Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Кравцова Ганна Костянтинівна - Лікар-педіатр, дитячий імунолог першої категорії

Кравцова

 
Ганна Костянтинівна
Лікар-педіатр, дитячий імунолог першої категорії
«Хвороба — це наслідок. Головне — профілактика: знайти причину і запобігти наслідкам»

Профайл лікаря

Медицинский стаж: 13 років, у Медіком - із 2012 року

Комплексний підхід до лікування дітей, які часто хворіють; захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів, гострі, хронічні та рецидивуючі; алергічні захворювання та стани; дитячі інфекційні захворювання; вірусні інфекції; захворювання ШКТ; гельмінтози. Лікування дітей від 0 до 18 років. Вакцинація, індивідуальний підхід до неї.

Стратегія лікування:

Дитячий організм — саморегулювальна система. Іноді його варто просто перестати лікувати, і він одужує. Індивідуальний підхід до кожної дитини та її мами.

Наукові праці:

Представлена до захисту робота претендента на кандидатську дисертацію на тему «Стан загальної резистентності організму та корекція його порушень у дітей з рецидивуючими бронхітами». Науковий керівник: д.м.н. проф. В. Ф. Лапшин. ДУ ІПАГ АМН України.

Конференції та тренінги:

Учасниця I щорічного гастроентерологічного тижня; щорічної конференції «Актуальні питання алергології для практикуючих лікарів»; науково-практичної конференції з міжнародною участю «Проблемні питання метаболічних порушень у дітей та підлітків»; доповідачка сателітного симпозіуму «Сучасні аспекти застосування пробіотиків у педіатрії»; учасниця V наукового симпозіуму з міжнародною участю «Діагностика і лікування первинних імунодефіцитів у дітей»; постійна учасниця щорічного Конгресу педіатрів в Україні.

Напрями роботи лікаря

Відгуки про лікаря

 

Анна Константиновна - замечательный доктор и прекрасный добрый человек, кстати с отличным чувством юмора. Первый раз попали к ней случайно, я очень переживала. Теперь вожу детей только к этому доктору. Рекомендую

22.03.2017
22.03.2017
Уважаемая Ольга!
Благодарим Вас за высокую оценку профессионализма и человеческих качеств доктора Анны Константиновны Кравцовой.
Крепкого здоровья Вам и Вашим близким.
 
Нас Анна Константиновна вывела из ужасного стафилокока за 25 дней без единого антибиотика, при том что ребёнку было 4месяца. Мы благодарны ей за внимание и заботу. Очень ценим!!!
17.06.2015
 

Отличный специалист, могу сказать только спасибо за все советы!

13.09.2012
 

Нас ведёт врач педиатр Кравцова Анна Константиновна. Мы очень довольны! Однажды нежелательный случай заставил нас обратиться в государственную клинику, и после чего ноги моей там больше не было! Это ужас! Бедные дети! Стоять в очередях-это сплошной удар по нервной системе. А туалеты?! Ну как так можно не любить маленьких детей? После чего я прихожу на консультацию только в частную клинику, где очередей нет, туалеты хорошие и никто не чихает на твоего ребёнка. И все разговоры о том, что это дорого-миф. За осмотр и консультацию с нас иногда вообще не берут ни копейки.

27.01.2012
 

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі