Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

   

Який з видів спорту безпечний для Вас?

 
Який з видів спорту безпечний для Вас?
22 серпень 2015

Розроблені пакети «БЕЗПЕЧНИЙ СПОРТ» для дітей та дорослих. В пакет врахована ЗНИЖКА 15%. Усього ПІВТОРИ ГОДИНИ займе необхідне обстеження на сучасному обладнанні та заключна консультація професійного кардіолога.

У вересні діти знову  розпочинають заняття фізкультурою у школі, а  також  у спортивних секціях. Дорослі повертаються до регулярних тренувань у фітнес клубах та плавальних басейнах. Традиційно відомо, що цим ми зміцнюємо свій організм, стаємо витривалішими, менше піддаємося ризику захворіти застудними та іншими захворюваннями. Однак, треба бути впевненим, що спорт принесе тільки користь, а не шкоду.

Який вид спорту є оптимальним саме для Вас? Який обсяг фізичних навантажень максимально можливий для Вашої дитини? Чи є у Вас або у членів Вашої родини ПРОТИПОКАЗАННЯ до занять спортом? Приходьте до нас, наші компетентні лікарі  нададуть відповіді на ці та інші запитання.

Телефонуйте у МЕДІКОМ за тел.5037777 (цілодобовий колл-центр), докладніше інформація на нашому сайті http://medikom.ua/adult/cardiologist/paket_bezopasnyy_sport/