Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

   

Ехокардіографія (ехокг)

 
Гершкович Ігор Вікторович

Гершкович Ігор Вікторович

 
Лікар-кардіолог, реаніматолог, терапевт вищої категорії, кандидат медичних наук

Ехокардіографія (ехокг)

 
Повернутися до списку

Ехокардіографія дає змогу вирішити одне з головних завдань кардіології - встановити власне факт дисфункції серця, а також провести порівняльну оцінку стану серця в динаміці.

Дослідження проводять із використанням кількох режимів ехокардіографії : М-режиму, В-режиму та допплерівського режиму. Так само застосовують тривимірну ехографію, ехографію з контрастуванням, черезстравохідну ехографію. ЕхоКГ дає змогу уточнити причини ураження міокарда, наявність і характер дисфункції, стан клапанного апарату, зміни ендокарда і перикарда, патологію великих судин, оцінити розміри порожнин серця, товщину стінок шлуночків, визначити тиск у порожнинах серця та магістральних судинах. У деяких випадках ЕхоКГ застосовують при проведенні тестів із фізичним навантаженням.

Діагностичну цінність цього виду дослідження важко переоцінити, оскільки список показань для його проведення вельми великий, а відсутність протипоказань дозволяють дає змогу застосовувати його не тільки до дорослих, а й до найменших пацієнтів.