Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Загальна хірургія

 
Загальна хірургія - в клініці Медіком, фото

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Загальна хірургія в клініці МЕДІКОМ (Київ)

Хірургію можна вважати одним з найдавніших напрямків медицини. Однак правильним буде помітити, що інтенсивний розвиток хірургії почався тільки з середини ХІХ століття і з тих пір її можна назвати найбільш прогресивною областю медицини. У цей час вперше були застосовані ефірний наркоз і антисептичні препарати, що дозволило кардинально вирішити проблему знеболювання і запобігти подальшому запалення рани.

У ХХ столітті рентген і ендоскопія стали тими фундаментальними відкриттями, які дозволили хірургії подолати черговий значимий рубіж. Обидва ці відкриття поклали початок більш досконалим методам діагностики глибоко розташованих внутрішніх органів і розвитку малотравматичних методів хірургічного втручання при лікуванні складних захворювань.

Позначити коло захворювань, які на сьогоднішній день лікуються хірургічним шляхом досить складно – з розвитком галузі їх стає все більше і більше. Загальна хірургія спеціалізується на хірургічному лікуванні захворювань внутрішніх органів черевної порожнини:

 • шлунково–кишкового тракту (ШКТ);
 • печінки;
 • жовчовивідних шляхів;
 • тонкого і товстого кишечника.

Відділення загальної хірургії в клініці МЕДІКОМ обладнано найсучаснішою апаратурою, яка дозволяє провести точну діагностику і забезпечити найбільш щадне втручання в організм пацієнта. Тут дотримано суворе зонування на «стерильні» і «нестерильні» приміщення, що виключає ризик потрапляння нестерильних предметів в операційну зону.

Операція з видалення грижі в клініці МЕДІКОМ

Однієї з найбільш поширених операцій, що проводяться в МЕДІКОМ, є видалення грижі. Це серйозне захворювання, яке ні в якому разі не можна ігнорувати. У клініці проводиться оперативне лікування:

 • Уроджених і придбаних гриж;
 • Післяопераційних і рецидивних гриж;
 • Діастаза прямих м'язів живота.

За своєю локалізації приблизно 2/3 всіх діагностованих випадків складають зовнішні грижі:

 • Пахові;
 • Стегнові;
 • Білій лінії живота;
 • Пупкові.

Для видалення грижі використовуються як традиційні операції з використанням поліпропіленової сітки так і ендоскопічні операції. Перевага віддається малоінвазивному втручанню, при якому застосовуються техніки ТЕР, ТАРР, IPOM.

Також, в клініці практикується лікування гастро–езофагеальної рефлюксної хвороби, яку не вдається вилікувати медикаментозним способом. У цьому випадку проводиться лапароскопічна фундоплікація.

Хірургічне лікування жовчнокам'яної хвороби (ЖКХ)

Жовчнокам'яна (жовчокам'яна) хвороба – поширене захворювання, при якому в жовчному міхурі утворюються камені – кристалізовані жовчні солі або холестерин. Утворенню каменів сприяють застійні явища в жовчовивідних шляхах, а загострення хвороби відбувається при закупорюванні камінням жовчних проток і порушення відтоку жовчі з жовчного міхура. В результаті з'являється сильний біль в правому підребер'ї, нудота і гіркота у роті. При ігноруванні цих симптомів може розвинутися запалення жовчного міхура (холецистит), а в деяких випадках можуть бути вражені дванадцятипала кишка, шлунок, підшлункова залоза.

Основними причинами появи ЖКХ є:

 • Порушення роботи жовчовивідних шляхів (дискінезія);
 • Захворювання підшлункової залози (панкреатит);
 • Малорухливий спосіб життя;
 • Неправильне або нерегулярне харчування;
 • Спадковість;
 • Зайва вага.

Найбільш успішним методом лікування жовчнокам'яної хвороби є видалення жовчного міхура – холецистектомія. Після проведення такої операції організм так само продовжує отримувати необхідну кількість жовчі, тобто функціонує в нормальному режимі.

У клініці МЕДІКОМ видалення жовчного міхура проводиться малоінвазійними методами:

 • Лапароскопічним методом;
 • Методом однопортової (через один прокіл) SILS-холецистектомії.

Як правило, такі операції добре переносяться пацієнтами, а реабілітаційний період мінімальний і протікає без ускладнень.

Видалення апендициту у відділенні хірургії МЕДІКОМ

Гострий апендицит є одним з найпоширеніших причин хірургічного втручання. Характеризується це захворювання різким болем, локалізованою в правій клубовій області живота, також може спостерігатися підвищення температури, нудота, блювота. Запалення апендикса вимагає обов'язкового хірургічного втручання, тому при виникненні симптомів цього захворювання необхідно терміново викликати бригаду «Швидкої допомоги». При підозрі на гострий апендицит не слід приймати ніяких ліків до приїзду лікарів, тому що це може утруднити правильну діагностику.

У відділенні хірургії клініки МЕДІКОМ проводяться операції з видалення апендициту. Операція вибору (найбільш часто використовувана) – лапароскопічна апендектомія, або лапароскопічне видалення червоподібного залишку. У складних випадках використовується діагностична лапароскопія – огляд черевної порожнини через міні-доступи.

Хірургічний центр МЕДІКОМ – лікування і реабілітація

У хірургічному центрі МЕДІКОМ є всі умови для проведення хірургічного лікування найскладніших захворювань як традиційним підходом, так і малоінвазивними методами (лапароскопія). Всі призначення відбуваються після детального обстеження і проведення відповідних аналізів. При необхідності призначаються консультації з профільними фахівцями (гастроентерологом, терапевтом та ін.), з урахуванням загального стану пацієнта.

У відділенні загальної хірургії МЕДІКОМ проводиться весь діапазон планових операцій, а реабілітаційний період проходить під наглядом кваліфікованого медичного персоналу. У клініці обладнані зручні палати, в яких є все необхідне для комфортного перебування пацієнтів.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі клініки за номером телефону:
(044) 503 77 77.

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Хірурги Києва

 

Авершин
Валерій Іванович

Головний лікар стаціонарного відділення, лікар – хірург вищої категорії, пластичний хірург, лікар – організатор охорони здоров'я І кваліфікаційної категорії, К.М.Н., доцент

Гаврилов
Григорій Олександрович

Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург І категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог

Колесник
Олександр Володимирович

Лікар-хірург вищої категорії

Корнієнко
Олександр Володимирович

Лікар-хірург вищої категорії, проктолог

Меркотан
Володимир Георгійович

Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії

Счастний
Володимир Михайлович

Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії

Вартість консультацій,
аналізів і послуг

 
На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється
Послуга Вартість
* Вартість операції 1 категорії 15 211 грн
* Вартість операції 2 категорії 12 983 грн
* Вартість операції 3 категорії 10 276 грн
Консультація хірурга 669 грн
Консультація хірурга/пластичного хірурга експерта Авершина В.І., головного лікаря стаціонару 799 грн
 

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Залишено відгуків на сайті: 12

 

Відгуки

Не буду многословной. 4 года назад поставили мне диагноз “желчекаменная болезнь”. За это время я много чего перепробовала, в т.ч. и народную медицину. Пока не попала на прием к гастроэнтерологу в Медиком. Тот сразу на УЗИ отправил, а после него на консультацию к хирургу - Меркотану В.Г.. Он порекомендовал холецистэктомию, так как состояние запущенное и лечилось неправильно. Этот же врач меня и оперировал. Результат - боли прошли, улучшилось самочувствие, повыкидывала все эти ненавистные таблетки. Вообще, у операций в этой клинике масса плюсов: опыт хирургов, новое оборудование, малоинвазивность и, конечно, мне как девушке важно что используют хороший шовный материал и используют косметическое ушивание

Відгуки

Работа такая, что сижу сиднем. В какой-то момент обратила внимание на горечь во рту и легкие покалывания в боку. Особенно после еды кололо. Я так мучилась, а потом все-таки решилась пойти к гастроэнтерологу. График напряженный, так что вариант отпроситься на полдня не рассматривался, максимум на пару часов. Вот и записалась в Медиком на консультацию (клиника рядом с местом работы, удобно). УЗИ выявило камни в желчном. После УЗИ, на повторной консультации, уже у хирурга, мне предложили удалить желчный лапароскопическим методом. Объяснили, что это операция одного дня с короткими сроками реабилитации, пообещали полноценную жизнь. Я еще почитала и согласилась. Операцию сделали, я даже толком и не успела свыкнуться с мыслью, что операция прошла, а уже домой отпустили. Вот уже восстановилась и ничуть не жалею о своем выборе.

Відгуки

Врачи в клинике замечательные! Полное доверие, потому что знаешь, что находишься в надежных руках. Отдельный плюс, что делают лапароскопические операции. Заживает все прям на глазах после такого. Лично я, через неделю после операции уже считай и забыла, где проколы были - такие они маленькие и что вообще операцию делала. Вела практически обычный образ жизни, с небольшими ограничения.

Відгуки

Хотелось бы выразить благодарность Корниенко А.В. Он и человек хороший, и специалист высочайшего класса. а еще говорят, что в Украине нет нормально медицины. Есть!!! Места знать надо только!!!

Відгуки

Не жалкую, що обрала саме Медіком! Досвідчені хірурги, нова апаратура, зовсім інший підхід до операцій, ніж в державних лікарнях. В клініці до+після операції знаходилася трохи більше доби. Шов (робили ендоскопічну операцію) практично невидимий. Дуже вдячна!

Відгуки

Видаляли у клініці пахову грижу. Зробили все акуратно, тому я не маю жодних нарікань. Шви після розтину майже непомітні, зашивали вправно. Коротше кажучи, раджу звертатися, якщо є така необхідність.

Відгуки

из-за проблем с поджелудочной начали образовываться камни в желчном.много боролась,чаи пила,таблетки пила,соблюдала диету.все равно появляются и появляются.конца и края этому нет.а с ними и боль,и спазмы,и работоспособность на нуле,потому что мыслями не соберешься из-за боли.мой лечащий врач посоветовал мне просто сделать холецистэктомию и не мучиться.уже заниматься только проблемой поджелудочной железы.я последовала совету и начала поиски хорошего хирурга.они привели меня в медиком и я не ошиблась.я попала в надежные и заботливые руки. операцию сделали без проволочек,а предворительно осмотрели,но не нашли противопоказаний.я свою проблему решила за день.ну еще конечно пришлось после операции полежать,отойти немного,но это мелочи жизни.главное что прошли боли и одной проблемой меньше.а там разберемся!

Відгуки

В погоне за карьерой забыл о себе, о своем здоровье, питался на ходу и чем попало.В итоге передо мной встал выбор - операция или мучиться с болями, но получить отсрочку. Так пару дней подумал - толку ждать? Все равно неизбежно. Лучше сразу и не просыпаться ночами от того, что в боку прям как судорога сводит.Оперировался у Авершина. Норм мужик, с прямыми руками. операция прошла без сучка, чем я очень доволен. З.Ы. Кстати, если планово, есть тут дополнительный бонус - скидка, экстренные операции дороже на приличную сумму

Відгуки

Земний уклін хірургам Медікома. Справжні професіонали, дуже уважні до здоров’я кожного пацієнта. З такими профі можна не боятися, що щось піде не так через помилку. Я розумію, що людський фактор не відміляни, але у руках спеціалістів цей шанс значно нижчий.

Відгуки

Были показания к холецистэктомии. Сначала думала подождать, а потом решила не тянуть. Отсрочкой делу не поможешь, в всхлопотать осложнения - кому хочется? Мне точно не хотелось. Оперировал меня Гаврилов Григорий Александрович, отличный профессионал своего дела и просто очень хороший человек. Операция прошла успешно. Я наконец избавилась от этой тянущей боли, противного привкуса во рту да и вообще слабости из-за этой боли. У меня будто выросли крылья и я способна на все! Вот правда, такой прилив сил. Я даже не ожидала. Все-таки, болезнь очень сильно угнетает и ограничивает. Если можно, то лучше избавляться более решительно. Потому что чаечки да соки - это временный эффект и не всегда он есть. Бывает боль остается и ноет не один час. А ведь за это время без боли сколько можно успеть! У меня наконец появилось время для моих увлечений! Я могу заняться тем, что люблю, как-то реализовать себя для себя же самой и для своих близких. Я с удовольствием кручусь на кухне и балую родных вкусностями. И всем хорошо!

Відгуки

Меня оперировал Счастный В.М. Впечатления от общения с хирургом самые положительные. Операция прошла удачно, послеоперационный период тоже. Врач заходил, интересовался самочувствием. Человеческое отношение и внимание - это очень приятно!

Відгуки

Спасибо Авершину Валерию Ивановичу. Именно он мне удалял желчный пузырь. Отдельная благодарность за то, что мне не распороли весь живот. Обошлось все небольшими проколами. Как говорится, малой кровью. Уже через несколько дней почти полностью восстановился и вернулся к прежней жизни. Конечно, без интенсивных нагрузок пока, но большую часть привычных дел выполнять в состоянии. Считаю это хорошим достижением.

Стаціонар: операції та лікування
Поліклініка для дорослих

вул. Кондратюка, 8

На мапі