Вам передзвонити?

Викличте лікаря додому

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Запис на консультацію

Дата народження
Зручний час прибуття
з
до

Напишіть 
відгук

Консультації
Діагностика
Процедури
   

Застосування карбокситерапіі у дерматокосметології

 

Як вуглекислий газ діє на шкіру?

Введення вуглекислого газу — одна з найефективніших процедур для омолодження шкіри. Газ стимулює фібробласти — клітини, що виробляють будівельний білок, колаген шкіри. У результаті збільшення вироблення колагену шкіра стає пружна, розгладжуються зморшки, є ефект ліфтингу. Після курсу карбокситерапії відбувається скорочення поверхні шкіри на 15-20 відсотків, що співвідносне з результатом пластичної операції.

Також карбокситерапія усуває набряклість, ліквідуючи застійні явища. Як результат — колір обличчя поліпшується, зникають темні плями і синці під очима.

Чудовий результат дає карбокситерапія в області повік: шкіра стає еластичніша і пружніша, щезають «мішки» під очима, розгладжуються зморшки. Нерідко карбокситерапія області очей успішно замінює блефаропластику.

Якщо ви не ризикуєте вдатися до ін'єкцій ботоксу, то безпечний і ефективний метод боротьби зі зморшками навколо очей стане оптимальним рішенням.

Карбокситерапія та її вплив на жирові відкладення

Дія вуглекислого газу на жирові клітини призводить до розщеплення жиру — тобто ліполізу. Частково це відбувається через механічне введення газу під тиском, а частково — як наслідок посилення кровообігу в підшкірній клітковині, прискорення там обміну речовин. Результат — руйнування жирових клітин, зменшення набряків, застою лімфи, і як підсумок,  позитивний ефект у боротьбі з локальним ожирінням і ліподистрофією (целюлітом).

То в яких випадках показана карбокситерапія в дерматокосметології?

Сучасний ритм життя, неправильне харчування і стреси призводять до того, що ознаки старіння з'являються дедалі раніше. Сонячні промені посилюють цей несприятливий ефект, і ось вже до 30 років є зморшки в кутиках очей, у 40 — «пливе» контур обличчя, а ближче до 50 нас засмучує поява мішків під очима і другого підборіддя.

Показанням до карбокситерапії насамперед є невдоволення своїм зовнішнім виглядом за появи:

  • в'ялості шкіри, обвисання;
  • глибоких зморшок;
  • другого підборіддя,
  • «мішків» і пігментації під очима;
  • складок на шиї;
  • блефароптозу;
  • зміни контуру обличчя (обвислі щоки);
  • виражених носогубних складок;
  • целюліту і локального ожиріння;
  • розтяжок (стрий).

 

Чого очікувати після курсу карбокситерапії?

Поліпшуються тургор, еластичність шкіри, ефект досягається вже через 2-4 сеанси. За в'ялості шкіри рук, стегон необхідні 8-10 сеансів.

Для лікування целюліту, корекції фігури процедури проводять двічі-тричі на тиждень, до отримання хорошого результату. Зазвичай потрібні 10-12.

Розтяжки (стриї) стають менш помітні, краї їх зближаються, вони зливаються з навколишньою тканиною. При лікуванні розтяжок процедури проводять раз на тиждень, ефект видно вже за 4 сеанси. Краще піддаються лікуванню свіжі розтяжки.

Темні круги і «мішки» під очима, «зім'яті повіки» піддаються корекції за 6-8 сеансів. Від 8 до 10 разів потрібно, аби відбулася корекція овалу обличчя.

Також карбокситерапію застосовують при псоріазі, алопеції, шкірних рубцях.

Конкретніші відповіді на Ваші запитання можна отримати на прийомі-консультації в лікаря-фізіотерапевта Новицької Вікторії Володимирівни.

Процеси старіння в організмі кожної людини відбуваються індивідуально, одначе відбуваються. І щоб уповільнити їх, запобігти обвисанню тканин і ліподистрофічним процесам, потрібно своєчасно починати процедури з підтримки пружності шкірного каркаса. Вони стимулюють вироблення колагену і поліпшення кровообігу процедур. Це допоможе подовжити молодість шкіри і організму загалом.

Записатися на прийомCall center — цілодобово: +38 (044) 503-77-77, 15-55

Оболонь
Поліклініка для дітей та дорослих

пр-т Героїв Сталінграда, 6Д

На мапі
Печерськ
Поліклініка для дітей та дорослих

вул. Анрі Барбюса, 37/1

На мапі