Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Скринінг слуху новонароджених

 

Кваліфікована перевірка слуху новонароджених дітей

Однією з найбільш поширених патологій новонароджених є всілякі порушення функцій органів слуху, які згубно впливають на сприйняття навколишнього світу і подальший розвиток немовляти. Подібні розлади можуть формуватися у дітей в момент народження, у внутрішньоутробному періоді або ж під час проходження інтенсивної терапії. Діагностика слуху у дітей грудного віку не входить до переліку обов'язкових програм, тому її проведення лягає на плечі батьків. Якісно і оперативно протестувати слух новонародженого пропонує клініка МЕДІКОМ.

Значення діагностичної процедури

Скринінг дозволяє своєчасно виявити зниження слуху і дефекти розвитку слухових органів. Лікар-сурдолог призначає комплексне обстеження і розробляє програму медичної реабілітації слуху новонародженого.

Особливими показаннями для скринінгу слухових здібностей є інфекційні захворювання або прийом токсичних медикаментів під час вагітності, патології розвитку голови і лицьових структур, народження раніше терміну, вроджені генетичні аномалії та ін.

Як відбувається тест слуху новонароджених дітей?

Стандартне дослідження на наявність відхилень функцій органів слуху у немовлят включає в себе два види діагностики, які відрізняються між собою цілями і технологією проведення:

  1. Отоакустична емісія передбачає установку в порожнину вушної раковини компактного навушника, який має різні датчики (мікрофон і телефон). Телефон посилає звуковий сигнал, сприйняття якого здоровим вухом фіксується мікрофоном.
  2. Комп'ютерна аудіометрія використовується для отримання інформації про коректність сприйняття мовних зворотів мозковими структурами. Даний метод полягає в установці навушника з телефоном, на який відправляються звуки різної гучності. Подальша реєстрація мозкових реакцій відбувається через одноразові електроди.

У чому полягає скринінг тест в клініці МЕДІКОМ?

Фахівці клініки МЕДІКОМ впровадили комплексну програму, щоб перевірити слух у новонароджених і дітей до 3 років. Методика дозволяє виявити дефекти в усіх структурах органів слуху. Програма перевірки слуху немовлят включає в себе ряд швидких, результативних і безболісних процедур, для яких призначений апарат для перевірки слуху «GN Otometrics».

Тривалість стандартної діагностичної маніпуляції не перевищуватиме 5 хвилин: немовля не відчує ніякого дискомфорту або занепокоєння. Переважно під час скринінгу маленькі пацієнти перебувають у стані сну, тому сурдологи можуть проводити діагностику як в клініці так і вдома.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі клініки за номером телефону:
(044) 503 77 77.

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55