Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

   

Шукаєте варіанти лікування за кордоном?

 
Шукаєте варіанти лікування за кордоном?
27 березень 2017

Коли мова йде про лікування за кордоном у більшості з нас, як правило, виникають асоціації з двома країнами – Німеччиною та Ізраїлем.

В останнє десятиліття активно розвивається медичний туризм з Фінляндією. Чому сприяє не тільки високий професіоналізм фінських лікарів, високий рівень медицини і приваблива вартість лікування, а й державна політика в сфері медицини, а також лояльність Фінського посольства у видачі віз для медичних туристів.

У 2009 році в Києві відкрилася компанія AMBER LIFE – медичний оператор по організації лікування в Фінляндії. На сьогоднішній день це єдина в Україні компанія, яка надає всі послуги з організації лікування в Фінляндії для українських пацієнтів.

Наш партнер AMBER LIFE 21-22 квітня 2017 року організовує в клініці МЕДІКОМ Дні фінської медицини. Протягом двох днів прийом будуть вести одні з кращих лікарів фінської клініки Aava – дитячий ортопед і ортопед-травматолог, нейрохірург.

Пацієнти МЕДІКОМ зможуть не тільки отримати консультації фахівців, а й дізнатися більше інформації про можливості лікування в Фінляндії, зокрема в клініці Aava, від головного лікаря клініки Айна Ребайна.

До слова, Айн чудово володіє російською мовою, тому що він виріс і закінчив медичний університет в Талліні. Консультації Айна будуть позбавлені не тільки комунікативного бар'єру, але і плати за них.

Подробиці за номером телефону: 044 585-31-88 або 050 383-97-11 (представник AMBER LIFE)

e-mail: info@amberlife.com.ua

сайт: www.amberlife.ua