Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Консультації
Діагностика
Процедури
   

Лікування простатиту

 
Лікування простатиту - в клініці Медіком, фото

Кваліфіковане та ефективне лікування простатиту

 

При виникненні будь-яких проявів розладів в роботі статевої системи і порушень сексуальних функцій, чоловіки часто приймають мовчазну позицію, що може погіршити ситуацію і ускладнити процес лікування. Досвідчені і професійні фахівці клініки МЕДІКОМ пропонують кваліфіковану медичну допомогу чоловікам, які спостерігають будь-які ознаки простатиту.

Основні симптоми і причини появи простатиту

Простатит характеризується розвитком запальних процесів в тканинах передміхурової залози. Причинами розвитку такого стану можуть виступати інфекції, нехтування фізичними навантаженнями, порушення в роботі імунної і серцево-судинної системи, статева стриманість, часті переохолодження, стреси і депресивні стани, гормональні збої та ін.

Спостерігаються випадки перебігу простатиту без чітких клінічних проявів, однак в більшості випадків чоловіки відзначають наступні симптоми:

 • больові відчуття в статевих органах;
 • сексуальна дисфункція;
 • розлади процесу сечовипускання;
 • якісні і кількісні зміни процесу еякуляції.

Методи діагностики та лікування простатиту в клініці МЕДІКОМ (Київ)

Запорукою успішного лікування простатиту є своєчасне звернення за кваліфікованою медичною допомогою, що є першим кроком до фізичного здоров'я і моральному благополуччю чоловіка. Співробітники клініки МЕДІКОМ здійснюють професійний і компетентний підхід до кожного пацієнта. Діагностика простатиту включає в себе первинний медичний огляд уролога, детальний збір анамнезу, а також передбачає використання сучасних діагностичних методик, серед яких:

 • лабораторні дослідження;
 • ультразвукова діагностика простати;
 • урофлоуметрія;
 • комп'ютерна томографія простати і органів малого тазу.

Після отримання результатів лабораторних та інструментальних досліджень фахівець ставить точний діагноз, а також обирає найбільш раціональний та ефективний спосіб лікування, виходячи з характеру захворювання, наявності ускладнень і суміжних захворювань, індивідуальних особливостей організму пацієнта. У практиці урологів клініки МЕДІКОМ застосовуються такі методи лікування простатиту:

 • Медикаментозне лікування передбачає використання сертифікованих лікарських препаратів, спрямованих на запобігання запального та інфекційного процесів, поліпшення кровообігу і відтоку лімфи та ін.
 • Масаж простати (лікувальний і профілактичний).
 • Фізіотерапевтичне лікування з використанням сучасного обладнання, яке за допомогою різних видів впливу (магнітного, лазерного, вібраційного, електричного та ін.) в комплексі дозволяє досягти відмінного терапевтичного ефекту.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі клініки за номером телефону:

(044) 503 77 77.

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55