Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Попович Світлана Михайлівна - Лікар-педіатр першої категорії

Попович

 
Світлана Михайлівна
Лікар-педіатр першої категорії
«Не нашкодь!»

Профайл лікаря

Медичний стаж: 13 років, у Медіком - із 2013 року

Має багаторічний досвід спостереження за дітьми з моменту народження, такими, що часто хворіють. Вакцинація дітей і дорослих. Діагностика і лікування дітей із різними соматичними та інфекційними захворюваннями. Бере активну участь у конгресах педіатрів України.

Сертифікована організацією ЮНІСЕФ з актуальних питань безпеки та ефективності вакцинопрофілактики.

 

Сертифікати лікаря:

Напрями роботи лікаря

Відгуки про лікаря

 

Очень довольны доктором Попович Светланой Михайловной. Делаем все прививки у нее с рождения ребенка и наблюдаемся по болезням также. Изначально мне сказали после рождения ребенка, что нужно найти толкового педиатра и наблюдаться у него постоянно, так вот мы собираемся и далее наблюдаться у этого дорого. Ребенку нравится общаться с этим доктором и мне тоже, он практически никогда не плачет у нее, идет на контакт. каждый раз на приеме, я получаю ответы на все свои вопросы, и советы, как кормить, и что делать. Доктор советовала мне также прививки, которые не входят в календарь прививок в Украине, а именно прививку от ротавирусных инфекций, и я рада, что согласилась их сделать, так как ребенок заболел ротавирусом и легко его перенес, проблем не было с ним. В общем всей семьей довольны этим доктором, через пару недель придем на плановую прививку Инфанрикс.

Екатерина
08.11.2016

Уважаемая Екатерина!

Большое Вам спасибо за теплые слова благодарности в адрес Светланы Михайловны Попович.

Крепкого здоровья Вам и Вашим деткам!

 

Була на прийомі у Вашій клініці перший раз. Потрапила до Світлани Михайлівни. Дуже задоволена консультацію. У нас була планова вакцинація. 1. Лікар повністю оглянула дитину, провела антропометрію. 2. Відповіла на всі мої запитання ( а я прийшла з блокнотом питань). 3. Досить інформативно і професійно розповіла про вакцинація (яку я прийшла робити), в мене були сумніви щодо деяких моментів, зокрема періоди між однаковими. На моє прохання, де написано і чим керуватися заклад, лікар спокійно підняла положення міністерства і все мені дала прочитати. 4. Похвалила мене, що я не просто роблю прививки, а цікавлюся і веду діалог з лікарем. Я залишилась дуже задоволена від візиту. Наступного разу тільки до неї.

Алена
09.06.2016

Шановно Олено!

Дуже дякуємо Вам за добрі слова та високу оцінку професіоналізму лікаря Світлани Михайлівни Попович. 

Від щирого серця бажаємо Вам та вашій дитині міцного здоров'я та всього найкращого! 

 
Попали к Светлане Михайловне случайно, осталась довольна как специалистом (оценка обычного обывателя без мед.образования). Не назначает лишнего, вопросы по существу. Спасибо за информацию по вакцинопрофилактике - ясно, доступно, без воды :)
Товарищам, для которых обязательны назначения из шести препаратов при малейшем чихе - не ходите)))))будете не довольны и напишите негативный отзыв)))
Своего сына буду водить к ней на прием и пока только к ней.
Ольга
24.02.2016
 

Доброго дня,
клінікою дуже задоволена. АЛЕ лікарем Попович ні. Мала негативний досвід ще в клініці Наш доктор. Бачу і тут найбільше таких відгуків.
Була здивована її появою у Вас.

Оксана
11.02.2016

Уважаемая Оксана, добрый день

Благодарю за отзыв на нашем сайте. Действительно Попович С.М. работает в нашей клинике, и если у Вас есть претензии к ее работе, буду рад их слышать.

Если у Вас остался негативный опыт работы с ней, такое может быть, обратитесь к другим нашим врачам.

Желаю быть здоровыми всей Вашей семье,

С уважением,

Татаркин Денис Алексеевич

 
Показати ще
відгуків
Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі