Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Кравцова Ганна Костянтинівна - Лікар-педіатр, дитячий імунолог першої категорії

Кравцова

 
Ганна Костянтинівна
Лікар-педіатр, дитячий імунолог першої категорії
«Хвороба — це наслідок. Головне — профілактика: знайти причину і запобігти наслідкам»

Профайл лікаря

Медицинский стаж: 13 років, у Медіком - із 2012 року

Комплексний підхід до лікування дітей, які часто хворіють; захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів, гострі, хронічні та рецидивуючі; алергічні захворювання та стани; дитячі інфекційні захворювання; вірусні інфекції; захворювання ШКТ; гельмінтози. Лікування дітей від 0 до 18 років. Вакцинація, індивідуальний підхід до неї.

Стратегія лікування:

Дитячий організм — саморегулювальна система. Іноді його варто просто перестати лікувати, і він одужує. Індивідуальний підхід до кожної дитини та її мами.

Наукові праці:

Представлена до захисту робота претендента на кандидатську дисертацію на тему «Стан загальної резистентності організму та корекція його порушень у дітей з рецидивуючими бронхітами». Науковий керівник: д.м.н. проф. В. Ф. Лапшин. ДУ ІПАГ АМН України.

Конференції та тренінги:

Учасниця I щорічного гастроентерологічного тижня; щорічної конференції «Актуальні питання алергології для практикуючих лікарів»; науково-практичної конференції з міжнародною участю «Проблемні питання метаболічних порушень у дітей та підлітків»; доповідачка сателітного симпозіуму «Сучасні аспекти застосування пробіотиків у педіатрії»; учасниця V наукового симпозіуму з міжнародною участю «Діагностика і лікування первинних імунодефіцитів у дітей»; постійна учасниця щорічного Конгресу педіатрів в Україні.

Напрями роботи лікаря

Відгуки про лікаря

 

Анна Константиновна - замечательный доктор и прекрасный добрый человек, кстати с отличным чувством юмора. Первый раз попали к ней случайно, я очень переживала. Теперь вожу детей только к этому доктору. Рекомендую

Ольга Гупало
22.03.2017
22.03.2017
Уважаемая Ольга!
Благодарим Вас за высокую оценку профессионализма и человеческих качеств доктора Анны Константиновны Кравцовой.
Крепкого здоровья Вам и Вашим близким.
 
Нас Анна Константиновна вывела из ужасного стафилокока за 25 дней без единого антибиотика, при том что ребёнку было 4месяца. Мы благодарны ей за внимание и заботу. Очень ценим!!!
Ирина
17.06.2015
 

Отличный специалист, могу сказать только спасибо за все советы!

Елена
13.09.2012
 

Нас ведёт врач педиатр Кравцова Анна Константиновна. Мы очень довольны! Однажды нежелательный случай заставил нас обратиться в государственную клинику, и после чего ноги моей там больше не было! Это ужас! Бедные дети! Стоять в очередях-это сплошной удар по нервной системе. А туалеты?! Ну как так можно не любить маленьких детей? После чего я прихожу на консультацию только в частную клинику, где очередей нет, туалеты хорошие и никто не чихает на твоего ребёнка. И все разговоры о том, что это дорого-миф. За осмотр и консультацию с нас иногда вообще не берут ни копейки.

Валерий Вал Супруненко
27.01.2012
 
Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі