Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

   

Чому хворіє волосся?

 
Чому хворіє волосся?
22 травень 2017

Красиве волосся здавна вважається однією з головних принад жінки. Випадання волосся - нормальний процес.

Красиве волосся здавна вважається однією з головних принад жінки. Випадання волосся - нормальний процес. Справа в тому, що кожна волосина має свій цикл життя і, коли приходить час, вона випадає. На добу, в середньому, випадає до 100 волосин. Але якщо ви помітили інтенсивне випадіння волосся, слід звернутися до фахівця. Питаннями діагностики та лікування волосся та шкіри голови займається лікар-трихолог.

Найчастіше головною причиною хвороби волосся є проблеми в організмі людини. Це можуть бути неполадки в роботі імунної, ендокринної систем, центральної нервової системи, шлунково-кишкового тракту і інші. Проблема випадіння волосся ніколи не буває самостійною.  

Косметичні шампуні не допоможуть

Рекламні ролики впевнено переконують жінок, що при випаданні волосся досить купити шампунь і проблема буде вирішена. Справа в тому, що шампунь не проникає трансдермально (тобто в структуру шкіру), відповідно не потрапляє в кровообіг. Відповідно, він ніяк не може вплинути на зростання волоса. Шампунь може вплинути на стан шкіри волосистої частини голови. В цілому, шампуні потрібно підбирати індивідуально і бажано купувати їх в аптеках.

Лікувати волос

Однією з найбільш точних діагностик стану волосся і шкіри голови є мікровідеодіагностіка. До слова, її можна зробити в Печерському підрозділі клініки МЕДІКОМ. Навіть зовні здорове волосся можуть ретельно приховувати потреба в лікуванні. Якщо корінь проблеми волосся криється в самому організмі, то й лікування має бути відповідним, а саме:

- вітамінотерапія (особливо наше волосся «любить» вітамінни групи В);

- місцеві процедури, що стимулюють ріст волосся - мезотерапія, плазмотерапія;

- фізпроцедури – дарсенвалізація, кріомасаж, лазерна терапія.

В цілому, на сьогоднішній день у лікаря-трихолог є достатній арсенал для боротьби з випаданням волосся. З турботою ставтеся до свого волосся, та воно завдячить вам своїм блиском та густотою.