Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Масаж

 
Масаж - в клініці Медіком, фото

Масаж для дітей - лікування і зміцнення організму

Цілюща дія масажу на організм відома вже тисячі років. Він допомагає відновлюватися, стимулює роботу внутрішніх органів і нервової системи, покращує обмінні процеси в організмі. Саме тому ця процедура так важлива для дітей, починаючи з самого раннього віку. У перший рік життя малюк активно розвивається і росте, додаючи в зростанні до 35 см, і збільшуючи вагу в 2-3 рази. У цей час так само активно продовжують формуватися внутрішні органи і системи дитини. Масаж для дітей є додатковою підтримкою, яка допоможе маленькому організму розвиватися правильно як у фізичному, так і в психічному плані. Корекція роботи опорно-рухового апарату, нормалізація м'язового тонусу, стимулювання центральної нервової системи (ЦНС) і зміцнення імунної системи - це далеко не повний перелік всіх корисних властивостей дитячого масажу.

Дитячий масажист в клініці МЕДИКОМ

Молоді батьки не завжди розуміють, навіщо потрібен масаж дітям до року, або ж помиляються в переконанні, що вони і самі можуть виконати цю процедуру немовляті. Вважаємо важливим нагадати, що непрофесіонал може не тільки неправильно зробити масаж, а й нашкодити малюкові. Дитячий організм - дуже тендітна і нестабільна система і без професійних знань дуже складно працювати з нею правильно. Дитячий масажист - це фахівець, який володіє всіма необхідними знаннями та навичками роботи з ніжним дитячим організмом.

Дитячі масажисти в клініці МЕДІКОМ працюють разом з педіатрами, ортопедами, дитячими неврологами. Це допомагає максимально коректно призначити маніпуляції, які зроблять лікування малюка найбільш ефективним. Курс масажу можна пройти як у нас в клініці, так і викликати дитячого масажиста додому.

Ми працюємо з такими діагнозами, як:

  • ДЦП;
  • кривошия, м'язовий тонус;
  • парез Ерба;
  • сколіоз та інші порушення постави;
  • плоскостопість, клишоногість;
  • пупкова грижа;
  • дисплазія тазостегнових суглобів;
  • різні патології нервової системи;
  • гіпо- та гіпертонус.

Масаж і гімнастика для дітей - що це і для чого вони потрібні

Масаж і гімнастика для дітей - це комплекс маніпуляцій, який можна застосовувати з самого раннього віку, тому що всі органи і життєві системи дітей дуже сприйнятливі до стимуляції через шкіру. У перші дні і тижні життя малюка легкі погладжуючі рухи мами виконують функцію легкого масажу, але, починаючи з другого місяця життя дитини, вплив має бути більш інтенсивним і професійним, тому цю процедуру повинен виконувати масажист.

Масаж дитині 1 року життя сприяє кращому розвитку дрібної моторики і рухових функцій організму, стимулює розвиток нервової системи і надає тонізуючу дію на кору головного мозку. Такий комплексний вплив на організм, що росте допомагає дитині швидше розвиватися і рости здоровим. Посилення кровотоку в організмі при масажі позитивно впливає на роботу внутрішніх органів і серцево-судинної системи, покращує обмін речовин і зміцнює імунітет.

Дитячий профілактичний масаж (гімнастика) практично не має протипоказань. Але, тим не менш, ми нагадуємо батькам, що курс повинен призначатися після консультації з педіатром або ж іншим дитячим фахівцем (неврологом, хірургом, ортопедом та ін.). Оптимальна кількість курсів профілактичного масажу - 3-4 курси на рік, по 10 сеансів в кожному.

Лікувальний масаж для дітей необхідний у випадках ослаблення функції опорно-рухової системи, плоскостопості, дисплазії тазостегнових суглобів та інших захворювань. Також при нервозності або хронічних захворюваннях масажист допоможе дитині впоратися з недугою або ж полегшити біль. Лікувальний масаж призначається відповідно до діагнозу і повинен виконуватися тільки професійно. Кількість курсів в даному випадку залежить від діагнозу і прогресу в лікуванні.

У багатьох випадках ефект від масажу виявляється вже після третього сеансу - про це говорять численні відгуки батьків наших маленьких пацієнтів. Клініка МЕДІКОМ пропонує послуги дитячого масажиста (Київ) високого професійного рівня.

 

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі клініки за номером телефону: (044) 503 77 77.

Інструктори

 

Воропай
Галина Миколаївна

Спеціаліст із масажу, реабілітолог

Дергільов
Олег Іванович

Спеціаліст з масажу для дітей та дорослих, реабілітолог, інструктор ЛФК

Корольова
Світлана Михайлівна

Спеціаліст з масажу

Курбет
Олексій Сергійович

Фахівець із фізичної реабілітації, масажист, інструктор ЛФК першої категорії

Онищенко
Євгеній Вікторович

Масажист другої категорії

Вартість консультацій,
аналізів і послуг

 
На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється
Послуга Вартість
Виїзд масажиста додому (без вартості масажу) в межах м. Києва 239 грн
Виїзд масажиста додому (без вартості масажу) за межами м. Києва 349 грн
Лікувальний дренажний масаж дітям (1 сеанс) 299 грн
Лікувальний масаж області хребта для дітей (області задньої поверхні шії, спини та попереково-крижової області) 449 грн
Лікувальний масаж при вальгусной установці стоп та гомілки (1 сеанс) 249 грн
Масаж лікувальний і лікувальна фізкультура для дітей до 1 року (1 сеанс) 329 грн
Плавання на дому для дітей (1 сеанс) 219 грн
Розробка посттравматичних змін кінцівок після іммобілізації (1 зона, 1 сеанс) 299 грн
Розробка посттравматичних змін кінцівок після іммобілізації (1 зона, 10 сеансів) 2 429 грн
 

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі