Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

   

Біопсія: де робити дослідження?

 
Біопсія: де робити дослідження?
22 листопад 2016

Біопсія - це діагностичний метод, який полягає в прижиттєвому зборі патологічно змінених клітин або ділянок тканин.

Даний метод виступає додатковим до інших видів діагностики, результатів яких виявилося недостатньо для встановлення точного діагнозу.

Лікарі клініки МЕДІКОМ обов'язково рекомендують здати аналізи на біопсію при наявності підозр на розвиток онкологічної патології, при розвитку аутоімунних захворювань щитовидної залози, запальних процесів кишечника і при виявленні хронічних гепатитів.

Точні результати біопсії можна отримати при дослідженні новоутворення, органу або ж його частини, фрагментів тканини або клітин. Залежно від ступеня доступності зони обстеження, при проведенні діагностики додатково можуть використовуватися апарати ультразвукової діагностики, рентген або ендоскоп.

Для клієнтів медичного центру МЕДІКОМ доступна біопсія органів різних систем і структур:

  • кісткової тканини і кісткового мозку;
  • молочної залози;
  • шийки матки та ендометрію;
  • ниркової або печінкової тканини;
  • слизової оболонки органів шлунково-кишкового тракту;
  • лімфатичних вузлів;
  • зовнішніх шкірних покривів і шкірних новоутворень;
  • щитовидної залози та ін.

Як проводиться біопсія в клініці МЕДІКОМ?

Стандартна і термінова біопсія проводиться амбулаторно в умовах поліклініки. Технологія проведення біопсії полягає у виконанні проколу мінімальної локалізації на поверхні шкіри і введенні біопсійної голки для взяття зразка тканини або клітин під візуалізаційним контролем. Для отримання достовірних і точних результатів фахівець зазвичай бере кілька зразків. На фінальному етапі лікар зупиняє кровотечу і накладає стерильну пов'язку. Отриманий матеріал відправляється для досліджень в лабораторію.

Біопсія в Києві: особливості процедури

Сучасне медичне діагностичне обладнання клініки МЕДІКОМ дозволяє провести ефективні і високоточні функціональні і лабораторні дослідження різних органів і систем. У більшості випадків обстеження не приносять дискомфорту пацієнтам і є повністю безболісними. При наявності особливих показань може знадобитися проведення досліджень, які передбачають малоінвазивне хірургічне втручання, проте значення діагностики повністю виправдовує будь-які хворобливі відчуття. 

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі клініки за номером телефону: (044) 503 77 77.