Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

   

Фототерапія новонароджених

 
Фототерапія новонароджених
01 груд 2015

МЕДІКОМ надає своїм пацієнтам змогу орендувати медичний апарат фототерапії BiliBlanket Plus для лікування жовтяниці новонароджених удома. Оскільки новонароджена дитина потребує особливого догляду, система фототерапії BiliBlanket Plus – це не тільки ефективний, а й зручний засіб зниження рівня білірубіну.

Порівняно з традиційними лампами фототерапії BiliBlanket Plus має такі переваги:

Безпека застосування лампи

Конструкція системи дає змогу сумістити два види променів, зеленого і синього світла. Тож вона «світить» холодним бірюзовим світлом, що унеможливлює перегрівання поверхні тіла дитини і зневоднення організму. У зв'язку з цим немає потреби прикривати дитячі оченята захисної пов'язкою.

Простота керування

Оскільки до системи входить таймер, який визначає тривалість процедури, і термостат безпеки, що автоматично контролює інтенсивність світлового випромінювання, процедура не потребує особливих професійних навичок.

Легкість і компактність медичного приладу

Переносне джерело світла (важить трохи більше від трьох кілограмів), а також легка, гнучка фіброоптична подушка надають безперешкодний доступ до пацієнта під час застосування вдома.

Якщо у Вашої крихітки почалася жовтяниця, за якої необхідна фототерапія, будьте певні: наша клініка подбає про безпечність цієї процедури.

Вартість послуги – 1419 грн/доба.

По детальну інформацію звертайтеся до нашого call-центру, що працює цілодобово, за телефоном: (044) 503 77 77.