Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

   

Відкрите звернення російських лікарів в Україні до лікарів Російської Федерації

 
Відкрите звернення російських лікарів в Україні до лікарів Російської Федерації
03 березень 2014

Ми, Скуріхін Ігор і Скуріхін Олександр, лікарі з Єкатеринбурга, засновники клініки Медіком – першої та досі однієї з провідних приватних клінік України, етнічні росіяни, які проживають у Києві, наш батько, генерал-майор у відставці Армії Росії, мати – педагог, все життя викладала в російських школах, нині пенсіонери в Україні. Наша рідна мова, як і раніше, російська.

Ми відкрито й відповідально заявляємо, що протягом усього нашого життя і роботи в Україні щодо нас ніколи не було й немає жодних проявів націоналізму ні на Заході, ні на Сході України. В цьому нас цілком підтримують лікарі – громадяни Росії, які працюють у нашій клініці. Ми стоїмо на Майдані пліч-о-пліч із представниками Західної України, Сходу і Криму, за демократичне європейське майбутнє цілісної України.

Ми обурені й засмучені тим, як брехливе російське телебачення показує події в Україні, перекручуючи факти й вигадуючи страшилки про фашизм, «коричневу чуму», «злих бандерівців», які орудують в Україні.

Десятки наших друзів телефонують нам із пропозиціями про допомогу і притулок у Росії. І ми змушені щодня пояснювати, що насправді відбувається в Україні, проводячи для них «політінформацію» по телефону.

Просимо всіх лікарів Росії, інших освічених людей не довіряти тільки російським мас-медіа, а для об'єктивної оцінки ситуації в Україні використовувати українські та світові інтернет-ресурси:

http://liga.net/ , http://www.pravda.com.ua/rus/ , http://censor.net.ua/

Олександр Скуріхін, Ігор Скуріхін