Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Гайструк Тетяна Миколаївна - Лікар-педіатр першої категорії, гастроентеролог

Гайструк

 
Тетяна Миколаївна
Лікар-педіатр першої категорії, гастроентеролог
«Турботливий і уважний лікар - здоров'я надовго»

Профайл лікаря

Стаж роботи: 18 років, у Медіком - із 2016 року

Лікування: надання невідкладної допомоги дітям з ГРВІ, високою температурою, блювотою, своєчасна діагностика невідкладних станів і синдромів, що супроводжують ГРВІ.

Лікування і спостереження дітей із захворюваннями верхніх і нижніх дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту. Спостереження, ведення і лікування дітей до року. Консультації щодо раціонального вигодовування, підбір дієти, рекомендації по раціональному харчуванню та дієтах при різних станах, по раціональному харчуванню дітей різного віку. Ведення дітей з функціональними порушеннями травлення, підбір сумішей для штучного вигодовування.

Стратегія: призначення необхідних і сприятливих для дітей методів обстеження і лікування. Індивідуальний підхід до кожної дитини.

Відео про лікаря

Напрями роботи лікаря

Відгуки про лікаря

 
Очень приятный и хороший врач. Ходим только к Татьяне Николаевне уже три года. Очень внимательная и отзывчивая. Спасибо большое.
04.10.2018
 
Очень приятный педиатр, ходим с самого рождения уже два года. Очень внимателтная, компетентна в любом вопросе. Вторую дочурку только к ней поведем.
10.07.2018
 
Добрый день! Сегодня ездили в клинику Медиком на вакцинацию.Обслуживание на высшем уровне. Врач педиатр просто потрясающая женщина. Человечек своего дела.Внимательная,доброжел
24.02.2018
 

Обращаемся к Татьяне Николаевне касательно вопросов здоровья наших троих детей уже почти 4 года. В Медиком перешли за ней из Добробута. Благодарны доктору за профессионализм, отзывчивость, внимательность, сопутствующие лечению рекомендации по питанию и вакцинации, доброжелательное отношение к детям и умение успокоить родителей!

22.03.2017
23.03.2017

Уважаемая Анастасия!

Благодарим Вас за высокую оценку профессионализма доктора Татьяны Николаевны Гайструк.

Крепкого здоровья Вам и Вашим деткам!

 
Показати ще
відгуків

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі