Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

   

МЕДІКОМ бере участь у благодійному проекті «Професія мрії»

 
МЕДІКОМ бере участь у благодійному проекті «Професія мрії»
02 вересень 2015

31 серпня МЕДІКОМ відвідала учасниця благодійного проекту Ксенія. Дівчина мріє отримати професію лікаря. Щоб дізнатися про основи медицини, вона на кілька годин стала «лікарем».

У ролі наставника виступила Тамара Стукало, лікар-терапевт, завідувачка терапевтичного відділення Печерської філії клініки МЕДІКОМ.

Дівчина мала змогу на власні очі побачити лікарняні будні, почути від «колег» про всі проблеми й радості обраного фаху, подивитися на роботу рентгенолога, отоларинголога, педіатра, терапевта та інших спеціалістів. А для поглиблення теоретичних знань про галузі медицини отримала в подарунок ілюстровану медичну енциклопедію.

«Професія мрії» – це благодійний проект, організований дитячим містом професій KidsWill. Учасники проекту – вихованці столичних дитячих будинків та інтернатів. У центрі уваги історії про їхні плани на майбутнє, про бажану професію і про кумирів, на яких вони хочуть бути схожими, коли виростуть. Десять таких історій реалізовано вже до початку нового навчального року: діти провели один день на омріяній роботі у товаристві дорослих професіоналів – відомих та успішних фахівців.

Заключною частиною проекту стане фестиваль «День незнань», який відбудеться 4 вересня у торгово-розважальному центрі "ART Mall". Цього дня презентують великий фотозвіт проекту. На відкриття виставки запрошено 200 дітей із соціально незахищених верств населення. Вони зможуть безкоштовно погратися на всіх інтерактивних майданчиках і атракціонах дитячого міста професій KidsWill, поспілкуватися із зірковими гостями, послухати концерт молодих виконавців, а також потанцювати на святковій дискотеці.

Упродовж фестивалю буде зібрано кошти на навчання для дітей – героїв проекту – з тієї спеціалізації, яку вони оберуть.