Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Відеоезофагогаст родуоденоскопія (ВЕГДС)

 

Більшість діагностичного обладнання має стандартні технологічні параметри і в нормі розраховане на дорослих пацієнтів, однак діти потребують якісного обстеження не менше дорослих. Для проведення досліджень дітям необхідно не тільки наявність спеціальної техніки, а й особливий підхід до маленьких пацієнтів. Одним з найбільш ефективних і швидких методів дослідження внутрішніх органів є дитяча ендоскопія, проведення якої пропонують фахівці клініки МЕДІКОМ.

Показання і цілі проведення ендоскопії у дітей

Ключові завдання здійснення ендоскопічних досліджень маленьким пацієнтам - постановка точного діагнозу при виникненні підозр, а також уточнення специфіки патологічного процесу при наявності встановленого діагнозу. Педіатри і лікарі суміжних спеціальностей рекомендують проведення ендоскопії в наступних цілях:

  • визначення локалізації та обрисів патологічного процесу;
  • оцінка ефективності призначеного лікування;
  • диференціальна діагностика онкологічних утворень;
  • при проведенні малоінвазивних втручань і лікувальних маніпуляцій;
  • в якості допоміжного методу при проведенні певних досліджень.

Технічні особливості проведення ендоскопії дітям

Ендоскопія - це спеціальний діагностичний метод, який дозволяє досліджувати патологічні процеси, структурні особливості і функціональні зміни внутрішніх порожнистих органів і порожнин організму. Фахівці центру МЕДІКОМ проводять відеоендоскопію дітям, які досягли 8 років. Дане дослідження проводиться за допомогою спеціального діагностичного приладу - ендоскопа. Технологія проведення досліджень полягає у введенні трубки ендоскопа в порожнину шлункового тракту через стравохід.

Діагностичний центр клініки МЕДІКОМ пропонує проведення ендоскопічних досліджень різних органів шлунково-кишкового тракту:

  • стравоходу;
  • шлунка;
  • тонкої або товстої кишки;
  • прямої або сигмовидної кишки;
  • черевної порожнини та ін.

Ендоскопічні дослідження часом можуть викликати небажані рефлекси і доставляти фізіологічний або психологічний дискомфорт підростаючому поколінню, тому основне завдання фахівця - не тільки дотримати основні норми технології проведення дослідження, а й швидко і грамотно виконати всі необхідні маніпуляції. Спеціаліст повинен з максимальною увагою підійти до кожного випадку, заспокоїти маленьких пацієнтів, підбадьорити і донести доцільність проведення та користь процедури.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі клініки за номером телефону: (044) 503 77 77.

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі