Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Загальна хірургія

 
Загальна хірургія - в клініці Медіком, фото

Загальна хірургія в клініці МЕДІКОМ (Київ)

Хірургію можна вважати одним з найдавніших напрямків медицини. Однак правильним буде помітити, що інтенсивний розвиток хірургії почався тільки з середини ХІХ століття і з тих пір її можна назвати найбільш прогресивною областю медицини. У цей час вперше були застосовані ефірний наркоз і антисептичні препарати, що дозволило кардинально вирішити проблему знеболювання і запобігти подальшому запалення рани.

У ХХ столітті рентген і ендоскопія стали тими фундаментальними відкриттями, які дозволили хірургії подолати черговий значимий рубіж. Обидва ці відкриття поклали початок більш досконалим методам діагностики глибоко розташованих внутрішніх органів і розвитку малотравматичних методів хірургічного втручання при лікуванні складних захворювань.

Позначити коло захворювань, які на сьогоднішній день лікуються хірургічним шляхом досить складно – з розвитком галузі їх стає все більше і більше. Загальна хірургія спеціалізується на хірургічному лікуванні захворювань внутрішніх органів черевної порожнини:

 • шлунково–кишкового тракту (ШКТ);
 • печінки;
 • жовчовивідних шляхів;
 • тонкого і товстого кишечника.

Відділення загальної хірургії в клініці МЕДІКОМ обладнано найсучаснішою апаратурою, яка дозволяє провести точну діагностику і забезпечити найбільш щадне втручання в організм пацієнта. Тут дотримано суворе зонування на «стерильні» і «нестерильні» приміщення, що виключає ризик потрапляння нестерильних предметів в операційну зону.

Операція з видалення грижі в клініці МЕДІКОМ

Однієї з найбільш поширених операцій, що проводяться в МЕДІКОМ, є видалення грижі. Це серйозне захворювання, яке ні в якому разі не можна ігнорувати. У клініці проводиться оперативне лікування:

 • Уроджених і придбаних гриж;
 • Післяопераційних і рецидивних гриж;
 • Діастаза прямих м'язів живота.

За своєю локалізації приблизно 2/3 всіх діагностованих випадків складають зовнішні грижі:

 • Пахові;
 • Стегнові;
 • Білій лінії живота;
 • Пупкові.

Для видалення грижі використовуються як традиційні операції з використанням поліпропіленової сітки так і ендоскопічні операції. Перевага віддається малоінвазивному втручанню, при якому застосовуються техніки ТЕР, ТАРР, IPOM.

Також, в клініці практикується лікування гастро–езофагеальної рефлюксної хвороби, яку не вдається вилікувати медикаментозним способом. У цьому випадку проводиться лапароскопічна фундоплікація.

Хірургічне лікування жовчнокам'яної хвороби (ЖКХ)

Жовчнокам'яна (жовчокам'яна) хвороба – поширене захворювання, при якому в жовчному міхурі утворюються камені – кристалізовані жовчні солі або холестерин. Утворенню каменів сприяють застійні явища в жовчовивідних шляхах, а загострення хвороби відбувається при закупорюванні камінням жовчних проток і порушення відтоку жовчі з жовчного міхура. В результаті з'являється сильний біль в правому підребер'ї, нудота і гіркота у роті. При ігноруванні цих симптомів може розвинутися запалення жовчного міхура (холецистит), а в деяких випадках можуть бути вражені дванадцятипала кишка, шлунок, підшлункова залоза.

Основними причинами появи ЖКХ є:

 • Порушення роботи жовчовивідних шляхів (дискінезія);
 • Захворювання підшлункової залози (панкреатит);
 • Малорухливий спосіб життя;
 • Неправильне або нерегулярне харчування;
 • Спадковість;
 • Зайва вага.

Найбільш успішним методом лікування жовчнокам'яної хвороби є видалення жовчного міхура – холецистектомія. Після проведення такої операції організм так само продовжує отримувати необхідну кількість жовчі, тобто функціонує в нормальному режимі.

У клініці МЕДІКОМ видалення жовчного міхура проводиться малоінвазійними методами:

 • Лапароскопічним методом;
 • Методом однопортової (через один прокіл) SILS-холецистектомії.

Як правило, такі операції добре переносяться пацієнтами, а реабілітаційний період мінімальний і протікає без ускладнень.

Видалення апендициту у відділенні хірургії МЕДІКОМ

Гострий апендицит є одним з найпоширеніших причин хірургічного втручання. Характеризується це захворювання різким болем, локалізованою в правій клубовій області живота, також може спостерігатися підвищення температури, нудота, блювота. Запалення апендикса вимагає обов'язкового хірургічного втручання, тому при виникненні симптомів цього захворювання необхідно терміново викликати бригаду «Швидкої допомоги». При підозрі на гострий апендицит не слід приймати ніяких ліків до приїзду лікарів, тому що це може утруднити правильну діагностику.

У відділенні хірургії клініки МЕДІКОМ проводяться операції з видалення апендициту. Операція вибору (найбільш часто використовувана) – лапароскопічна апендектомія, або лапароскопічне видалення червоподібного залишку. У складних випадках використовується діагностична лапароскопія – огляд черевної порожнини через міні-доступи.

Хірургічний центр МЕДІКОМ – лікування і реабілітація

У хірургічному центрі МЕДІКОМ є всі умови для проведення хірургічного лікування найскладніших захворювань як традиційним підходом, так і малоінвазивними методами (лапароскопія). Всі призначення відбуваються після детального обстеження і проведення відповідних аналізів. При необхідності призначаються консультації з профільними фахівцями (гастроентерологом, терапевтом та ін.), з урахуванням загального стану пацієнта.

У відділенні загальної хірургії МЕДІКОМ проводиться весь діапазон планових операцій, а реабілітаційний період проходить під наглядом кваліфікованого медичного персоналу. У клініці обладнані зручні палати, в яких є все необхідне для комфортного перебування пацієнтів.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі клініки за номером телефону:
(044) 503 77 77.

Хірурги Києва

 

Авершин
Валерій Іванович

Головний лікар стаціонарного відділення, лікар – хірург вищої категорії, пластичний хірург, лікар – організатор охорони здоров'я І кваліфікаційної категорії, К.М.Н., доцент

Гаврилов
Григорій Олександрович

Лікар-хірург І категорії, пластичний хірург, лікар-проктолог

Ігнатов
Ігор Миколайович

Завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург вищої категорії, кандидат медичних наук

Корнієнко
Олександр Володимирович

Лікар-хірург вищої категорії, проктолог

Меркотан
Володимир Георгійович

Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії

Счастний
Володимир Михайлович

Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург, флеболог, проктолог, спеціаліст з бариатричної хірургії

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Стаціонар: операції та лікування
Поліклініка для дорослих

вул. Кондратюка, 8

На мапі