Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

   

Скажи мені що ти їси, і я скажу яка в тебе група крові

 
Скажи мені що ти їси, і я скажу яка в тебе група крові
07 вересень 2016

Групи крові людини формувалися поступово, у процесі еволюції. Так, первісні люди харчувалися переважно м'ясом і, відповідно, отримували енергію з тваринного білка. Саме м'ясоїди - володарі першої групи крові (О). До речі, більше 33% населення планети є носіями найдавнішої групи крові.

Друга група крові (А) з'явилася в період, коли люди стали вести більш осілий спосіб життя та займатися землеробством, приручати свійських тварин, освоювати збиральництво і риболовлю. Людей з цією групою крові близько 38%.

Приблизно за 10-15 тисяч років до н.е. почали, з'являтися кочові народи, які були витіснені з родючих земель в степові та гірські райони. Вони навчилися добре пристосовувалися до мінливих умов середовища, приручали тварин, обробляли нові землі, виявляючи кмітливість й творчість. Основною їжею людей з третьою групою крові (В) стали м'ясні та молочні продукти. У сучасному світі таких людей близько 20%.

Найрідкісніша та наймолодша кров у людей з четвертою групою (АВ). Всього 7-8% людей на земній кулі. Кров цієї групи була змушена виробляти стійкість до хвороб груп A і В, але при цьому серед володарів такої крові найбільший відсоток схильностей до злоякісних утворень. Саме цю групу стали називати благородною блакитною кров'ю - стійка до одних недуг, вона могла стати примхливої до найнесподіваніших хворов.

Володарі четвертой групи (АВ) поєднують в своєму меню смакові вподобання представників двох попередніх груп.

В кінці XX століття була розроблена ціла система харчування за групами крові. Крім цього, лікарі-дієтологи та гастроентерологи рекомендують прислухатися до потреб свого організму. І якщо сьогодні він переконливо просить пригостити його шматком м'яса, дайте чого він просить.