Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Медогляд перед ВНЗ - 086-у

 
Медогляд перед ВНЗ - 086-у - в клініці Медіком, фото

Де отримати медичну довідку 086-у?

Зарахування в державні та комерційні навчальні заклади різного рівня акредитації можливо виключно за умови виконання всіх вимог: успішна здача екзаменаційних тестів, надання документації про освіту і стан здоров'я. Для всіх освітніх закладів підходить універсальна медична довідка за формою 086-у, яка дозволяє деталізувати інформацію про стан здоров'я на підставі різних методів діагностики і консультування лікарів.

Отримання довідки 086-у в медичному центрі МЕДІКОМ

Клініка МЕДІКОМ пропонує пацієнтам значну кількість комплексних програм медичних обстежень, одна з яких орієнтована на абітурієнтів різних навчальних закладів. Майбутні студенти можуть пройти комплексне обстеження в індивідуальному порядку і здати всі необхідні аналізи протягом двох днів. Пацієнти мають можливість самостійно спланувати алгоритм проходження всіх етапів обстеження, вибрати відповідний час.

Багато студентів сприймають обстеження в якості марної формальності, однак для багатьох молодих людей – це можливість отримання достовірних відомостей про стан здоров'я. Кожна консультація передбачає ретельний огляд і здачу всіх необхідних аналізів.

Важливими перевагами оформлення медичної довідки для вступу до ВНЗ в поліклініці МЕДІКОМ є гарантія якості всіх оглядів і досліджень, найкоротший термін отримання медичного висновку, а також можливість отримання знижки на проходження комплексного медичного огляду.

Як пройти огляд для довідки 086-у в центрі МЕДІКОМ?

Медогляд перед вступом до ВНЗ включає в себе профілактичні огляди лікарів вузької спеціалізації, здачу лабораторних аналізів і проходження інструментальних досліджень. Студенти в обов'язковому порядку повинні відвідати наступних фахівців:

  • Хірург;
  • Ортопед;
  • Отоларинголог;
  • Кардіолог;
  • Офтальмолог;
  • Невролог;
  • Гінеколог або уролог.

Для деталізації відомостей про стан здоров'я лікарі призначають здачу лабораторних аналізів (загальний аналіз крові та сечі, аналіз на рівень глюкози в капілярній крові) і проходження інструментальної діагностики (електрокардіографія, рентген легенів, ехокардіографія). Заключним етапом комплексного медичного огляду є консультація терапевта чи педіатра, який аналізує отримані дані і видає медичну довідку 086-у.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі клініки за номером телефону:
(044) 503 77 77.

Програми, комплексні рішення, пакети послуг

 
На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється
* Програма "Медогляд перед ВНЗ" для хлопців
* Програма "Медогляд перед ВНЗом" для дівчат
* Програма "Огляд перед ВНЗом" для дівчат до 18 років
* Програма "Огляд перед ВНЗом" для хлопців до 18 років
 

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі