Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

   

Як позбутися ожиріння

 
Як позбутися ожиріння
21 березень 2016

Насамперед слід визначитися щодо поняття надмірної ваги. Один із найпростіших і найпоширеніших способів обчислення надмірної ваги – це індекс Кетле, або індекс маси тіла. Для його встановлення вагу людини, виражену в кілограмах, слід поділити на зріст, виражений у метрах і піднесений до квадрата. Формула ІМТ = М(кг):Н2(м), де М – маса тіла, Н – зріст.

Якщо вийде число менше 25 – це норма, якщо більше 25, але менше 27 – це надлишкова маса тіла, але ще не ожиріння, а от якщо більше 27 – це вже ожиріння.

Існує безліч способів схуднення й корекції ваги. Але коли всі методи виявляються неефективними, звертаються по допомогу до пластичних хірургів.

Пластичною хірургією, мабуть, нікого вже не здивуєш. А як щодо встановлення внутрішньошлункового балона? Цей метод українські лікарі почали застосовувати наприкінці 1990-х рр.

Суть методу полягає у виключенні з травного об’єму шлунка 500–700 мл (об’єм наповненого балона) і в повільній, за рахунок клапанного ефекту, евакуації вмісту шлунка в травну трубку зі зменшенням кількості засвоєної їжі.

Інтрагастральний (внутрішньошлунковий) балон вводять через рот під контролем гастроскопа, операція може здійснюватися під загальним знеболенням або із застосуванням аплікаційної анестезії. Балон видаляють через 4–6 місяців. Операцію з вилучення балона здійснюють за допомогою спеціальних пристроїв через інструментальний канал гастроскопа під наркозом задля захисту трахеї від шлункового вмісту. Час перебування пацієнта в клініці при встановленні й видаленні балона зазвичай становить 6–12 годин.

Завдяки цьому методу надлишкова маса тіла зменшується від 30 до 50%; за умови дотримання рекомендацій щодо раціонального харчування та рухового навантаження показник зниження надлишку маси тіла може бути істотно збільшений.

Зазначену процедуру з 2005 р. успішно виконують фахівці Центру ожиріння клініки Медіком.

Детальніше http://medikom.ua/stacionar/hirurgiya_ojireniya/