Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Фізіотерапія

 
Фізіотерапія - в клініці Медіком, фото

Лікування фізіотерапією в клініці МЕДІКОМ

Фізіотерапія - один з найбільш безпечних методів впливу на організм, тому з успіхом застосовується при лікуванні різних дитячих захворювань. Фізіотерапевтичні процедури надають лікувальний ефект в першу чергу не медикаментозними засобами, а фізичними факторами - ультразвуком, ультрафіолетовим або високочастотним випромінювання, струмом, магнітними полями та ін. Лікування фізіотерапією рекомендують при багатьох захворюваннях, при цьому воно може виступати як основную, так і допоміжною формою терапії.

Дитяча фізіотерапія - ефективна допомога в лікуванні

Комплексне лікування із застосуванням фізіотерапії дозволяє підвищити ефективність терапії більшості серйозних дитячих захворювань, а також прискорити одужання і уникнути ускладнень. Процедури слід проходити лише визначеним курсом, в якому фізіотерапевт чітко прописує кількість і тривалість сеансів терапії.

Дитяча фізіотерапія в клініці МЕДІКОМ заснована на власних ефективних методиках лікування захворювань:

  • ЛОР - органів. Лікування гаймориту, отиту, тонзиліту в гострій і хронічній формі включає в себе вплив на хворий орган лазером або ультразвуком, при необхідності може призначатися електрофорез. В результаті відбувається усунення центрів запалення і зменшення больового синдрому, стимуляція місцевого імунітету під впливом фізіотерапевтичних процедур.
  • Органів дихання. Лікування дітей з бронхітом, в гострій і хронічній формі, пневмонією, бронхіальною астмою проходить із застосуванням ультразвукового випромінювання на область грудної клітини та магнітотерапії (при пневмонії), інгаляції, електрофорезу з бішофітом полтавським, може застосовуватися світлотерапія (поляризована або лазерна). В результаті полегшується відходження мокроти, усуваються спазми, з'являється можливість уникнути переходу до хронічної стадії, поліпшується загальний стан дитини.
  • Опорно-рухового апарату. Показаннями до лікування може служити дисплазія тазостегнових суглобів, плоскостопість, переломи і удари кінцівок, розтягнення зв'язок, реабілітаційний період після травм. В кожному окремому випадку дитячий фізіотерапевт призначає ретельно підібраний курс процедур, що сприяє найбільш ефективному лікуванню. Використовується магнітотерапія, електростимуляція м'язів.
  • Захворювань шлунково-кишкового тракту (ШКТ) і сечового міхура. При лікуванні захворювань ШКТ застосовується магнітотерапія і світлотерапія (лазером або поляризованим світлом), а при лікуванні проблем з сечовим міхуром фізіотерапевтичні процедури включають електростимуляцію і зовнішню магнітотерапію.
  • Простудних захворювань. Фізіотерапія для дітей, часто страждаючих простудними захворюваннями, проходить за спеціальною методикою «Стимул імуно» і спрямована на стимулювання імунної системи і підвищення опірності організму дитини до різних інфекцій. Покращує адаптивні механізми дитячого організму. Може застосовуватися при лікуванні дітей від 1 року. Рекомендована до профілактичного застосування в осінньо-зимовий період або перед початком відвідування дитячих установ.

Послуги фізіотерапевта в клініці МЕДІКОМ

Інгаляції, пневмомассаж, прогрівання добре переносяться маленькими пацієнтами та викликають тільки позитивні емоції у малюків. Всі процедури абсолютно безпечні і безболісні.

Послуги фізіотерапевта в клініці МЕДІКОМ (Київ) надає кваліфікований лікар-фізіотерапевт. Під час процедур використовується тільки сучасна апаратура. Усе разом це дає гарантію ефективного і швидкого лікування вашої дитини.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі клініки за номером телефону: (044) 503 77 77.

Лікарі

 

Попова
Тамара Вікторівна

Лікар-фізіотерапевт вищої категорії

Вартість консультацій,
аналізів і послуг

 
На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється
Послуга Вартість
Діадинамічні струми (ДДТ) (1 процедура) 149 грн
Електротерапія струмами Треберта (1 процедура) 249 грн
Лазеропунктура (1 процедура) 439 грн
Лазеротерапія (1 зона) 319 грн
Лікування струмами TENS (черезшкірна електронейростимуляція) (1 процедура) 349 грн
Магнітотерапія зовнішня (1 процедура — 20 хв.) 269 грн
Ультразвук (1 зона) 249 грн
Ультразвукова терапія тригерних точок (1 сеанс) 439 грн
УФО (1 зона) 209 грн
Фонофорез (1 зона) 299 грн
 

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі