Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Лікувальна фізкультура

 
Лікувальна фізкультура - в клініці Медіком, фото

Лікувальна фізкультура для дітей

Лікування дитячих захворювань опорно-рухового апарату, внутрішніх органів, нервової системи зазвичай проводяться шляхом призначення препаратів, медичних маніпуляцій, фізіотерапевтичних процедур і оперативного втручання, але роль ЛФК для дітей та масажу часто недооцінюється.

Що таке ЛФК?

Лікувальна і профілактична фізкультура - це ретельно розроблений комплекс вправ і навантажень, які виконуються в спеціально обладнаному кабінеті за умови правильно поставленого дихання і під контролем інструктора. Схема тренування призначається фахівцем, який враховує форму патології і фізичний потенціал дитини. Фахівці клініки МЕДІКОМ рекомендують відвідувати заняття ЛФК для дітей пацієнтам з наступними симптомами і показаннями:

  • часті рецидиви простудних захворювань;
  • астенічна статура;
  • проблеми з масою тіла;
  • захворюваннями опорно-рухового апарату (плоскостопість, сколіоз, дисплазія кульшового суглоба, кіфоз) і порушення постави;
  • малорухливий спосіб життя;
  • гіперактивність та ін.

Фізкультура для дітей: принципи та методики

Медичний центр МЕДІКОМ запрошує маленьких пацієнтів на індивідуальні та групові заняття з лікувальної та профілактичної фізкультури. Основною метою тренувань є не тільки лікування, відновлення здоров'я і самопочуття, але і нормалізація психоемоційного стану, підвищення настрою і отримання енергетичного заряду. Лікувальна гімнастика для дітей проводиться в ігровій формі із застосуванням сучасних і ефективних методик:

  • Психогімнастика (ігри та етюди для розвитку уваги, образного мислення, зняття емоційної напруги і корекції поведінки);
  • вправи з розвитку дрібної моторики;
  • дихальні техніки;
  • фізична терапія та ін.

Гімнастика для дітей в центрі МЕДІКОМ

Комплекс вправ ЛФК для дітей ретельно розробляється інструктором клініки для кожного пацієнта, або групи, з урахуванням специфіки захворювання, фізичних можливостей та віку. Регулярне відвідування занять сприяє корекції діагностованих захворювань, гармонійному фізичному і психічному розвитку дитини, активізації роботи дихальної та серцево-судинної системи, формування витонченої постави, а також запобігання розвитку патологічних станів.

Дитяча лікувальна фізкультура проходить в спеціально обладнаному кабінеті за принципом регулярності, системності та нарощування навантажень. Стандартне заняття триває близько 60 хвилин і включає в себе всі види навантажень і вправ. Вартість сеансів залежить від форми занять.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі клініки за номером телефону: (044) 503 77 77.

Інструктор

 

Кандзюба
Віра Іванівна

Інструктор із лікувальної фізкультури

Вартість консультацій,
аналізів і послуг

 
На послуги, позначені зірочкою *, знижка постійного клієнта 10% і 15% не поширюється
Послуга Вартість
Лікувальна фізкультура (індівідуальне заняття) (1 сеанс - 60 хв) 479 грн
Лікувальна фізкультура для дітей — групове заняття (1 сеанс — 60 хв.) 219 грн
 

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі