Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Трихоскопія

 

Сучасна клініка лікування волосся

Специфіка трихолог полягає в лікуванні різних захворювань волосся і шкіри голови, однак для розробки ефективного шляху лікування обов'язково варто пройти комплексну діагностику фактичного стану волосся. Найбільш результативним, швидким і безболісним методом дослідження волосся є мікровідеодіагностика волосся, яка здійснюється за допомогою спеціального обладнання.

Відеодіагностика волосся і шкіри голови в клініці МЕДІКОМ

Діагностика волосся - це комп'ютерний метод дослідження волосся, який дозволяє точно визначити наявність проблем шкіри голови та волосся, а також виявити механізми і причини розвитку захворювань. Специфіка даного методу полягає у використанні мікроскопа і відеокамери для отримання зображення в багаторазовому збільшенні.

Мікродіагностікаявляє волосся за допомогою спеціального обладнання дозволяє точно визначити тип шкіри і волосся, фактичний стан волосся. В результаті процедури можна достовірно виявити такі особливості шкіри:

  • Зайва сухість або жирність;
  • Наявність себорейного дерматиту;
  • В'ялість і виснаженість;
  • Підвищена пітливість шкіри та ін.

Трихолог, який проводить діагностику волосся, може оцінити стан волосяних фолікулів і коренів. На підставі отриманої інформації лікар визначає причини алопеції, розвитку інфекційних і грибкових захворювань.

Лікування випадіння волосся в клініці МЕДІКОМ

Мікровідеодіагностику волосся в медичному центрі проводять лікарі–трихологи вищої категорії, які мають профільну освіту і багаторічний медичний стаж в області лікування дерматологічних захворювань, а також захворювань шкіри голови і волосся. Важливою перевагою даного методу є наочність: пацієнт може не тільки почути рекомендації та висновки фахівця, але і самостійно на екрані обладнання побачити стан шкіри і оцінити прояви свого захворювання.

В результаті мікровідеодіагностики лікар–трихолог призначає медикаментозне лікування і процедури. Після виконання рекомендацій фахівця за допомогою даного обладнання лікар оцінює результати і подальші перспективи лікування. Найважливішими перевагами відвідування центру лікування волосся МЕДІКОМ є:

  • Можливість відвідування консультацій фахівців і проходження обстежень в умовах єдиної поліклініки;
  • Використання сучасного діагностичного обладнання;
  • Індивідуальна розробка ефективної і безпечної лікувальної стратегії для швидкого відновлення здоров'я волосся;
  • Надання рекомендацій щодо догляду за волоссям та шкірою голови.

Детальну інформацію можна отримати в колл-центрі клініки за номером телефону:
(044) 503 77 77.

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі
Оболонь №2
Поліклініка для дорослих

вул. Кондратюка, 8

На мапі