопаснее....

Відгуки

Лапароскопия - отличный выход для тех, кто не хочет ходить в шрамах. Чтобы сделать операцию такого качества специально ехал с Харьковской области, и не пожалел о своем путешествии. Конечно, влетело в копеечку, но того стоило. Несколько месяцев восстановления и чувствую себя превосходно, диеты придерживаюсь, но в остальном себя не ограничиваю, как и раньше занимаюсь спортом, только при беге теперь ничего в богу не хватает и во рту не горчит. Что касается уровня клиники, то тут без лишних слов: заходишь и попадаешь в музей, отношение к пациентам со сторону медсестр и врачей отличное, не почувствовал себя мясом, с которого хотят выкачать побольше денег, в кабинеты вносили и выносили на руках, пусть даже за мои гроши, все равно приятно!

Відгуки

Щира подяка Авершину Валерію Івановичу і його команді !! Зробили мені лапароскопічну холецистектомію без будь-яких ускладнень. Доктор все мені в деталях розписав по реабілітаційному періоду, усе дуже ясно пояснив і сказав, що якщо будуть якісь питання чи я відчую себе недобре, то можу йому телефонувати. Завдяки його професіоналізму, дзвінків не знадобилося. Відчуваю себе пречудово, наче й не було операції!!!

Відгуки

Хочу выразить слова искренней благодарности хирургу Меркотану Владимиру Гергиевичу и всей его команде за успешно проведённую операцию по удалению желчного пузыря. Спасибо, что взялись за мой случай, не отказали! Дело в том, что моя операция была экстренной, незапланированной. Обратилась я в МЕДИКОМ 08.04.2018 года по скорой с болевым приступом в правом боку. Доктор осмотрел меня, направил на необходимые обследования, по результатам которых предложили сделать лапароскопию. Операция по удалению желчного пузыря была проведена  уже через несколько дней 12.04.2018, длилась не больше 1 часа. Отдельное спасибо за качественно подобранный наркоз, переживала за него больше всего, потому что я аллергик. Врач не бросил меня после операции, как это сделали бы в гос. больнице, а был со мной пока не вышла из наркоза. Сейчас чувствую себя отлично, веду полноценную жизнь, а всегда думала, что если удалить желчный, придется себя во многом ущемлять. Что касается клиники, то за центр на ул. Кондратюка могу сказать, что тут у них чистота, вежливый персонал, есть вся необходимая аппаратура и человеческое отношение к пациентам. Огромное спасибо сотрудникам клиники за их бесценный труд!

Відгуки

Дивитися рукописний відгук

Гарна клініка. Гарні спеціалісти. Дуже рада, що звернулася за допомогою саме сюди. Операцію зробили акуратно! Ускладнень і в ході операції, і після неї не було,...

Відгуки

Зробила цю операцію в МЕДІКОМІ в 2017 році. Все пройшло дуже файно. Зараз треба дуже постаратися, щоб знайти шрами, да й відчуваю себе на всі +10500, як до всіх цих проблем з жовчним. Рекомендую цей медичний центр - дуже людське ставлення до пацієнтів та рівень медицини гарний!

Відгуки

Делал операцию в Медиком 2 года назад, т.е. всецело могу оценить все за и против. Из против, даже не цена процедуры (тут, конечно, каждый судит по мере своих возможностей, но я не думаю, что качество может стоит 3 ломаных гроша), а то, что диеты после нее все така стоит придерживаться, для меня это был ахтунг, не привык себе отказывать в гастрономических изысках. Из достоинств: я думаю, тем, кто хоть раз обращался в клинику даже не нужно рассказывать сколько внимания здесь получает пациент, в стационаре оно еще большей концентрации и это при том, что в принципе операция не относится к особо сложным, мой организм восстановился после нее быстро. Спасибо клинике и ее специалистам! Рад, что в минуту болезни попал именно сюда!

Відгуки

Хірургія тут на відмінному рівні. Не довелося жалкувати, що поміж багатьох клінік Києва для видалення каменів, обрав саме цей медичний заклад. Увага, зацікавленість в пацієнті, високий рівень етіки, професійність медичного персоналу й адміністрація, нова апаратура, людяність - це далеко не всі гідності, з яким я тут зіткнувся. А головне - операція мала добрий результат, через місяць я вже майже про неї і не згадував, шрамів практично не залишилось. Вони хоч і прикрашають чоловіків, але не дуже би хотілося, щоб весь живіт розпанахали

Відгуки

Операція пройшла чудово - мене перестали турбувати симптоми, які заважали жити до неї, особливо гіркота у роті та біль в правому підребер'ї. Не шкодую, що наважився!

Стаціонар: операції та лікування
Поліклініка для дорослих

вул. Кондратюка, 8

На мапі